-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Pysia']Albo pociągnął Blondaska na koniec świata ....[/quote] haha lezy gdzies w rowie a Locers za pannami sie ugania:evil_lol:
-
hahaha Alu powinnas miec napisane "dozwolone od lat 18" ..... a swoja droga to Ozzulek wyglada na szczesliwszego jak moze przewalac na lewo i prawo swe klejnociki :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]i jakie czysciutkie :loveu:[/B][/I][/quote] haha no byly czysciutkie ... ostatnio nawet brzuszek murzyna przypomina:evil_lol: :lol:
-
[quote name='Bodziulka'] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/2056ec80.jpg[/IMG] [/quote] buahahaa Box kto cie tak za fafle szarpie :lol:
-
[quote name='teqquila']sliczne lapeczki ma ale jakie duze :P[/quote] no duze sa :D szczegolnie wielka jest ta co ma dluga skarpete :lol:
-
Ewelino... hehe a na ile wygladasz jak nie na 17?? ciesz sie ze wygladasz mlodo :razz: [SIZE=1]ja mam 20 a mowia ze jak 16 wygladam :evil_lol: [/SIZE]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:p[I][B]wydało się :razz:[/B][/I][/quote] ach no bo Alu bo Tigra zazdroscila plamek na ozzulka ... yyy no wiesz na czym :evil_lol: i tez chciala miec takie wiec jej lapki pomalowalam :razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:razz:[I][B]specjalnie pomalowałaś ;)[/B][/I][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=blue][I][B]:evil_lol::evil_lol:no proszę jedno małe COŚ i wszyscy zadowolnieni :p[/B][/I][/COLOR][/quote] buahaha Alu to wcale nie takie MAŁE coś hehe :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='panienkabubu'] [IMG]http://www.ben.aplus.pl/Ben/zdjecia/Kasia.jpg[/IMG] [/quote] hoho ale konik :cool3:
-
[quote name='PiotrekJ'] Ewo, brak słów :shake: ... Ty tylko marudzić potrafisz?:razz: [/quote] hihi Piotrze ktos musi marudzic a to ze padlo na mnie...to juz nie moja wina :niewiem:
-
dziadzio Box :multi: Szpiluś.... poprostu :loveu::loveu::loveu::loveu: śpiuchnajaca Tigra [img]http://img134.imageshack.us/img134/7550/677fp.jpg[/img] [img]http://img134.imageshack.us/img134/3681/749iw.jpg[/img] [img]http://img164.imageshack.us/img164/1060/58ce.jpg[/img]
-
echhh Szpiluchna to ma wspaniale mieśnie:loveu: niemoge sie na nia napatrzec
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Klejnociki mają się dobrze :p[/B][/I] [I][B][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/1627/o30am.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] haha no i pisanki Ozzyego wracaja do galerii :evil_lol: :loveu: :cool3:
- 78403 replies
-
widze ze Grocik jest żółtaskiem:loveu: czekam z niecierpliwoscia na foteczki :cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:loveu:c u d o :loveu:[/B][/I] [I][B][IMG]http://img479.imageshack.us/img479/5944/723bz.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] hihi Tigra az si ezawstydzila:oops: a tak swoja droga to wlasnie zauwazylam jak slicznie wygladaja jej laciate lapki na tej focie :cool3:
-
[quote name='martavantos']ja nie wiem co wy z tymi oczami :placz: Kazdy mówi ze jak u diabełka:placz:[/quote] hehe bo trzeba zlikwidowac efekt czerwonych oczkow i juz nikt tak nie bedzie moiwc:evil_lol:
-
[quote name='teqquila'] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/8168/g104gj.jpg[/IMG][/quote] buahahaha a gdzie on ma oczka??:lol:
-
Aguś od smierci mojej suni minol jakis czas ( w kwietniu bedzie rok ) ten czas szybko zlecial od grudnia mam Tigre ona sprawila ze poczulam sie lepiej ale...ale nie na tyle zeby nie bylo mi ciezko :( zawsze jak o niej mysle(teraz tez) oczy same napelniaja sie łzami... musisz byc dzielna !! :calus:
-
ooo nowy bokserek:multi: mam nadzieje ze cos niecos nam napiszesz o maluszku(moja Tigra jest w podobnym wieku:D) wiesz z tego co wiem (nie wiem za wiele caly czas sie ucze;) ) to u boksikow czesto sie zdarza ropienie z oczkow (moja Tigra czesto miewa te babole;) ) spytaj sie weta niech sprawdzi oczka moze jakies kropelki (ja mam takie fajne niebieskie:lol: jak je zapuszczam to mam smerfa a nie psa:evil_lol: )
-
jesuuuu poprostu brak słów!!!!!!:Cool: a ja bylam 1 w Warszawie:cool3: we wrzesniu ..z kumpela nudzilysmy sie i stwierdzilysmy ze wsiadziemy w pociag i pojedziemu:D i tak pojechalysmy ze przez pierwsze 10min pobytu w Warszawie zatrzymala nas policja:roll: naszczescie urok osobisty i dar przekonywania(oczywiscie moj):cool1: sprawil ze skonczylo sie tylko na spisaniu a nie mandacie:evil_lol:
-
Alu buahahahaha ale sie udalas z tymi jojkami Ozzyego a raczej brakiem ich ...:lol: ale nie rob tego wiecej :evil_lol: bo jak sie patrzy na te pisanki to az sie milo i wiosennie robi :loveu:
- 78403 replies
-
musze przyznac ze si eniepostarales Piotrze:shake: Loco ..zachod slonca...yyyy a raczej plama i Loca nozki...:roll: Loco (rozmazane zdiecia) echh no tak jak kazde twoje fotki:roll: [SIZE=1]to tak zeby nie bylo za duzo slodzenia bo co bede pisac ze Locers to przystojniak jakich malo:cool3: przeciez dobrze o tym wiesz ze go uwielbiam :loveu: [/SIZE]
-
[quote name='martavantos']A tu martavantos:oops: :crazyeye::crazyeye: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1495/p10100327zc.jpg[/IMG] :oops:[/quote] ooo jakie krwiste oczka :evil_lol: diabelskie bym powiedziala:diabloti:
-
[quote name='Magda_Miki'] jak sie do takiego slodziaka nie przutulic:loveu::loveu: Wycalowalabym na smierc:evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol: ciekawe kto by wczesniej zginol ty czy piesek:evil_lol: bo tak w tajemnicy wam powiem ze to potwor ;)