Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='PiotrekJ']Później będzie więcej :cool3: ...[/quote] ooo naprawde naprawde beda??:multi: ale ty nas rozpieszczasz Piotrze:razz: hehe...
  2. [quote name='PIKA']ja moge sprawdzić? :evil_lol: Ale Ci glupio by było, jakbym sie przeciagnac nie dala :evil_lol:[/quote] :lol: haha Pika podkuje buty kolcami wbije sie w ziemie i nic jej nie ruszy :evil_lol:
  3. [quote name='PiotrekJ']Ja Ci dobrze radzę, Ty znajdź sobie szybko faceta a nie tylko psie jajka byś oglądała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] no tak Piotrku i teraz wszyscy beda mnie mali przez ciebie za zoofilke:lol:
  4. [quote name='PiotrekJ']W przeciwieństwie do Ciebie :mad: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] oj :roll: ostatnio wlepilam chyba ze 3 :eviltong: [quote name='PiotrekJ']Przyjedź to zobaczysz ;) ... On mnie po lodzie potrafi pociągnąć, a co dopiero Justynę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :evil_lol: domyslam sie moja taka mala a sily ma ze hoho
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Kiedy do nas wpadniecie na dogo:shake:[/B][/I][/quote] oby jak naj szybciej :placz:
  6. [quote name='Alicjarydzewska']ale sennie :shake: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4879/62oe.jpg[/IMG][/quote] hohoo Ozzy a gdzie jajeczka :lol: biedaczek pewnie nikt sie z toba nie chce bawic:shake: :mad:
  7. ho ho hooo Piotrze nie poznaje .... jakimi slicznymi Locusiowymi fotkami nas zasypujesz:razz: a swoja droga to czy ta twoja kobieta to sly nie ma ze Locers ja tak glebuje;) :evil_lol: mnie dzis Tigra po lodzie tak przeciagnela ze az kolano mi sie do konca zgielo:mad: to sie nazywa rehabilitacja:cool3:
  8. Piotrku ja wcale nie jestem inna:evil_lol: zdiec tez nie posiadam bo nie lubie sie fotografowac:eviltong:
  9. [quote name='PiotrekJ']No prosze prosze :cool3: ... Ewo, czy to napewno TY? :evil_lol:[/quote] hehe Piotrze a co nie podobna jestem do tej dzidzi co wyslalam wczesniej :D oj XXL a ty myslisz ze ja posiadam takie fotki :roll: ;)
  10. a tu znowu pija :lol: :drinking::knajpa: :popcorn: :beerchug: :drinka: :drinking::drinka: :drink1:
  11. [quote name='nikusia']Ale słodziak!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]dziekujemy :) za mile slowo i odwiedzenie nas :) pozdrowionka :)
  12. Tigra ma 3 miesiace i 3 tygodnie i caly dół i góre z przodu wymieniona :D zostaly nam kły i tylnie zabki :) niestety wszystkie zjadla :lol: pozdrowionka
  13. [quote name='XXL']prawie nie pozowane tzn ?[/quote] haha to mialo byc naturalne zdiecie z zaskoczenia:lol: (oczywiscie wczesniej wiedzialam ze bedzie robione ;) )
  14. no dobra.... bedąc małym berbeciem bylam ladniejsza:placz: prawie nie pozowane zdiecie;) [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/1152/im000984gkopia4nl.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Vectra']głodnemu chleb na myśli :diabloti: :diabloti:[/quote] głodny głodnemu wypomni:diabloti: :diabloti: :evil_lol:
  16. [quote name='XXL']a mowilem :) zdolniacha z ciebie :D:cool1: :lol: :p[/quote] hihi no ba :cool1:
  17. [quote name='Vectra']chyba Wielkanoc niebawem bo co galeria to o jajkach piszą :cool3: :cool3:[/quote] a bo ci dogomaniacy to same jojka zauważaja:lol: ;)
  18. [quote name='XXL']ooo eva pociesze cie kto szuka nie bladzi wiec :) nie podawaj sie :D:lol: :p[/quote] juz znalazlam :D hehe :cool1:
  19. [quote name='dbsst'] [IMG]http://images2.fotosik.pl/27/i1zinxnxzck6lt4a.jpg[/IMG] [/quote] SUPER foteczka:bigcool:
  20. Kolorowych senkow Locuś :p [SIZE=1]dobranoc ....Piotrze[/SIZE]
  21. Alu ja tez niedawnoprzybylam do domku u nas strasznie zimno wspolczuje Locersowi brrrrr..... widzisz Piotrku jaka ja zdolna jestem :cool1:
  22. [quote name='PiotrekJ']Nie słuchaj jej, ona jest inna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ....[/quote] pchiii ... i kto to mowi ...:eviltong: p.s. [SIZE=5][B][COLOR=magenta]znalazłam:bigcool: [/COLOR][COLOR=#ff00ff]widziałam:bigcool: znalazłam :bigcool:widziałam!!!![/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=5][COLOR=#ff00ff] :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/B]
  23. [quote name='PiotrekJ']Poszukaj w Loca galerii :evil_lol: ;) ...[/quote] uuu jeeee kocham grac w chowanego:lol: Pietrek ale tam tyle stron:shake:
  24. Magdo uwazaj bo Piotruś to mily tylko na poczatku jest a potem :shake: zobacz jaki on nie dobry dla mnie:placz:;)
  25. [quote name='PiotrekJ']Ewo, Ty aktualną fotkę lepiej wklej :evil_lol: ...[/quote] Piotrkuja twojej nadal nie znalazlam :eviltong: jak zobacze twoja to wlepie swoja ;) :evil_lol: czyz nie bylam sliczna:loveu:
×
×
  • Create New...