Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. Ewa wez ty mnie nie rozsmieszaj..siku na dworku??tam dupka marznie... [img]http://img224.imageshack.us/img224/9592/382bs.jpg[/img]
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]świetne :multi:tylko nie ściskaj tak Tigry bo dziewczyna ledwo oddycha :razz:[/B][/I][/quote] :oops: Alu trzeba bylo sciskac zeby nie upadla z wysokosci :D bo to ruchliwe jak robak :evil_lol:
  3. EWA ATAKUJE !!!!:evil_lol: [img]http://img132.imageshack.us/img132/5061/539op.jpg[/img]
  4. widze ze ten 3 wszystkim zapada w pamieci dzis mija rok od smierci czikusi [']
  5. Tigrunia dziekuje i nastawia nochala na przyjecie buziaka Alu Tigra wcale niejest taka sliczna :evil_lol: ;) [img]http://img206.imageshack.us/img206/8961/339bt.jpg[/img]
  6. dooooooobbbrrraaaanoooooccccc:loveu: :);)
  7. dziadzio Box nas fotkami zasypuje:multi:
  8. a tobie znowu aparat pozyczyli.... [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4125/15ti.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Alicjarydzewska']no mam papierowe fotki a chcę zrobić fotki cyfrówka :oops:[/quote] Alu jakie wymagania :D hehehe
  10. [LEFT]czasami bywa tak ze psu chce sie pic ... [img]http://img222.imageshack.us/img222/72/356kc.jpg[/img][/LEFT]
  11. [quote name='PiotrekJ']Oj tam, zaraz leń ... Patka będzie mieć towarzystwo, a ja sam muszę :roll: ...[/quote] jejj a towarzystwo psa ci nie wystarcza??łee maruda jestes i tyle :eviltong:
  12. [quote name='PiotrekJ']Podam Admina do sądu :evil_lol: ... Też muszę wyjść z psiutem, tylko [B]mi się trochę nie chce[/B] :roll: ...[/quote] LEŃ!!! :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  13. oj tam zaraz alkoholiczka:roll: musialam sie doladowac :D
  14. ach Fionko jak aty romantyczna jestes :) i jaka tajemnicza :loveu: śłczna
  15. hahaha dobre dobre :D ale powinny byc nie w aparacie tylko w galerii :D
  16. [quote name='PiotrekJ']A czym ja sobie zasłużyłem? :razz:[/quote] haah zawdzieczaj to mojemu stanowi :D
  17. OOO i Locersa tu przywialo :loveu:
  18. ejj nooo pijecie bezemnie :placz: nie chce misise czytac co tampiszecie buziaki dla Loca i dla ciebie tez Piotr :)
  19. a w mojej galerii jak zwykle grozby:evil_lol:
  20. [quote name='XXL']:eviltong: buuu ala no wiesz co podniesiesz na mnie reke ? pff nie spoedziwalem sie tego hahahaha :) :p[/quote] nie reke a pałe :D haha...
  21. [quote name='ola_k11']Ps. troche duzo tych zdjec:)ale sie nei moglam zdecydowac:)[/quote] nie szkodzi ze jest ich duzo:loveu:
  22. [quote name='Alicjarydzewska']:mad::mad::mad:[I][B]no chyba ,,ciało pedagogiczne '':evil_lol:się za Was weźmie :mad:[/B][/I] [I][B]Ewa , schowaj kiełka na gorsze czasy :evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [/quote] o! Ala sie z wami rozprawi :D hehe hah ataa zostawie i na starosc proteze jej zrobie :D
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]dzień dobry urwisy ;)[/B][/I][/quote] ooo nasz strażnik texasu :D dzien doberek Alu musze sie pochwalic dzis Tigra stracila 1 kła haha i nawet go nie zjadla:cool3:
  24. :p a teraz zapraszamy do zalozenia nowego watku o boxiu :D noi oczywiscie foootkiii:diabloti:
×
×
  • Create New...