-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Cimi']Zima jest fajna, przynajmniej zabawki spacerowe są czyste :lol:. A ostatnio pogoda beznadziejna, w dzień wszystko się topi, a pod wieczór przymarza i tak w kółko :roll:[/quote] dokladnie ...nie nawidze takiej pogody wlasnie wrovcilysmy od weta :) Tigra zaszczepiona zostala nam jeszcze wscieklizna za miesiac :) spuscilam ja dzis ze smyczy zeby chwile pobiegala u weta na podworku (bo jest ogrodzone) i co ... i Tigra szla przy nodze :icon_roc: jak maly anioleczek:angel: w poczekalni u weta byly 2 psiaki starsze ale wzrostu Tigry skakala chciala si ebawic one ja olewaly a on aszczekala merdlaa dupka az nagle zjawil sie wielki kałkaz :shocked!: polozyl si espojrzal na Tigre ona usiadla i si elampila na niego bez ruchu z 5 min :stupid:
-
no wiem ze 3 metry to malo ale narazie musi wystarczyc dopoki nie bedzie mogla wychodzic na dluzsze spacery(czyli po ukonczeniu szczepien) u nas ugnieciony snieg jest tylko na chodnikach:lol: sama niestety nie mam na tyle sprawnej nogi zeby tuptac w miejscu:-( czekam na roztopy oby przyszly szybko:roll: Tigra tez uwielbia snieg skacze po nim jak szalona oczywiscie haha znaczy nie stacze a wpada w niego :lol:
-
[quote name='ola_k11']ojej jaki aniolek:) az sie przelewa przez rece taki spiacy:evil_lol: normalnie cudo:)[/quote] hehe no no cudo cudo szkoda ze coraz mniej spi ...:lol: a jak nie spi to wcale nie jest cudo:mad:
-
jak too:shake: jak too :shake: nie bedzie Dealerka:-( ?? ojjj to bedziesz musila nam Agnieszko zrekompensowac ta nieobecnosc:roll: bedziemy czekac na wasz powrot :)
-
[quote name='niki_ill']U nas znow klopoty zdrowotne jednego z zoltkow. Tym razem Aygo zachorowal. Od 2 dni ma biegunke i wymioty dzis biegniemy do weta:-([/quote] biedny Aygo moze cos na spacerku zjadl:shake: trzymamy kciuki i czekamy na wiesci
-
Tigra jest nagradzana jak cos zrobi to zalezy co mam pod reką albo smakolyk albo pileczka.umie juz siadac i podawac lapke gorzej z lezeniem zawsze jak powiem lezec to ona wstaje:shake: moze jak powiem wstan to sie polozy :hmmmm: . smycz mamy prawie 3 metrowa wiec ucze ja ze jak sie juz prawie napreży smycz to mowie stój albo czekaj i lekko szarpie. co do trawki i siusiania to jak by Tigra ja zobaczyla to moze tez by cos zrobila:lol: a tu wszedzie bialo jak przykucnie to dupka marznie i sie zniecheca chyba:roll:
-
czas przypomniec najmlodszego piesia w tej galerii :evil_lol: z lotu ptaka .... [img]http://img216.imageshack.us/img216/8206/46ai.jpg[/img] na kwiatuszku sobiem spiem :D [img]http://img216.imageshack.us/img216/7264/735gb.jpg[/img] na kolankach tez wygodnie.... [img]http://img216.imageshack.us/img216/6660/702qd.jpg[/img]
-
nudzi misie to zdiątek pare powlepiam ;) mam nadzieje ze wkrotce beda 1 spacerowe foteczki :) leżaca foteczka :) [img]http://img51.imageshack.us/img51/1538/196hc.jpg[/img] walka o świnke ;) z moja kumpela [img]http://img51.imageshack.us/img51/5870/314qe.jpg[/img] chwila odpoczynku ... [img]http://img51.imageshack.us/img51/1728/443yf.jpg[/img] 3 ulubione zabawki...reczniczek ,pileczka i pańcia(a raczej jej kawalatek:razz: ) [img]http://img472.imageshack.us/img472/8698/504ra.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska']Ozzy miał 3 serie szczepień a potem dopiero wściekliznę .Ale wychodziłam z nim dopiero jak skończył szczepienia / jakieś 2 tygodnie od ostatniego/. Nic się nie martw nauczy się i na śniegu załatwiać tylko musi się oswoić :razz:[/quote] no ja tez z nia bym nie wychodzila ale ma juz ponad 3miechy i musi si eprzyzwyczajac....poza tym dostaje świra w domu musi raz na jakis czas wyjsc przynajmniej jak mama myje podloge :lol:
-
[B][SIZE=6][COLOR=green]dobranoc Locusiu I Piotrusiu[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='PiotrekJ']Mój Loco był szczepiony w sumie 3 razy - przeciwko wściekliźnie i 2 szcepienia na pozostałe wirusy. Przy czym wścieklizna była jako ostatnia i Loco wychodził już normalnie na spacery bez tego szczepienia ...[/quote] no wlasnie ja nie wiem jak bedzie z Tigra bo nie wiem czy te 3 szczepienia to sa te inne wirusy a wscieklizna to 4 czy 2 szczepienia na pozostale wirusy i 3 wscieklizna ...:roll: pogubilam sie :roll: no ale wazne jest to ze Tigra narazie trzyma si edobrze i bedzie za 2 dni szczepiona znowu i czekamy na wiosne bo nie chce sikac na sniegu:mad: moze jaktrawke poczuje to sie nauczy po co wychodzi...:lol:
