-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Agga']Piotrusiu:p [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/Sejny-24.jpg[/IMG][/quote] haha Aguś jestes wielka:multi: (ja sie neiodwazylam je tutaj wkleic -pewnie zostala bym zniszczona:diabloti: ) Piotruś arrrrrrrr:D haha... i teraz nie bedzie "poszukaj sobie w galerii Loca":evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Agusiu, zdjęcie mojej osoby jest na tym forum :cool3: ... Tyle że w galerii Loca :eviltong: ...[/quote] Aguś.... mi tez tak powiedzial .. i musialam szukac :shake: [quote name='PiotrekJ']Ty to się już lepiej nie odzywaj :mad: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] a to niby czemu:roll: w przeciwienstwie do ciebie sa tu moje 2 fotki :roll:
-
[quote name='Agga']Piotrusiu a kiedy doczekamy sie twojego zdjęcia.?[/quote] na Piotrusia to nie ma co liczyc:roll:
-
[quote name='PiotrekJ']Nie spać tylko z psem na spacer ;) ... Ale dziś już tu nie wracam ;) ...[/quote] achaaaaaaaaaaaa no to milego spacerku :p Locus kochaniutki ty moj snij o Tigierce :) a ty Piotrze o czym tam chcesz....
-
[quote name='PiotrekJ']Loco też był morderca ... Dopóki mleczaków nie pogubił :evil_lol: ... Dooobranoc ;) ...[/quote] a Tigra juz ma nowe zabki :D jeszcze nam kly zostaly do wymiany i tylnie ząbki :diabloti: a co ty juz spac idziesz :crazyeye: dobranoc :)
-
[quote name='PiotrekJ']A co Ty myślisz? Że niby Tigra to nie jest? :razz:[/quote] Tigra to morderca:diabloti: ale Locers ..:roll: no co ty on taki slodziak :loveu:
-
[quote name='PiotrekJ']Hahahahahahaha ... My mamy [B]psy obronne[/B], nie damy się :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] yyyy....ze niby Locers :icon_roc: obronny:rolleyes:
-
zamiast gadac byscie przeszli do czynow:drink1:
-
oj tam kupa zaraz ... hehe Daga_i_Oskar yorczki mogly by jezdzic jak na koniku na boxerku :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ'] I na koniec Loco w pozie "Myślę, a przynajmniej tak mi się wydaje" :evil_lol: ... [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locerson051.jpg[/IMG] [/quote] yyyy Piotrze ...Locers przynajmniej udaje .. bys mogl brac z niego przyklad:evil_lol: milego spacerku :D i bez uganianiem sie za pannami:mad:
-
[quote name='Cimi']To fajnie Piotrze :evil_lol: :evil_lol: A Fionka teraz się tak nie skromnie przypomni :lol: [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/1597/imag0041zm6hd.gif[/IMG] [/quote] hehe dosc interesujace ulozenie paszczki:cool3: ach Fioneczko slicznotka jestes...:loveu:
-
[quote name='PiotrekJ']Powiem krótko - [B]LEŃ :shake: :evil_lol: :evil_lol: ... [/B][/quote] ni jestes 1 osoba ktora tak mowi :roll: cos musi w tym byc:evil_lol: [quote name='PiotrekJ']Ja sądzę, że to kto inny jest dziwny skoro swojego psa nie rozumie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :roll: oj ni eprzesadzaj przeciez miala pileczke moga turlac sobie:evil_lol: ja bylam pochlonieta fotografowaniem jej :lol:
-
[quote name='PiotrekJ'] A to Loco trzęsący uchalami :lol: ... [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locerson047.jpg[/IMG][/quote] Piotrze.... dala bym wszystko zebys byl mym fotografem :roll:
-
[quote name='PiotrekJ']To trzeba zarobić i sobie kupić :cool1: ...[/quote] yyyyyyy...... no ale mamusia obiecala ze kupi:razz: to co ja bede sie przemeczac i pracowac:evil_lol: [quote name='PiotrekJ']Ewo, nie znasz swojego psa ... Ona Ci mowi "Pobaw się ze mną". A Ty co? "Jakaś dziwna poza :roll:" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] hah a... no dziwna poza bo lapki jakos dziwnie ugiete ... wogole ona jakas dziwna haha
-
[quote name='PiotrekJ']Fooooooooooooty Ewo chemy :mad: :mad: :mad: ...[/quote] a Ewa chce aparat:placz: fotek juz nie mam prawie :( takie resztkimi zostaly .... (czas nowa sesje zrobic :roll: ) nie zrobisz mi zdiecia... [IMG]http://img454.imageshack.us/img454/8319/228rg.jpg[/IMG] jakas dziwna poza:roll: [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/6478/136cq.jpg[/IMG] [img]http://img454.imageshack.us/img454/4684/417we.jpg[/img] [img]http://img211.imageshack.us/img211/7674/610am.jpg[/img]
-
[quote name='PiotrekJ']Sama to zasugerowałaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... [/quote] :mad: a od kiedy ty sie tak ze mna zgadzasz:mad:
-
[quote name='PiotrekJ']No, a o Tigrze już zapomniał :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... [/quote] :mad: Piotrze:mad:
-
ona jest przeslodziachna:loveu:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
e.v.a replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
ooojaaaa ale wypaśna fasolka :D -
Jupi milo ze wpadliscie do nas :) dziekujemy za mile slowko :) pozdrowionka
-
[quote name='PIKA']ona jest slodka :loveu:[/quote] eee tam smakuje tak jak kazdy pies ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to tak jak u Ozzulca[/quote] ale brudasy z naszych psow:evil_lol:
-
[quote name='teqquila']Tigra slyszalas co ta Twoja pancia mowi :lol:[/quote] Tigra padnieta po spacerku :cool3: zreszta ona wie ze jest brudaskiem :evil_lol: dzis spotkalam malego kundelka, malego sznaucerka, i labka i co i zadne nie bylo tak zywe jak moja:-? dziwne :hmmmm: myslalam ze wszystkie szczeniaki sa takie....ale mylilam sie musze jej dawac meliske do picia zeby nie odbiegala zywotnoscia od rowiesnikow:evil_lol:
-
Aguś moi rodzice byli nie ugieci prawie rok..... a teraz.. teraz sie ciesza ze w domu jest taki byczek ...daj im troszke czasu
-
[quote name='teqquila']hehe umyc trzeba Tyskowi tez sie brudzi :P[/quote] eee tam przybrudze jeszcze troszke i sam odpadnie :evil_lol: :evil_lol: