-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='teqquila']hehe z tym to bedzie trudno :) czekamy na koniec tygodnia :)by sie znow z Wami zobaczyc :) dzis tysiek spotkal kolege labka i sie z nim chyba z 1h bawil :D[/quote] haha nieszkodzi wmowie jej ze to jamnik :lol: Tigra jak codzien spotkala kumpla patyka :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=seagreen][I]:razz:a co ty na święta nie robisz pisanek :p[/I][/COLOR][/quote] jasne ze robie:lol: ale u mnie z jajkami to ciezko:lol: same samice w domu (z wyjatkiem taty i brata):lol: chyba ze papuga znowu zacznie znosic jaja:roll: :lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia18sosnowiec']wszystkie jakie mi w łapy wpadną :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] dziewczyny swintuchy gdzie nie wchodze to o jajach gadacie:evil_lol: :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='teqquila']e tam sie wystraszy :) Tysik sie polozy na ziemi by nie byc tak duzym :P[/quote] :evil_lol: najlepiej jak by sie przebral za jamnika:lol: Tigra je uwielbia:lol: :evil_lol:
-
[quote name='Gabryjella']Ona chyba chciała powiedzieć "Poszła mi stąd";)[/quote] :evil_lol: napewno wkoncu ile mozna po ślipkach blyskac:evil_lol:
-
:D no z mila chcecia wpadne :D cos mi sie wydaje ze Tigra na widok Tyśka schowa sie ze strachu ....:lol: on taaaaaki wielki jest :evil_lol: najgorsza bedzie podroz ...Tigra niepotrafi usiedziec na tylku tyle:lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'];)ma sie w końcu w domu 3 mężczyzn :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] słyszysz Pietrek co cie czeka??:lol:
- 78403 replies
-
aśka-od-dagona nooo to super:D w takim badz razie postaramy sie na jakis spacerek do was dolaczyc z Tigra:evil_lol: szkoda ze moja wariatka si ezachowac nie umie az wstyd bedzie sie pokazac przy tak grzeczniutkich pieskach:oops:
-
[B][SIZE=6][COLOR=lime]kolorowych senkow :D[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=seagreen][I]no co ty Ewcia nie stresuj chłopaka ;)[/I][/COLOR][/quote] a co niech strach mu zajrzy do ...oczu :evil_lol: :lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
coraz wieksza mam ochote na spotkanko z wami :D mam pytanie spotykacie sie gdzies niedaleko fabrycznego albo galerii:roll: albo jest ktos z tych okolic ?? bo ja to nieobeznana zabardzo jestem w lodzi:oops: a jak by ktos w okolicach fabrycznego badz galerii albo ronda mieszkal to bym si ezabrala trambambajem z nim na takie spotkanko kiedys:evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']O masz, a co to za dzieciątko? :razz: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Piotrze jest to czarno biale zdiecie ukazujace moja postac dogomaniaka:evil_lol: [SIZE=1]i juz nie takie dzieciatko ze mnie[/SIZE] :lol:
-
[quote name='PiotrekJ']I na nic więcej nie licz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Fionka jest Agatki, ewentualnie moja :p ...[/quote] pchiii :obrazic:
-
[quote name='PiotrekJ']Oj Ewa, niech tylko Chuck to przeczyta :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Jak podtekst zabrzmiało :evil_lol: ...[/quote] oj Straznik Texasu dobrze wie ze to mialo byc bez podtextow:razz: mam nadzieje ze wie...:oops: [SIZE=1]kiedys ci si eoberwie Pietrek[/SIZE] :mad: :diabloti: :mad:
-
[quote name='PiotrekJ']No co? Tylko zapytałem :roll: ...[/quote] Pietrek ty sie nie kompromituj :lol: nie wiedziales ze sa choinki wielkanocne a za bombki robia jajeczka??:razz: ([SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]uważaj na swoje i Loca jak twoja panna zacznie ubierac "choinke":lol: [SIZE=2][COLOR=black])[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ'][B]Ty się lepiej nauką zajmij[/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... :shake: [COLOR=magenta][B]Zaczynam gadać jak Nasze ciało pedagogiczne, vel Strażnik Texasu[/B][/COLOR] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] [B]tak jest panie kapitanie[/B]:evil_lol: :lol: [B][COLOR=magenta]starzejesz sie Piotrze[/COLOR][COLOR=magenta]:lol: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'] i moją wielkanocną ,, choinkę '' [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/45/810502e3z24u70ig.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/45/810502e3z24u70ig.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/9/6foj6weia2aeau7s.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/9/6foj6weia2aeau7s.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/9/kngu2p72uqopfbs8.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/9/kngu2p72uqopfbs8.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/46/v3o7o0phs8jcbwlz.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/46/v3o7o0phs8jcbwlz.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/46/ud7d3sshfzgiwpnp.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/46/ud7d3sshfzgiwpnp.jpg[/IMG][/URL][/URL] :p[/quote] oooo Ala juz ma wielkanoc w domku :D ja w swoim pokoju (az wstyd sie przyznac:oops: ) ale mam stroik bozonarodzeniowy:oops: :lol: dodam do niegojakies jajeczka i zmiana klimatu bedzie:lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B]to boxie lubią najbardziej :p[/B][/quote] ooo tak Alu masz racje:lol: Tigra ma 3 milosci jedzenie spanie i krety:lol: :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Cześć :p ... [B]Wreszcie się dowiedziałem Ewo co lubisz[/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Taka młoda, a już o poważnych sprawach myśli :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] hej hej Pietrek:cool3: :oops: no kiedys trzeba zaczac myslec:evil_lol: :lol: :oops:
-
to co ja tam widzialam:hmmmm: aaa juz wiem to Locersowe kuleczki byly :evil_lol: łeee Pietrek ty tojak zwykle zdiec nie masz:eviltong:
-
:D świetne umaszczenie ma :cool3: bardzo mily pysio ...poprostu sliczniutka tatwoja panna :D pozdrowionka :p
-
koma milo ze wpadlas :cool3: :D teraz pare foteczek ....nie za duzo bo mi sie koncza a aparacik oddany kolejne zdiecia za miesiac robione beda pewnie:-( patyczek :) [IMG]http://images2.fotosik.pl/45/tn2s6hnnd4qglwly.jpg[/IMG] kopanko :cool3: [IMG]http://images3.fotosik.pl/45/y4tsww1nf72a2dvf.jpg[/IMG] i pod górke :multi: [IMG]http://images2.fotosik.pl/45/lxey7y6eoaanbiht.jpg[/IMG] po spacerku czas na spanko:loveu: [IMG]http://images3.fotosik.pl/45/lsccde0f0065lnpk.jpg[/IMG]
-
[quote name='PIKA']:niewiem: ale to Piotrek mowil, ze on jajek nie ma, znaczy pies nie ma, [B]nie Piotrek[/B] :evil_lol:[/quote] :lol: ale czy jestes pewna??:oops: :evil_lol: a bo piotrek to gapa i sie nie dopatrzyl :eviltong: :evil_lol:
-
[quote name='XXL']hahaha :) spoko a co do fotek echm wiecej nie ma ... moze niedlugo beda jakies :D :cool1:[/quote] znajc ciebie to troszke poczekamy:roll:
-
[quote name='DORRAG']bo my nie mamy jescze galerii:placz:[/quote] bo wy sie obijacie:mad: