Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='PiotrekJ']No prosze prosze :cool3: ... A ja myślałem, że Ty młodziej wyglądasz :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] haha bo to tylko na fotkach :eviltong: w realu daja mi 16-18 lat :evil_lol:
  2. [quote name='PiotrekJ']Ewo, czy to naprawdę Ty? :cool3:[/quote] :evil_lol: tak :oops:
  3. [quote name='PiotrekJ'] Ciężko pracowałem, żeby aparat nowy wreszcie kupić a nie tylko na mamę liczyć jak Ty :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: ... [/quote] :siara: milego spacerku :lol:
  4. nooo kiedy foteczki bedaa :roll: Agrafka jest taka slodziachna:loveu:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Pan Kot oczień sympatyczny :p[/B][/I] [I][B]a tu moje cudeńko :loveu:[/B][/I] [/quote] pan Kot jest nie tylko sympatyczny ale i uroczy ...milusi ..mieciusi ..grubiusi .. i wogole :p mam wiadomosc dla ogladaczy otóż niebawem kolejne foteczki...juz w piatek wieczorkiem :p chyba ze nie chcecie:roll:
  6. [quote name='XXL']ladne foto :) :) roskrecilas sie to dawaj koleine :D[/quote] dziekuje:oops: haha nooo bez przesady :P ile mozna :evil_lol: jak bede miala jakies nowe to wlepie :);)
  7. Piotrze a ty gdzie sie podziales??:roll:
  8. [quote name='Daga_i_Oskar'][B][COLOR=purple]Ozzy pewnie tak długo prosił o wyjście na spacerek aż w koncu przysnął przy smyczce :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] o tym samym pomyslalam :D Alu przyznaj sie ze forum cie tak wciaga ze nawet z psiakiem na spacerek nie chce ci sie isc:mad:
  9. oczka same napelniaja sie łzami:-( [']
  10. [B]resuruss[/B] śliczniutka ta twoja dziewczynka a jakie oczka wielkie[B]:loveu:[/B] to ja jeszcze jedno swoje[B] :oops:[/B] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6283/ja3yq.jpg[/IMG]
  11. dooobranoc Piotrusiu i Locusiu ( czy jutro tez bedzie dzien dobroci dla ewy:evil_lol: ??-spodobalo mi sie to :D)
  12. ło boże czemu wy nie mieszkacie gdzies blisko mnie:placz: Tigierka by miala ślicznego żółtaskowatego rówieśnika do zabaw :evil_lol: ślicznosci malusie :loveu: mały psotnik:loveu:
  13. ślicznie razem wygladacie :D pozdrowionka i dobranoc:)
  14. zdiec Tigry nie mam wiec wlepie cos w zastepstwie :p o to kotek mojej kumpelki o slicznym imieniu [I][B]Kot[/B][/I] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8628/im0000200mz.jpg[/IMG] [img]http://img214.imageshack.us/img214/1084/im0000181rb.jpg[/img]
  15. [quote name='teqquila'] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/4905/a44xo.jpg[/IMG] [/quote] kizi mizi :loveu: [quote name='teqquila'] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/7950/a78nj.jpg[/IMG][/quote] ulalalaaaa... taki maly kotecek a powalil fafluna na lopatki:evil_lol:
  16. [quote name='PiotrekJ']Nie się pokazał, tylko Agga mnie pokazała :mad: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] bo Agusia wie co robi:evil_lol:
  17. [quote name='PiotrekJ']Obiecałem że będę dziś dla Ciebie miły pod jednym warunkiem :mad: ...[/quote] nooo dlatego napisalam ze nie sa rozmazane:loveu: Piotrze jestes coraz lepszym fotografem:loveu:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5162/poduszka11jy.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [/quote] to musial byc meczacy spacer ....hehe
  19. [quote name='PiotrekJ']Na zdrówko :drinking::drinking::drinking:...[/quote] no tak a ten znowu pije:roll: Alu teraz to bedziesz obibok 1 klasa:evil_lol: zwolnienie z pracy w domu powinni ci uslugiwac bo chora jestes:cool3: wracaj do zdrowka :)
  20. noooo prosze prosze i nawet Locers nie rozmazmany:evil_lol:
  21. [quote name='PiotrekJ']Dzień Doberek Ewo :p ... Postanowiłem być dzisiaj dla Ciebie miły :p ... Oczywiście jeśli tylko z równowagi mnie nie wyprowadzisz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ach Piotrusiu:loveu: dziekuje dziekuje :multi:
  22. ech wy marudy :evil_lol:
  23. [quote name='PiotrekJ']I słusznie :mad: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] a ja sie ciebie nie boje :eviltong: dobra Pietrek 1 lody przelamane:lol: to dawaj tu foteczke rodzinna jakas :D
×
×
  • Create New...