Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='PiotrekJ']A byłem :eviltong: ... Dodatkowo w Sosnowcu, Katowicach i Bielsku Białej :lol: ...[/quote] hahaha ojj dziewczyny ale zle pewnie jestescie na Piotra :eviltong: haha moze mu lanie spuscicie :D
  2. Piertek :angryy: dawaj no Locersa bo sie Tigra stesknila:mad:
  3. ulalaaaa jaki sliczny paskowiec:loveu: noo żółtki nie ociagac sie wklejamy zdiadka wklejamy :mad: bo nas preguski z galerii wypchna a kto tu jest najśliczniejszy???;) :evil_lol:
  4. jakie sliczne te twoje psinki:loveu: żólteczek taki ma sliczny bialy pyszczek iplamke na karku:loveu: wspaniale mordzie:loveu: hihi prawie cala game kolorystyczna masz :eviltong: brak ci jeszcze białaska:loveu: pozdrowionka :)
  5. dokladnie pieski kupkajace na chodniki to jest przegiecie:shake: ja zawsze ze swoja sunka chodzilam za blok kolo kszaczorow tam nikt nie chodzil i kupki nie przeszkadzaly ... terazniejsza bestia jeszcze nienauczyla sie kupkac na dworku:shake:
  6. [quote name='Alicjarydzewska']kup może maść z Arniki / lub z zawartością Arniki/ to zioła na stłuczenia , obrzęki , krwiaki .Obiła sobie dziewczyna kikutka i ją teraz swędzi , będzie pewnie siniaczek:cool3:[/quote] dzieki za rade co do masci :) haha ona to jeden wielki siniaczek wlasnie grzebala zebami cos przy cycuchach:shake: haha i ma jakiegos czerwonego podgryzionego:angryy: haha musze jej kolniez zakladac chyba :evil_lol: mmbbaj pomysl co bedzie jak w te niespodzianki słoneczko poswieci :lol: poczatki wiosny sa strasznie cuchnace :shake: fuuuu
  7. no wlasnie nie wiem Alicjo :niewiem: wczoraj przy zabawie cofnela sie i wpadla na lodowke z pionowym ogonkiem no i taka krwawa kropeczka sie zrobila a dzis cala blizna jakas nie ladna czerwona i chyba ja swedzi albo boli bo chce to lizac i szczeka na tyleczek:roll: jak bede u weta pod koniec miesiaca to spytam si eczy jakas masc jest czy cos :shake: ach same klopoty z tym psem:mad:
  8. biedny Ozzulek :shake: moja Tigra tez dzis na spacerku zranila lekko lapeczke naszczescie nie boli ja (takie przetarte mijsce na paluszku ma) ale za to cos z ogonkiem sie dzieje :shake: nie wiem co jakis czerwony jest i wogole ...wrrrr a to bloto to cos okropnego :angryy: gdzie ta wiosna :placz: ?? hehe Ozzulku ale ty masz wielka główke :cool3: śłiczny nochalek :loveu:
  9. Opka bedzie dobrze trzymamy kciuki i łapki za ciebie:bigok: Tigre czeka to samo za rok :evil_lol:
  10. ojaaa ile fotek dziadka Boxa:loveu: hyhy co do naciagnietej glowki to tak Tigra wuglada po liftignu ;) taka mloda tyle zmarszczek ...trzeba bylo ingerowac :evil_lol:
  11. [quote name='teqquila']Piotrek a jakies kieszonkowe dla Locusia by mogl cos Tigrusi kupic :P:D[/quote] haha wlasnie wlasnie dzien kobiet sie zbliza :D
  12. [quote name='Cimi'] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8873/fiona3zm4kb.gif[/IMG][/quote] łooo jaki śnieżny potworek :evil_lol:
  13. ja troszke spokojniejsze fotki wlepie ;) i nie tak dobre jak Debe:placz: ale modeleczka rownie śliczna:evil_lol: [img]http://img233.imageshack.us/img233/2679/497fh.jpg[/img] naciągana główka ;) [img]http://img233.imageshack.us/img233/5994/595fb.jpg[/img]
  14. [quote name='dbsst'] [IMG]http://images3.fotosik.pl/24/xanxxz3i4j5w1x19.jpg[/IMG] [/quote] Szpilka zjada gile Szpilka zjada gile :eviltong:
  15. Ozzulku nie warto na skróty chodzic:shake: moja Tigra tez miala taka ochote tylko ze przez okno :mad: naszczescie za mala nie doskoczyla i upadla kolo grzejniczka:evil_lol: bo z 4 pietra by leciala i leciala i leciala....:roll:
  16. Białasek i żółtek:multi: cos wspanialego :loveu:
  17. wspaniale sa te twoje żółtki :loveu:
  18. alez Ozzy masz wspaniale jojka :lol: ja sie wcale nie czepiam :lol: tylko tak jakos mi sie w oczy rzucaja:roll: :oops:
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]chciałem na kolanka :p[/B][/I] [I][B][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2793/babcia53gt.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] jak przystalo na goscia Ozzulek sklada zyczonka babusi:loveu: a tak poza tym to juz wiem czemu mam suczke:lol: te jojka zawsze na wierzchu :lol:
  20. Agnieszko Dealerku czekamy na wiesci od was :) pamietajcie o nas ..my juz nie mozemy sie doczekac kiedy wrocicie :D praca domowa na najblizsze miesiace: przynajmniej raz na tydzien badz dwa dawac znaki zycia na dogomanii:mad:
  21. [quote name='dbsst']Portrety :D [IMG]http://images2.fotosik.pl/24/3tntnu2st7dq9y16.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/24/ngszbw7w6lftn21q.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/24/xanxxz3i4j5w1x19.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/24/b3ri5iqk44x03y6g.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/24/nfusau7tuqjusedn.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/24/9pl3duvz7bb4obfb.jpg[/IMG][/quote] gimnastyka buzi i języka :D Debe...a czy tez masz takie posladki umiesnione:lol: :evil_lol:
  22. dziewczyny jestempełna podziwu dla was :) ja to zazwyczaj w weekend 11-14 haha .... nawet jakmusze wstac to nie wczesniej niz 10:30:lol:
×
×
  • Create New...