-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='PiotrekJ']Jakiś podtekst w moją stronę? :mad: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] w strone kazdego samca:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Loco też sam się będzie pilnować :evil_lol: ...[/quote] taa.... tak jak kazdy samiec:roll:
-
[quote name='Agga']Oj Loco nie masz co robić tylko chorować? Zdrowiej chłopcze, bo my dogomaniacy czekamy na Twoje i pańciowe foteczki. Naszych przystojniaczków:loveu:[/quote] oj do rodzinnych foteczek nawet chory Loco moze pozowac:loveu:
-
[quote name='PiotrekJ']Ewo, Ty pilnuj żeby tylko na przyjaźni się skończyło :mad: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] Tigra sama sie pilnowac bedzie :D ty lepiej pilnuj Locersa:mad:
-
[quote name='PiotrekJ']Alu, ale Ty zdolniacha jesteś :cool3: :p ...[/quote] tez tak mysle :D Ozzulkowi w rameczkach do pyszczka jest :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ'] A co? Tigra nie lubi łysawych facetów? :razz:[/quote] no nie zabardzo ....:roll: ale dla Locersa zrobi wyjatek :evil_lol: :cool3:
-
łiii kolejny boksik :cool3: czekamy na zdiatka :p pozdrowionka
-
[quote name='Ka-ka']zgadzam się z wami !!! albo cos się dzieje tak nagle, że trzebaby miec chyba aparat w oczach :cool1: niedawno własnie nasz kot, w ramach codziennych przebieżek (tzn rozpoczyna dziki bieg na oslep z jednego końca mieszkania i kończy na drugim), chciał sobie pobiedz...no i pobiegł pęęęęęędem. tylko NIE ZAUWAŻYŁ mojego maleńkiego pieseczka stojącego w korytarzu i przyglądającego się mu.... dlatego wpadł pod psa i huknął głową w łapy Prestona.... nie mam skłonności sadystycznych, ale doprawdy ubaw miałam przedni :lol:[/quote] hahaha... moj pies tak biega jak go cisnie:evil_lol: nie raz walnol w szaffke albo futryne:shake: moze dlatego troszke uposledzona jest:stupid:
- 78403 replies
-
[quote name='Imbir1']trzeba zrobić małe spotkanko, tylko niech te śniegi puszczą. Wiosna nadchodz wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] taa.... jak narazie to nie zanosi sie na wiosne:roll:
-
[quote name='Imbir1']Imbir też chce na :painting: i:Dog_run:[/quote] :D w sumie mieszkamy niedaleko siebie trzeba pomyslec nad jakims wiosennym spacerkiem :cool3:
-
hahaha Ozzy ty wariacie :D Alu nie myslalas ze jak bys zjechala z Ozzym to by bylo jeszczze smieszniej :lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images3.fotosik.pl/29/4fzu1y25pp978qj3.jpg[/IMG] [/quote] aaaaallleeeee słodziachny miś:loveu: a jak slicznie opruszony sniegiem :cool3:
-
łeee Locers co ty odwalasz chłopie:shake: takie kłopoty swemu panu robisz echhhh biedaku łysiejący Tigra ma nadzieje ze w tak mlodym wieku nie bedziesz mial lysinki:evil_lol: a tak calkiem serio to wielki liz od Tigry zebys szybciej wyzdrowial :) trzymamy kciuki :p
-
nooo galeria sie rozkreca :D...czego nie mozna powiedziec o mojej :roll: ooo a co was do Łodzi bedzie sprowadzac:razz: ??jak bedziecie to dawajcie znac to spacerek sobie zrobimy :cool3:
-
halo halo .. jak to nikt nie chcial:mad: chcieli chcieli tylko ona wybrala Locersa:loveu: popatrz Tigra jak sie o ciebie prawie bija :D hehe .... Alu Ozzy to by byl dobrym bodygardem dla Tigrusi :razz: no dobra chlopaki ... Tigra jest Locersa ale nie pogardzi przyjaciółmi :evil_lol: a tak poza tym to dzien(nie taki)dobry wszystkim
-
lizusy z was chlopaki i tyle :p a no bo widzisz Piotrze dzis bylam u lekarza :( i okazalo si eze mam wode w kolanku(tym operowanym) i musieli mi robic punkcje i sie okazalo ze tam jest mnustwo krwi :placz: i teraz cierpie ...z bólu wyrobic nie moge .. kolano znowu sztywne (a juz tak ladnie sie uginalo):shake:
-
[quote name='PiotrekJ']Locersa Pan czuwa :p ...[/quote] no wlasnie widze:evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Witaj Alu i ... dobranoc Alu, dobranoc Wszystkim :roll: ... Idę z Locersikiem na dłuższy spacerek a później spatku ;) ... Jutro jedziemy do weta zrobić zeskrobinkę, podejrzewamy niemprzyjemne choróbsko :roll: ... Ale narazie jesteśmy dobrej myśli ;) ...[/quote] ach ten Locers ...... bedzie dobrze:p Dobranoc Piotrusiu i Locusiu
-
[quote name='PiotrekJ']Te gościu, Tigra już zajęta jest :mad: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] o wilku mowa:evil_lol:
-
[quote name='keleris']no tak sliczna psinka :D fajna by mial dziweczyne Grocik gdyby mieszkali obok siebie :D :loveu: pewnie wielka milosc b byla miedzi faflunami ::evil_lol:[/quote] ciesze sie ze nas odwiedziliscie:multi: yyy oby Piotrek tego nie przeczytal :evil_lol: p.s-Tigra jest dziewczynka Locersa :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']To moja osoba sprawia Ci przyjemność? :cool3: Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:...[/quote] haha tak Piotrze nawet wielka:loveu: hahaha a swoja droga to zamiast sie zapytac czemu tak cierpie to ty sobie podskoki urzadzasz:angryy:
-
[quote name='XXL']hahah co za duzo to niezdrowo :P :)[/quote] nastepny:shake: a innych to chcecie ogladac:diabloti:
-
[quote name='PiotrekJ']Nie marudź :evil_lol: ... Jak coś ciekawego znajdę to jutro wstawię ;) ...[/quote] juz to widze jak znajdziesz:shake: szukaj dokladnie:evil_lol:spraw troszke przyjemnosci cierpiacej Ewie:-( Alu z tym extra to lekka przesada:lol:
-
[quote name='PiotrekJ']A po co? :razz:[/quote] co za pytanie:shake: ......
-
[quote name='PiotrekJ']Mnie też odmładzają jak już zapewne wiesz ;) ...[/quote] wiem wiem :p i dobrze bedziemy dluzej mlodzi :D p.s-bys wlepij jakas fote:roll: XXL-za duzo tych twoich fot na fotce to nie ma:evil_lol: