-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
wielkie dzieki za linki :)
-
[quote name='PiotrekJ']Wy baby to tylko wydawać umiecie :shake: ... A facet musi na Was zarabiać, przepitolone mamy :shake: ...[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol: juz teraz wiem czemujestem sama:lol:
-
Debe ... poprostu brak sów !!!!!!!! robisz niesamowite fotki a twoja modeleczka:loveu: i bagietka tez:cool3: a teraz przyznaj sie co ty robisz ze Szpila ma takie posladki :evil_lol: ślicznie umiesniona jest:loveu: pozdrowionka i czekamy na wiecej foteczek :D no i oczywiscie na stronke:cool1:
-
eeeeeeee Piotrek bys napompować piłe Locersowi by sie lepiej turlala a nie taki flak jakis:roll: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=darkred][I][B]:evil_lol:Ozzy zjadł tylko kruszonkę , jabłuszek nie ruszył :shake::p[/B][/I][/COLOR][/quote] no niee Ozulku jabłuszka sa pycha :D moja Tigra zrobi wszystko za kawalek Jabłka:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][I][B]Kuba ma podwieczorek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/I] [I][B][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1391/ciasto3oo.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B][IMG]http://img157.imageshack.us/img157/7927/10uz2.jpg[/IMG][/B][/I] [/COLOR][/quote] chcialam napisac Kuba smacznego dopoki nie zobaczylam 2 zdiecia:evil_lol: a wiec smacznego Ozzulku :evil_lol:
- 78403 replies
-
witajcie :) mamy pytanko do was . jestescie z lodzi wiec napewno mi pomozecie :razz: chcialam sie dowieziec czegos o przedszkolach dla psiakow (cena ,miejsce moze jakies linki i takie tam ;) ) licze na was :cool1: pozdrowionka :)
-
[SIZE=5][COLOR=red][B]100 [COLOR=green]LAT[/COLOR] 100 [COLOR=green]LAT[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]I KWIATY DLA BABUNI :Rose:[/COLOR] :beerchug: :drinka::drink1: :cunao::drinking:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']:shake: :shake: :shake: :shake: :shake:[/quote] no coo Piotrku no cooo:roll: wlasnie wrocilam ze spacerku z Tigra :D prawie wiosenny spacerek:loveu: bylo super i nawet Tigrusia zrobila siuiu :cool1: achh jestem z niej dumna:lol:
-
[quote name='Shila']A skoro już o jęzorkach mowa:):):) [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/2096/tn10019621ai.jpg[/IMG] [/quote] :lol: haha jezorek i latareczki 2 w 1 :multi: wypas zdiecie :cool2:
-
dziendoberek :) u nas tez słonko w centrum :multi: moze juz wiosna idzie:multi: :roll: dobra znowu sie łudzę :shake:
-
boze an3czka Cimi Pika co wy spac nie mozecie :icon_roc: .....ja wlasnie zostalam bestialsko obudzoa przez psa... dala bym wszystko za 2 godziny snu jeszcze :placz:
-
dzien doberek Alu i Ozzulku ....i foczko ...i pileczko...i koleja pileczko...i koszu zabawek Ozzego.... u nas tez slonko sie przebija :)
- 78403 replies
-
[quote name='Cimi'] Różowe, by nam nie pasowało :lol:.[/quote] eee tam :lol: jak byscie jeszcze kokardke na ogonku uwiazaly to :loveu: hehe
-
[quote name='PiotrekJ']Wszyscy spać idą to my też :shake: ... Dobranoc, do jutra ;) ...[/quote] Piotrku jacy wszyscy :hmmmm: ja dopiero co przyszlam :) no ale skoro juz was nie ma to dobranoc :)
-
dlugie czy krotke pregowane czy zolte wlochate czy lyse co to za roznica i tak beda kochane:loveu: przeciez amerykanskie boksiki maja dlugie sniupki :) i jakos im to nie przeszkadza:eviltong: Kara :loveu: ja tez uwazam ze Tigier jest fajniusi :D Piotrku po 1 - kazdy ma prawo skometowac czy zle czy dobrze :) po 2 ... mowie tak bo ty we mnie nie wierzysz :placz: Alicjo ... haha to mama ma oszczedzac:lol: ja czekam na zwrot podatku ..ale pewnie i tak wydam to na ciuszki :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Chyba pomarzyć możemy :shake: ...[/quote] ty cholerny pesymisto :angryy: haha ja dam rade :D ja zawsze daje rade:cool1:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]a my będziemy oglądać super fotki Tigry w ruchu :p[/B][/I][/quote] jasne ze bedziecie :evil_lol: tylko musze rozwiazac problem aparatu:roll: musze mamke przycisnac hehe niech sie streszcza z ta kaska :eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Ozzy w pontonie [/B][/I] [I][B][IMG]http://img445.imageshack.us/img445/4042/embrion12pw.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/5259/embrion24ub.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] kuleczko malusia co ci sie sni ?? echhh chyba wszyscy sa smutni z powodu Sarci :-( [*]
- 78403 replies
-
[quote name='Patka']Ja lubię aktywne pieski :razz: bedzie z niej sweitny pies do sportu :cool3:[/quote]masz racje jest strasznie ruchliwa uwielbia biegac skakac i wogole :loveu: teraz troszke wyciszona po szczepieniach :razz: juz niemoge si edoczekac az troszke cieplej sie zrobi pola piłeczka i moze wreszcie sie wybiega jak przystalo na malego pieska:p
-
[quote name='olekg18']Tak tylko ,ze widac ty masz zryty gust :P:razz: Mi np. sie tigra niepodoba ma strasznie długi pysk jak ast :evil_lol:[/quote] hehe nie musi ci sie podobac sa gusta i gusciki;) nawet jak by byla mieszanka AST i boxa to i tak bym ja kochala i uwazala ze jest najsliczniejsza :cool1:
-
[quote name='KaRa_TC']Widocznie zimno jej było w szyje i chciała pożyczyć:lol: :lol:[/quote] haha no ale mogla poprosic:placz:
-
achh Piotrusiu Piotrusiu:shake: fakt gusta to on ma :razz: ale nie moge powiedziec czy to akurat umiejetnosc nabyta przy tobie :eviltong: KaRa_TC :cool3: Tigra to pogromca wszystkiego co z materialu....a jak widzi szalik to swira dostaje juz nie raz mnie przydusila jak sie owijalam:mad: Patka kazdy kto ja widzi to uwaza ze jest cudna:loveu: niestety po 15 min z nia stwierdza ze to psychol albo diabel :diabloti: ma tez opinie psa z ADHD :roll:
-
Fioneczko jakie ty masz sliczne wdzianko:loveu: szkoda ze nie różowe:evil_lol: dobra decyzje podielas z Layla po co maja sie nawzajem stresowac :shake: wazne ze znalazlas dla niej wspanialy domek:multi: no ale to nie zwalnia cie od foteczek ;) przynajmniej raz na jakis czas chce zobaczyc Layle:D