-
frisbee jest super!!! mojej jak rzuce smakolyka to najpierw w sniupe dostanie :shake: potem spadnie na ziemie(smakolyk ):roll: i wkoncu Tigra załapuje ze trzeba to z łapac:lol: a Tysonek to śliczniutki żółtek :D moze w wakacje (jak tigra podrosnie) jakis wsolny spacerek w Łódzi ;) nam sie uda zorganizowac. pozdrowionka :)
-
[quote name='PiotrekJ']To jakie Wam jeszcze szczepienia zostały?[/quote] no bo te glowne szczepienia sa 3 razy powtarzane ..tak?? no i my nie mamy ich dokonca zrobionych :oops: jeszcze jedna seria nam zostala . dlatego nie moge ryzykowac i z nia czesto wychodzic :shake: ale to sie zmieni bo za 2 dni ide do weta :cool3: poza tym ona taka mala trzesidupka jest ze az mi szkoda ja na dworze trzymac dlugo :shake:
-
[quote name='PiotrekJ']Musisz jej bardziej pilnować podczas spacerow, jeśli jest za bardzo natarczywa to karcić ... Powinno poskutkować ;) ... A tak w ogóle to ona potrzebuje coraz więcej ruchu, musi zacząć poznawać świat. Spacery 15 minutowe już jej nie wystarczają ...[/quote] ja wem Piotrku ze 15min to za malo:placz: ale ona byla chora i niemoze jej spasc odpornosc bomoze sie to nie najlepiej skonczyc :shake: poza tym szczepienie nie ukonczone :placz: dlatego chodzimy tam gdzie nie widac odchodow innych psow :roll: poza tym ja jestem kaleka jak narazie wiec ni emoge z nia lub za nia biegac
-
[quote name='dealer']hmm jakby ci to powiedziec?:) to jest bokser:) ona musi po prostu musi sie przywitac z kazdym.Dili do 5 miesiaca odchodził w radosnych podskokach za kazdym ludziem:) wolałam jak robił tak niz jak teraz za kazdym pedzi i ujada:)[/quote] no niby tak:roll: ale mnie naj bardziejmartwi to ze ona gryzie ..znaczy kasa i to niekiedy jest naprawde bolesne:shake: a jak podskoczy do dziecka?? dzis ze szczescia podskoczyla jak sie schylilam i mnie ugryzla w brode :angryy: do krwi :placz: jednomnie cieszy nie szarpie sie jak chodzi na smyczy :)
-
no dobra aparat mi sie wizualnie nie podoba ale zdiecia Locersa beda:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: zreszta wazne to co w srodku a nie na zewnatrz:roll:
-
[quote name='PiotrekJ']Jeśli Ty wszystkich tak będziesz zadowalać to starą panną zostaniesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :evil_lol: :lol: :roll: dobra tomalo smieszne bylo ....:placz: a wlasnie mam mini problem znaczy si enie wiem czy toproblem... no bo Tigra od pewnego czasu raz albo dwa razy dziennie wychodzi na 15min spacerki po osiedlu (na smyczy) no i problem w tym ze ona co zobaczy czlowieka to pedzi do niego:roll: macha dupa skacze ....do wszystkich sie łasi:roll: a najgorsze jest to ze ona ze szczescia gryzie:angryy: jak ja oduczyc zeby niepodchodzila do wszystkich??czy tomoze normalne zachowanie:roll: ?? moja wczesniejsza suczka taka nie byla ....
-
[quote name='dealer']a na zakonczenie serii spacerkowej:):evil_lol: [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/188103.jpg[/IMG][/quote] buahahahhaha...... przynajmniej wiemy ze Dealerek ma proste ząbki :razz: :lol:
-
łeeee nie ladny ten aparat :roll: :lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Tak już lepiej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ja to wiem jak zadowolic chlopaka :roll: :lol: :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Co to ma być? Miałem dostać a nie mieć masaż zrobiony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :boom: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='dealer'] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/188111.jpg[/IMG][/quote] Dealerek zjada gile :evil_lol: Dealerek zjada gile:evil_lol: super sniegowo-spacerkowe foteczki :cool2:
-
[quote name='PiotrekJ']Od Ciebie zawsze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :x bach:olympic: bach :olympic: sasasasasasa....:evil_lol:
-
[quote name='Cimi']Ewa obraź się, obraź :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ewa sie:obrazic: obraża ewa sie obraża:obrazic: ewa wredna baba:evil_lol: ewa wredna baba:evil_lol: duuszek:ghost_2:
-
[quote name='PiotrekJ']Tak? No to sobie idźcie :diabloti: ...[/quote] :angryy: ty to chyba chcesz oberwac Piotrze:mad: