Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. hop hop jest tak ktoo... hejjj chłopaczki:cool3: a czy dzis tez fotaski beda:loveu:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Krwisty Mordulec :angryy:[/B][/I] [I][B][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1448/17df2.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] Ozzy jakis nie swój jestes na tej foteczce:evil_lol: Dziendoberek Alu :)
  3. napisze zanim zrobi to Piotr:lol: -jaki pan taki pies:evil_lol: ooo a co to za instruktarz??haha Tigrze kotek si espodobal :cool3: ale kocurek lekko zestresowany wolal siedziec u pani na raczkach :evil_lol:
  4. cześć koteczku [img]http://img209.imageshack.us/img209/5682/618lw.jpg[/img] na spacerku [img]http://img217.imageshack.us/img217/9283/512qa.jpg[/img] kolejna łazienkowa foteczka:evil_lol: [img]http://img217.imageshack.us/img217/4636/365gw.jpg[/img]
  5. no to Piotruś twoje zdrówko :evil_lol: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: łeeee juz spac?? ja to pewnie dzis tez do 2-3 posiedze :evil_lol:
  6. :D superachne fotaski takie sniegowo zabawowe :evil_lol:
  7. [quote name='PiotrekJ']Tia, a Ty znów niewiniątko udajesz :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ja nie musze udawac ja nim jestem:loveu:
  8. [quote name='PiotrekJ'] Twojego alkoholizmu komentować już nie będę :shake: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] czepiasz sie :eviltong: ja pije zdrowko twojej pracy MGR:evil_lol:
  9. [quote name='PiotrekJ'] No tak, wiedziałem że Wy we dwie napewno będziecie mnie obgadywać pod moją nieobecność :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] myy?? gdziez tam..:siara:
  10. ale tu zdieć:crazyeye: Piotrze nie poznaje cie:lol: ... mozna sie jeszcze napic??:roll: :drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka:
  11. [quote name='PiotrekJ']Widzę że tu się romansik szczecińsko pabianicki tworzy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] haha oj Piotrze Piotrze nie moge miec ciebie to szukam gdzie indziej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='PiotrekJ']Ależ Ty się Ewo rozszalałaś z tymi swoimi fotami :cool3: :p ...[/quote] haha :evil_lol: ty tez bys mógł :D asiunia śliczna foteczka:p
  13. hihi nie Piotrusiu nie mam klopotow ze snem :) ktos mnie zagadal:mad: :evil_lol: poza tym ja nocnym stworzonkiem jestem :cool3:
  14. [B][SIZE=7][COLOR=magenta]PIJEMY!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] :knajpa::drinking::beerchug: :cunao::drinking: :popcorn: :drink1:
  15. gratuluje wszystkim :)
  16. [B][SIZE=5][COLOR=magenta]:evil_lol:wstawać śpiochy!!!!:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B]
  17. [quote name='Cimi']I jeszcze na dodatek uparta jak to barany :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] :evil_lol: :evil_lol: osiołki tez uparte:evil_lol: :evil_lol: ;) nie daj sie Agatko nie daj Piotra nie sluchaj on tez nie pokazuje swej osoby:roll: a innych naklania:diabloti: :angryy:
  18. dziendoberek:cool3: hehe Alu a Kuba pewnie znowu kompa okupuje:evil_lol:
  19. hihi Agatka jest twarda tak jak Piotrus:evil_lol:
  20. zgłupialaś do reszty po oczach mi światelkiem ??ogarnij sie dziewczyno... [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8184/232vo.jpg[/IMG] a w oddali jamnik gigant... [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5066/510ca.jpg[/IMG] kche..kche... mamuśka mnie podusza [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6950/421xs.jpg[/IMG]
  21. eee no paskowce was tu za duzo :eviltong: mam pileczke... [img]http://img202.imageshack.us/img202/5060/174en.jpg[/img] pobawisz sie ze mna?? [img]http://img202.imageshack.us/img202/4678/70kd.jpg[/img] a moze wolisz świnka?? [img]http://img203.imageshack.us/img203/4426/82lx.jpg[/img]
  22. to jeszcze jedno... XXL słodź mi maleńki słodź :D haha ktos to musi robic :eviltong: [img]http://img213.imageshack.us/img213/3091/677ff.jpg[/img]
  23. hihi Patka na tym rozowiutkim brzuszku 3cm brud jest :evil_lol: XXL a ty znowu slodzisz :Dhihi
×
×
  • Create New...