Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B]wytłumacz jej ze pieski nie mieszkają pod ziemia :razz:[/B][/I] [/quote] hihi z tym bedzie cieżko:evil_lol: Tigra jest niczym koparka :lol: :evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/8/rzly50k0w048osn5.jpg[/IMG]
  2. oj Agatko ty bokseromaniaczko hehehe:evil_lol: wietrzymy uszko :D [IMG]http://images1.fotosik.pl/44/g0tihvkdq1iick31.jpg[/IMG] tam na górze sobie stoje... [IMG]http://images4.fotosik.pl/8/dneu3b1xhgokpsir.jpg[/IMG] Tigra niczym struś chowa glowe w piasek(błoto:evil_lol: ) [IMG]http://images3.fotosik.pl/44/zbwhvlvr38uuy5jz.jpg[/IMG]
  3. ja chcem wiecej foteczek tego uroczego żółtaska:loveu: :multi: śliczny:multi: pozdrowionka :D
  4. witaj Daga:cool3: [quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7014/p10102480ev.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Oskarek wyglada jak maly kroliczek :evil_lol: :loveu: pozdrowionka
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]A Ozzulec właśnie wrócił z 2 godzinnego bieganka z boksiami i nie ma ani 1 fotki :placz:bo Kuba był bez aparatu :shake:[/B][/I][/quote] no nieeee:shake: komus ty sie lanie nalezy:mad:
  6. [quote name='niki_ill']ale o co chodzi ? :D[/quote] wejdZ i sie dolacz do zabawy :D ale to szybciochem:D wybralam twojego avatarka :D musisz go wlepic i podac kolejna osobe:D
  7. ojojj ale sie rozpisalas:D a wiec Tigra ma o boze dzis ma 5 miesiesy:crazyeye: najgorsze jest wlasnie to ze jak idziemy sie wyszalec to Tigre nie interesuja zabawki na spacerach pociagaja ja tylko kije:roll: jesli chodzi o sluchanie to sama nigdy daleko sie nie oddala. jesli chodzi o komendy siad podawanie łapek wychodzi jej dobrze lezec (dziwna sprawa ale na panelach niekladzie sie zawsze czesciej na na dywanie) komendy powtarzam przez caly dzien co jakis czas (zawsze dostaje smakolyka lub klepanko i mizianko :) ) co do dworu i komend to wydaje misie ze glownie rozprasza ja otoczenie :roll: co do niewykonywania komend to pewnie wszystko po trochu ;) na szkolenie wybiezemy sie najpradwopodobniej w wakacje zastanawiam sie coraz powazniej nad zakupem kantarka :razz:
  8. [B]witaj Aluuuuuuuu[/B] hehe widze ze Ozzulek dzis bedzie sie pluskal :D ja czekam na troszke cieplejsze dni i to samo musze zrobic z Tigra ...brzuch ma taki czarny ze az wstyd z nia wychodzic :evil_lol:
  9. [quote name='Cimi']Staffik ? ja myślałam, że bokser :evil_lol:.[/quote] haha tego juz mam dosc a ty tu o nastepnym:lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Cimi']a Ty kupujesz kumpla bądź kumpelkę Tigrze :cool3: :lol: ?[/quote] bardzo bym chciala (nie teraz oczywiscie) ale i tak rodzice sie nie zgodza(za male mieszkanie) a marzy misie staffik:loveu: moze kiedys :roll:
  11. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]ale słodkości, ach te bokserki :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :evil_lol: no czas kupic kumpla Oskarkowi:evil_lol:
  12. [quote name='Cimi']No popatrz ja też :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] chwalipięta chwalipięta:eviltong:
  13. jaki piekny ogonek:loveu:
  14. [B][COLOR=magenta]hej hej chłopaki :cool3: [/COLOR][/B]
  15. [quote name='paula_z']Wlasnie nie wiem jak? Wszystko robie wg instrukcji, fotki maja mniej niz 500x500, z imageshack kopiuje dobry link. Nie wiem co jest zle.[/quote] musisz poprostu link wkleic pomiedzy[img] a [/img] i wszystko bedzie cacy:multi:
  16. dziendoberek:multi: niki_ill wejdz tutaj ale to szybciutko:cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1523085#post1523085"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1523085#post1523085[/URL]
  17. [SIZE=4][COLOR=red][/COLOR][COLOR=black]:D hehe ja przesiaduje do 4 na kompie :evil_lol: bo spac nie moge :P[/COLOR] juz wstalam :multi: hehe i bylam juz nawet z psem :cool1: [/SIZE]
  18. a to moj krzywus kochany:lol: :evil_lol: trzeoanko:cool3: [IMG]http://images2.fotosik.pl/44/dywqte2aaikrn1ld.jpg[/IMG] kiedys cie dorwe nagi ptaku...:evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/8/yawckvvnhjg4htd1.jpg[/IMG] sie zmeczylam.. [IMG]http://images3.fotosik.pl/44/defkv66i5n0h6v9v.jpg[/IMG]
  19. [quote name='DORRAG']Prześliczny piesek:loveu: bardzo podobają mi się psiaki takiej maści jak twój maksiu:loveu: :loveu:[/quote] zgadzam sie z toba psiak ma sliczna maść :loveu: :cool3: paula_z staraj sie wklejac widoczne fotki bedzie sie milej ogladac:multi: pozdrawiamy izapraszamy do nas ;)
  20. [quote name='XXL']piszesz o takich CHRUP ? czy o CHrrruppp? ahhah nie plakac mi tu :):eviltong:[/quote] notakie chrupp chrup chrup chrrrup hahaha no dobcie juz nie bede plakac :cool3:
  21. [quote name='XXL']ciii to byl text z znakiem jakosc Q :* ale ci[/quote] oki ciii ciii a teraz dawaj zdiecie albo skana tyleczka:evil_lol:
  22. [quote name='XXL']oj moja droga takie prezenty to tylko w erze :) hahha :lol: :eviltong:[/quote] :lol: zgasiles mnie ...nie wiem co napisac :lol:
  23. [quote name='XXL']u szkoda chcialem zobaczyc te nurzki wystaiace z pyszczka hahha :D[/quote] :lol: okropny widok a odglos pekajacych kostek jeszcze gorszy:roll: :placz:
  24. [quote name='XXL']hahahah a moze pupe :) :diabloti: :cool1:[/quote] jestem jak najbardziej za:D
  25. [quote name='XXL']krecik ? hahaha :D[/quote] :D nie chyba nie ... albo uciekl :lol:
×
×
  • Create New...