-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='PiotrekJ']Znów miałaś złudne nadzieje, że to może jednak ktoś wreszcie o Tobie pomyślał :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] nie prawda :roll: nie prawda:roll: sesja z ręczniczkiem ;) [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7151/452pr.jpg[/IMG] [img]http://img141.imageshack.us/img141/6510/494gj.jpg[/img] niteczki mniami... [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/6049/485uo.jpg[/IMG]
-
[quote name='PiotrekJ']Może nie tyle o Ciebie dbam co o Tigre ... W końcu psy nie lubią pijanych ludzi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] wiedzialam.....wiedzialam ze tu chodzi o Tigre:watpliwy:
-
[quote name='dealer']hej:) jestem w szoku:) jaka sliczna preguska...hmmmm szkoda ze pozbawiłam Diliego jajków:) hihihi[/quote] haha a czym ty sie przejmujesz bespieczny sex jest trendy :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Oczywiście o Ciebie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] dzieki :modla:dzieki :modla:ze dbasz o mnie ...wkoncu ja młodziutka dziołszka jeszcze jestem:lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Żebyści mi potem nie marudziły, że zdjęć mało :razz: ...[/quote] aaa no chyba ze tak :cool3: Locus to taki leniuszek jak ja :oops: szkoda ze Tigra taka nie jest :angryy: aczkolwiek po wczorajszych szczepieniach duzo spi:evil_lol:
-
Sarcia bedziemy o tobie pamietac :-( [*]
-
[quote name='PiotrekJ']Alu, Pepsi? :crazyeye: :shake: Co się z Tobą dzieje? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No dobra, nie rozpijajmy dziewczęcia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... :pepsi::pepsi::pepsi::pepsi:[/quote] hehehe :evil_lol: o jakie dziewczęcie ci chodzilo:cool3: napije sie z wami :pepsi:
-
[quote name='PiotrekJ'] Po co mnie budzisz? :angryy: [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik044.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik045.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik046.jpg[/IMG][/quote] no wlasnie po co ???:roll:
-
haha nooo niezle :D tylko u mnie nie ma PIJAŃSTWA!!! :cool1: pełna kulturka:evil_lol:
-
uuuu Dealerku jaka ty masz lada obrożke nonoo tylko pozazdroscic :cool3:
-
jak to nie bedzie Layli:-(
-
ślicznotka :loveu: trzeba zaciagnac Dolly do nas:cool3:
-
dzieńńńńń....dobry bardzo :cool3: Alu ja to jednego nie moge zrozumiec:niewiem: ....na kazdym zdieciu Ozzulec ma linke i biega :hmmmm:...haha czy kots trzyma 2 koniec linki:painting:?? bo jak tak to nie zazdroszcze:lol:
- 78403 replies
-
hehe Diluś napewno zauwazyl tylko udaje ze wszystko oki ;)
-
haha ja jeszcze nie wstalam a ty obiad juz jesz:shake: dziendoberek ;)
-
leze bo mi kazały :-( wredne baby:angryy: :diabloti: :evil_lol: [img]http://img137.imageshack.us/img137/1641/607fb.jpg[/img] a tutaj takie male przypomnienie kluchy z pierwszych dni w nowym domku :) [img]http://img137.imageshack.us/img137/277/dsc075799xn.jpg[/img]
-
:lol: ja poprosze nie pisac dwuznacznych zdan :lol: [SIZE=6][COLOR=magenta][B]dobranoc Lucusiu :-)kolorowych senków[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=black]tobie tez Piotrze.....:roll: [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='PiotrekJ']Loco pozdrawia swoją wybrankę serca :loveu: :loveu: :loveu: ... A ja Ciebie Ewo :roll: ...[/quote] Tigierka dziekuje i sle lizy Locusiowi:loveu: :loveu: :loveu: dziekuje z calego serca za te pelne entuzjazmu pozdrowioenia...:roll:
-
[quote name='madzia18sosnowiec']Piotrze...a ja mam takie pytanie...czemu Loco ma takie dłuuugie noooooogi i duże uszka?:eviltong: ma jeszcze jakies czesci ciałą wieksze niz przewidziano:cool3:[/quote] hahaha .... ale mialam brzydkie skojarzenie :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo on jest taki....szurnięty:evil_lol:[/quote] bo pies sie wradza do wlasciciela:evil_lol: kto u was w rodzince najbardziej szurniety jest:evil_lol: ??
- 78403 replies
-
[quote name='Agga'][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5682/obrona5hj.jpg[/IMG] co ta piłka z nim zrobiła?:shake:[/quote] szurnela go szurnela :evil_lol:
- 78403 replies
-
Piotra znowu nie ma :Cool!: Piotra znowu nie ma :Cool!: dobry wieczor Lociusiu :cool3:
-
[quote name='Agga']Tigrunia ty pilnuj zabaweczke, bo ci zabiorą:mad:[/quote] oj tam zabiora zaraz:lol: inni tez chca sie pobawic taka fajna swinka :evil_lol:
-
[quote name='Aganiok']przez chwilkę nie mogłam dojść ile tam psów w końcu leży :)[/quote] bo to pies o 2 głowach :evil_lol:
-
[quote name='AgaiTheta']Wcinamy gnata :D [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/4959/thetaikosc001mae3kq.jpg[/IMG] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/2487/thetaikosc006mae0mf.jpg[/IMG] Kurczaczki że też ja nie mam czasu teraz - duuużo pracy, bo bym Wam pokazałe które boksie GÓRĄ :P[/quote] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tylko tyle moge powiedziec !!!!!!!! Białasek kochany :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: