-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
haha ale wy lapiecie za slowka :lol: :eviltong: chłopcom mialo byc:lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]nie zauwazyłam :oops: dlatego, ze do siebie jeszcze nie zaglądałam :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :evil_lol: ja tez zawsze siebie na koniec zostawiam :evil_lol:
-
kilka foteczek :) [img]http://img208.imageshack.us/img208/4094/15bp.jpg[/img] [img]http://img51.imageshack.us/img51/5052/80ox1.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/7845/105ex.jpg[/img] [img]http://img72.imageshack.us/img72/2726/139tf.jpg[/img] pozdrowionka :p
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ewa zajrzyj do nas i zobacz fotki - masakra ile śniegu jzu jest :crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] bylam i si eprzestraszylam :-o brak slow :shake: i to juz kwiecien!!:angryy:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
e.v.a replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Witaj Daga [quote name='Daga_i_Oskar'] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4835/p10101468mq.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5351/p10101474zo.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] jej:crazyeye: cos straszniego:shake: ojjj nie zazdroszcze nie zazdroszcze:shake: -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images2.fotosik.pl/46/qbaqs8vttfultjl0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL]chyba tez musze sprawic taka pile Tigrze:evil_lol: dzisiaj na osiedlu chlopca zabrala :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]To tylko Ci pozazdrościc :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]U nas jak zaczęło sypac koło 10 tak sypie do tej pory i końca nie widac, drogi juz sa przykryte białym, mokrym sniegiem, auta trzeba odsniezac, zima wróciła :placz: :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] jejj:roll: nie zazdroszcze .... u nas w centrumponoc ma nie padac tak intensywnie:roll: mam nadzieje ze wogole nie bedzie padac:shake: nie lam sie Daga snieg niedlugo zniknie:cool3:
-
czekamy na foteczki :) [SIZE=1]keleris chyba nasz za duzy banerek (tak mi sie cos zdaje wydaje;) )[/SIZE]
-
spacerek;) [img]http://img300.imageshack.us/img300/8742/543kq.jpg[/img] [img]http://img300.imageshack.us/img300/5955/219au.jpg[/img] i z papugiem :) [img]http://img300.imageshack.us/img300/7017/dscn42180wi.jpg[/img]
-
[quote name='Bodziulka'] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/df22dbd0.jpg[/IMG][/quote] Box ale ci fajna czapeczke zrobili :lol: :evil_lol: :cool3: :loveu: Troja witaj na forum:multi: do fotek dobry tez fotosik :) [URL="http://www.fotosik.pl/"]http://www.fotosik.pl/[/URL] czekamy na jakies info i na fotki boksia:D
-
[B][SIZE=4][COLOR=lime]Witaj Alu :)[/COLOR][/SIZE][/B]
- 78403 replies
-
dziendoberek chłopaczki :) a u nas w nocy o 2 padal snieg a w dzien nie:eviltong: sucho i cieplo bylo :loveu:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
ile bąbelkow:loveu: Safi wyglada jak by je ganiala:D -
[quote name='niki_ill']Dziekuje :oops: A to Nerusia - 14 miesiecy [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6646/nercia0xi.jpg[/IMG][/quote] ale mam ochote ja za fafelka zlapac i wytargac:loveu:
-
:lol: witajcie wszyscy :cool3: Tomus wielkanoc niebawem wiec o jajkach rozmowa:evil_lol: basiulka ja widzialam jak jajka stoja na przystanku :evil_lol:
-
hehe hej hej dziewczyny :D no to zycze powodzenia w hodowli roslinki:loveu: mojej dobrze zaczynaja robic promyki sloneczne + lampka u zolwia + woda :D zaczena ożywac:D:multi: oby pulapki wyrosly:razz:
-
[quote name='Gabryjella']A tego to my nie możemy byc tak do końca pewne:evil_lol:[/quote] :lol: masz racje ....wiec te kuleczki moga byc Locersowe :lol: :evil_lol:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]TOz własnie zauwazyłam ze mi sie galerie pomerdały ale co w galerii Tigry tez może Loco zawiatać.[/COLOR][/B][/quote] :evil_lol: no w sumi epowinien zawitac :mad: wkoncu to jej narzeczony:loveu: hehe Gabryjella ale Piotr jako facet wróż posiada 2 :lol: :evil_lol:
-
[quote name='Cimi']A to niby czemu ? Właśnie dziś siedziałam na jednym roślinkowym forum i czytałam co i jak z muchołowką, więc mam nadzieje, że będzie ok. A podczas zimy to wsadzę do lodówki :evil_lol:. I może za jakiś czas kupie sobie inny rodzaj :lol:.[/quote] no z ta lodowka to tez trzeba uwazac;) mi praktycznie cala zime ladnie sie rozwijala i nagle (jak poszlam do szpiyala) umarla ( chyba z tesknoty ) reszta nie tylko ona bo jej kolezanki ( nie powiem jakie roslinki :lol: -zgnily - bo byli w inkubatorze :evil_lol: ) ja teraz chce kupic rosiczke i dzbanecznika (uwielbiam terosliny ) ale kasy brak a pelno wydatkow :mad:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Piotr pokarz kuleczki.:eviltong: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]A gdzie LOCO?[/COLOR][/B][/quote] :lol: slyszysz Piotr pokaz :lol: :evil_lol: i nie udawaj ze juz spisz:lol: a Loco :hmmmm: w swojej galerii:evil_lol: aczkolwiek Piotr znowu sie ociaga ze zdieciami:mad:
-
[quote name='PiotrekJ']A Ty znów zaczynasz o kuleczkach?? :cool3: :cool3: :cool3:[/quote] :lol: to nieja pierwsza napisalam o piotrze wróżu :lol: a przeciez kazdy wie ze wrozki maja kule ..:lol:
-
[quote name='Cimi'][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/8353/020460zm4kt.gif[/IMG] Właśnie w ramach tego, że wiosna już przyszła zrobiłam sobie prezent w postaci kwiatka, a mianowicie Owadożernej muchołówki amerykańskiej :bigcool:, mam nadzieję, że zaniedług będzie :lol:.[/quote] dziekuje za Fionke:multi: taka fajna skaczaca:D:D:D a co do muchołóki tez mma :cool3: ale moja jest w strasznie kiepskim stanie po zimie:-( roslinka mi prawie umarla:placz: moja dziecinka kochana .... mam nadzieje ze wyzdrowieje:-( w przyszlym roku bedzie stac pod lampka u zolwia i mamnadzieje ze mi nie zdechnie tak jak w tym roku :mad: a ty Pietrek ... :placz: czemu jestes taki niedobry dla mnie:placz:
-
[B][COLOR=deepskyblue]dobranoc śpiochy ;) [/COLOR][/B]
-
[quote name='Gabryjella']Wróż Piotr:razz:[/quote] Pietrek posiada kuleczki z ktorych wrozy:lol:
-
[COLOR=blue][LEFT][COLOR=black]przyszla wiosna i Ala nas foteczkami zasypuje:multi:[/COLOR] [/LEFT] [/COLOR]
- 78403 replies