-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Imbir1']Jak jechałam z Imbirkiem z Rzeszowa pociągiem to dopiero miałam pietra... Okazało się, że było strasznie łatwo[/quote] paciągu bymsie mniej bala:shake: autobusy i trambambaje sa mniejsze:roll: oby nie bylo tloku :razz:
-
[quote name='Imbir1']no to Tigra dołączy w sobotę do ekipy, dopiero będą zdjęcia;) :lol:[/quote] juz nie moge sie doczekac:cool3: tylko zeby Tigra nie rozrabiala:mad: i byla w miare posluszna:roll:
-
a moze jesli nie masz kasy na karme sucha to jej gotuj :razz: ryż i duzooo miesa + warzywa :)( tak jak napislaa Alicja) poza tym twoja sunka jest jeszcze mlodziutka i nabierze jeszcze masy :)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
e.v.a replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a, dziękuję, dziękuje :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ewa, a wygolili coby było widac, ze to pies :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] :lol: nooo teraz to wiiidac i to bardzo :lol: -
[quote name='Imbir1']chyba nastała wiosna:lol: Tyson i Imbir [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/5893/mnowy36ue.jpg[/IMG][/quote] haha Imbirek jaki wyciagniety :evil_lol: :cool3: :D(Tigra tak sypia:evil_lol: ) ach to słoneczko :loveu:
-
hehe :lol: obojetnie kto mnie zgarnie byle by ktos zgarnol :lol: to bedzie 1 podroz Tigry autobusem i trambambajem :cool3: cos mi sie wydaje ze bez klopotow sie nie obejdzie:lol: (pewni ebeda problemy z wsiadaniem i wysiadaniem:mad: )
-
biedna Mika :shake: buziaczek w chora lapke zeby wyzdrowiala szybciutko :)
-
no no Piotrus :D tylko rekawiczki powiadasz:D :cool3:
-
[quote name='keleris']no juz juz i tak musimy [B]narobic fotek[/B] i wykombinowac pozadny banerek:razz:[/quote] :cool3: oby jak najszybciej :D
-
[COLOR=blue][COLOR=black]mam nadzieje ze to nie jest przypadlosc tylko ast bo Tigra tez tak zlazi czasami[/COLOR] :lol: [COLOR=black]zaczela bym naprawde watpic w boksowatosc mojego psa[/COLOR]:lol: [/COLOR]
-
nooo jesli bede miec blisko od fabrycznego to mozemy sie spotkac np. ok 11:15-30 :) bo na fabrycznym bede tak 10:45 jejj juz nie moge sie doczekac :cool3: mam nadzieje ze moj maly wariat nie skompromituje mnie przy was i psiakach :roll: i troszke bedzie sluchac:oops: ostatnio niestety nie chce sie sluchac:mad: chyba wyczula wiosne w powietrzu:evil_lol:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
e.v.a replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1309/p10101230fb.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]i ja :oops: :oops: (zdj zrobione przed kwilką:oops: ) przepraszam, ze bez Oskarka, ale nie kciał sobie ze mna zrobic fotki :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4948/p10101493cr.jpg[/IMG][/URL][/quote] :cool3: nono ladnie ci w różowym fioleciku:cool3: Oscarek ale ci tyleczek wygolili :lol: -
[quote name='paula_z']Dzieki, to jest moja siostrzenica :-)[/quote] :oops: ups pewnie zle przeczytalam ale gapa ze mnie ;)
-
[quote name='PiotrekJ']Wchodzę, czytam i nie wierzę :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ... Ktoś tu śmie wątpić w moją męskość? :mad: :mad: :mad: A Ty Ewo na to wszystko pozwalasz :shake: ...[/quote] :lol: oj nikt nie watpi nikt nie watpi:lol: poza tym na strazy stoi Strażnik texasu wiec pretensje nie do mnie:eviltong:
-
[quote name='PiotrekJ']Wczoraj nie dalem rady dotrzeć na DGM :shake: ... Wróciłem do domu po 23, a do 3:30 rano latałem z Locersem na spacerki co 10 minut :angryy: ... [/quote] uuu lalaaaa a co to chłopak pęcherz przeziebil???:roll: czy moze jakas panna w okolicy cieczke ma:lol:
-
[quote name='paula_z'] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/04042006/100_3252.jpg[/IMG] [/quote] haha tu towja siostra wyglada jak by uciekala przed zabawa z psem :lol: Maksiu jest super :)
-
[quote name='mila_2']uważajcie na kleszcze...Młoda po ostatnich szaleństwach na Zdrowiu dwa na głowie przyniosła:cool3:[/quote] aaaa nie strasz ....ja sie boje klaszczy:roll: co do godzinki spotkania to obawiam si eze na 11 ja nie dam rady dojechac najwyzej po 11 bym byla:) zalezy tez gdzie bedzie spotkani ei jak dlugo zejdzie mi dojazd:roll:
-
[SIZE=5][B]hej hej chłopcy:cool3: [/B][/SIZE]
-
[quote name='basiulka22tychy']Ty tak bez bucikow na takie bialutkie lapeczki :o no nie :):):) jakie lobuzy hehehe[/quote] :evil_lol: basiulka najsmieszniejsze jest to ze zanim dojde do domu to ona jest juz czysciusia ..gozej ze mna :lol::mad: :evil_lol: dziendoberek wszystkim :)
-
[quote name='basiulka22tychy']niop lepiej go zmieniaj bo bede krzyczeli ;):):):):)[/quote] no i juz skrzyczeli:evil_lol: :shake: popraw go szybciutko bo bedzie zle;)
-
moj białasek kochany:loveu:
-
no to jak wybierzecie miejsce to ustali sie godninke:p tez bym obstawiala jakies wczesniejsze :) ale nie za wczesne :lol: bo spiochem jestem:evil_lol:
-
jaki śliczny mokry nosek:loveu: no dziewczyny czekam na propozycje mam nadzieje ze wpadne na spotkanko:cool3:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
e.v.a replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Daga ja sobie obiecalam ze juz kurtki zimowej nie wloze mam nadzieje ze ta zima do mnie nie przyjdzie:evil_lol: bo zmarzne :shake: teraz po ścieciu Oskarek ma zabawny ogonek:evil_lol: :loveu: