Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='PiotrekJ']Pffffffff :evil_lol: ... Co to za konkurencja? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ta miłość chociaż przeżywa kryzysy to jest niezniszczalna :lol: :lol: :lol: ...[/quote] :evil_lol: Piotruś ale jak jeszcze raz zagrozisz mi :mad:ze milość Loca i Tigry bedzie skonczona to wiem gdzie sie udac:evil_lol:
  2. [quote name='teqquila']sliczna Tigra :) widze ze od nas z lodzkiego :) bardzo sie cieszymy :) Locus konkurencje bedzie mial :)[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :) dzieki ze nas odwiedziliscie :razz: pozdrowionka :)
  3. Piotrek nas olewa :Cool!: Piotrek nas olewa :Cool!:
  4. [quote name='wanda szostek']Wiem i bardzo to przebolałam. Były u mnie kilka lat. Jeden wyjątkowo długi i gruby. Pływały w oczku, wygrzewały się na kamieniach pod wierzbą. .[/quote] aaaa to co innego myslalam ze je w terrarium trzymalas:angryy: ale skoro one sobie wybraly twoj ogrodek no to co innego :)
  5. [quote name='dealer']dorzucam sie z preguskiem:) i języczkiem:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185679.jpg[/IMG][/quote] tez tak umiem :jumpie:tez tam umiem :jumpie: haha dealerku ty zdolniacho mała :evil_lol:
  6. [quote name='PiotrekJ']Bo masz zbyt mały zasób, zacznij czytać słowniki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] załamujesz mnie :eviltong:
  7. hehe.. musze sprawic swojej psinie taka klatke:diabloti: bo ta mala cholera doprowadza mnie do szalu :placz: albo przynajmniej jakas klatke na pyszczek:evil_lol: achhh a te twoje żółtaski to poprostu cud miód :loveu:
  8. [quote name='wanda szostek']Jeden kot dachowiec Trzy psy (mix jamnika, mix chyba pinczerka, średni kundelek wielorasowy) Pięć szt papugi ninfy Rybki w akwarium 2 szt Dużo rybek (karaski i liny) w oczku wodnym Drób ozdobny ( paw, perliczki.silki, hamburskie, kochiny lokowane, bojowniki sumatry, czubatka podolska i różne swoje krzyżówki) króliki 3 szt gołębie 4szt. Miałam piękną parę zaskrońców (wyjątkowe okazy), ale jak przybył jamnior to je załatwił[/quote] chce zauwazyc ze zaskronce obięte sa ochrona gatunkowa w Polsce :roll: wiec nie wiem czym tu sie chwalic..
  9. [quote name='PiotrekJ']Nieeee, no skąd :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ech Piotrku Piotrku:shake: poprostu brak slów ...;)
  10. od TIgrusi : achhh Locusiu dziekuje dziekuje ci bardzo :loveu: :loveu: wielki liiiz w pycholek :loveu: :loveu: od Ewy: Piotrku przyznaj ze z ta uciazliwa Pańcią to ty dopisales:mad: :mad:
  11. [quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik040.jpg[/IMG][/quote] błehehehe..... Locers ty to nawet na przednich lapkach umiesz chodzic??:lol:
  12. biedny dealerek...a moze poprostu nie mial ochoty na kontakt z dzieckiem ;) moze go jeszcze boli bo kastracji i jest troszke bardziej nadpobudliwy ... ja sie nie znam zabardzo ale moja wczesniejsza suczka raz dla dzieciakow byla mila a raz jak tylko jakis sie zblizal to ostrzegala warknieciem ... pozdrowionka
  13. Locuś wielki liz od Tigry na walentynki a ode mnie wielkie miziu miziu :loveu: [SIZE=1]tobie tez Piotrze milych walentyek zycze ...:)[/SIZE]
  14. [quote name='PIKA']chcialoby sie dopisac [SIZE=1]i komu :oops: :diabloti:[/SIZE][/quote] Pika jak widzisz Piotr unika odpowiedzi na to pytanie:lol: Dobranoc Piotrze i Locersie:loveu:
  15. Piotrku to moze odrazu pisz jasniej :icon_roc:.... a nie my musimy sie domyslac co ty wkoncu lizesz:lol:
  16. [quote name='PiotrekJ']Sam niech go sobie liźnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Ja brudasa małego lizać nie będę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Czyli co, mam rozumieć że znów wszystko jak dawniej? :cool3: [/quote] :cool3: eches :cool3: to jaknie chcesz lizac to wymiziaj go odemnie:loveu:
  17. no dobra :roll: liznij Loca od Tigry:lol:
  18. [quote name='PiotrekJ']Ależ Loco ma dużo przyjaciół, z któregoś można Ogra zrobić :evil_lol: ... Ale nie ze mnie :mad: :angryy: :mad: ... Ewo, chciałem Ci przypomnieć że jutro Walentynki więc zastanów się dobrze, czy chcesz aby Tigra tego dnia była samotna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] hihi no ale ty jestes tym najbliższym :lol: :evil_lol: :eviltong: ...... Piotrze ja bede samotna tego dnia wiec ona tez moze :diabloti: :eviltong: ... ;)
  19. [quote name='PiotrekJ']Skoro z Tigrą miał dzielić wspólne życie w przyszłości, to wychodzi że to ona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ale w Shreku to OGR byl przyjacielem osła a Tigra moze byc smoczyca :evil_lol: :eviltong:
  20. [quote name='PiotrekJ']Ale jak ładnie przeprosisz to wszystko będzie jak dawniej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :icon_roc: yyyy sam go nazwales osłem ze Shreka ... wiec jak by na to nie patrzec ktos musi byc ogrem:lol:
  21. [quote name='PiotrekJ']Miarka się przebrała :mad: :angryy: :mad: ... Koniec z miłością Loca i Tigry :angryy: ...quote] no nie nie wierze w to co czytam:shake: jak mogles to napisac:mdleje: wiesz co teraz Tigra czuje:-x tyyy tyy tyy niedobry tyyy:mad:
  22. skoro Locersik jest osłem to ty..... OGREM:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:
×
×
  • Create New...