Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]aaaaaaaaaaaaa lecę [/B][/I] [I][B][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3388/aaaaa1ew.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] super foteczka :cool2:
  2. e.v.a

    Bokseromaniacy

    Aguś najlepsze zyczonka z okazji urodzin a za Sarcie trzymamy kciuki zeby sie nie meczyla i zeby ci jeszcze potowarzyszyla troszke . oraz witamy nowa dogomaniaczke :p Pozdrowiamy i zapraszamy do galerii ;) ewa & tigra
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=seagreen][I][B]Dzień doberek :multi:[/B][/I][/COLOR][/quote] dzien(nie taki)dobry:watpliwy:
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Rodzinny wypad... Morsów... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='g_o_n_i_a']kąpać w sniegu, ojej Ala oszczędza na wodzie... :evil_lol: [/quote] buahaha Goniu pomysl ze to byl rozinny wypad...:shake: cala rodzina snieżne kąpiele zazywala:lol: brrrrrr
  6. [quote name='PiotrekJ']A teraz próbuje się wywinąć zdjęciami :mad: ... Śliczna Tigra :loveu: :loveu: :loveu: ...[/quote] lepiej zdieciami niz uciec i nie wrocic :eviltong: ooo tak Alicjo ona niczym buldorzeg.... haha niszczy wszystko na swej drodze :diabloti: :angryy: :evil_lol:
  7. a aa aaa kotki dwa ... la la la dobranoc :)
  8. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:śmiej się , ja miałam snieg w butach , skarpetach i pod nogawkami brrr[/quote] a on na calym futerku :eviltong:
  9. [quote name='PiotrekJ']Bój się bój :mad: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] tak dla rozluznienia atmosfery:lol: zdiatka :) mój reczniczek...:loveu: [img]http://img123.imageshack.us/img123/8504/432we.jpg[/img] [img]http://img123.imageshack.us/img123/6795/477sd.jpg[/img]
  10. [quote name='PiotrekJ']A co Ty jej zrobiłaś, że wyć zaczęła? :crazyeye: :mad: :mad:[/quote] zabralam pileczke i nie chcialam oddac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='PiotrekJ'] A dlaczego miałaś milczeć? Właśnie zauważyłem, że po innych galeriach śmigasz a do Locersa nie zaglądasz :mad: :angryy: :mad: ... Za karę Loco jajcami będzie świecił :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] a no bo jak napisalm ze juz milcze to ty napisales najwyzsza pora no to milczalam:roll: :eviltong: a galerie odwiedzalam caly czas tylko ze nic nie pislalam :eviltong:
  12. to ja przypomne ta moja mała kluchowata bestia juz bez 4 zebow :D hehe zdiece z serii wyje sobie ;) [img]http://img466.imageshack.us/img466/5610/170wl.jpg[/img] zjem cie zjem cie swinko mala ... [img]http://img466.imageshack.us/img466/1927/272ur.jpg[/img] a tutaj moja kumpelka Tigra świnka i ... żółwik :) [img]http://img497.imageshack.us/img497/3760/379lp.jpg[/img]
  13. :lol::lol::lol:co za orginalna minka :lol: :lol: :lol: chyba bierzesz przyklad z boksiów :lol: :lol: one tez dziwne miny trzaskaja:evil_lol:
  14. [quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik028.jpg[/IMG][/quote] mialam milczec no ale ile mozna :eviltong: poz atymTigra kazala przekazac zeby jej wybranek nie machal klejnocikami na lewo i prawo :roll: bo ona chce je miec tylko dla siebie :lol:
  15. e.v.a

    Bokseromaniacy

    nie wiem co ci napisac .. :( jest mi bardzo smutno i przykro znam ten ból sama niedawno tak cierpialam jak z moja sunia dzialo sie bardzo zle i oczekiwalam tego najgorszego... jedyne co moge napiac to trzymaj sie :calus:
  16. stronka zapowiada sie fajnie :Cool!: czemak czekam na koncowy efekt :D
  17. [quote name='mia_mia'] [URL="http://img46.imageshack.us/my.php?image=716zw.jpg"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4329/716zw.th.jpg[/IMG][/URL] [/quote] błehehehe te rekawice troszke za wielkie ... ale i tak cudenko :loveu: :cool2: ja chcem wiecej fotek:D pozdrowionka :)
  18. :bigcool: jeeeee śniegoew foteczki :loveu: śliczne miejsce na spacerki :cool3: ja nie mam takich w pabianicach :(
  19. achhhh :loveu: :ekmm:
  20. a ja mam psa, papuge i żółwia stepowego :)
  21. [quote name='Alicjarydzewska']aga , gile uciokły :evil_lol:chyba sie smogu wystraszyły :angryy: ale są sójki jak mi się uda te rozdarte cholery ufocić to wstawię :diabloti:[/quote] haha to zastap latajace gile gilami zmarznietego Ozzulka :eviltong:
  22. hmmmm nonooo kolorek fajniusi ale cala fryzurka:roll: no nie Debe nie postaralas sie :shake: :mad: rozpusc ladnie wloski postaw z boku wiatraczek zeby to wloski falowaly jakna wietrze i pstrykaj foteczki :cool3:
×
×
  • Create New...