-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
too jaaaa juz całkiem normalna:grins:
-
czesc wycieczkowiczko :multi: ale fotkow nam przywiozłas:loveu::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][CENTER] [SIZE=4][/SIZE] :roll::loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/294/fc9defcabf011c38.jpg[/url] [/CENTER] [/quote] buahahaha tez tak mysle=>:loveu::loveu::loveu::loveu: cze wam:loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
hej hej wam kochani:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[url]http://img225.imageshack.us/img225/4290/dsc00615ke3.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: slicznotka nasza:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='rwpb']Chyba jesteś jedyna, co się cieszy. Albo...[/quote] :evil_lol::evil_lol:calkiem mozliwe [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]mhmm mhmm... :roll: czuję się... niezauważona... :watpliwy: jak to możliwe? :icon_roc: ale cieszkam, żeś ze szkoły zadowolona ;) a co to za kierunek? bom nie doczytała... buźka Eff:) [/B][/COLOR][/quote] widze ale pisalam do ogółu :eviltong: hyhyhy chodze do wyższej szkoły turystyki i hotekarstwa w łodzi :) a specjalizacje za rok bede wybierac :) buźźźź:loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nie wierze w to co czytam:crazyeye: effff popsułaś sie czy co:crazyeye: Wrócę jak wrócisz do normy:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: ja tez niewierze co pisze hahahah ale serio ... ciesze sie ze poszlam na te studia w tym kierunku :) bo to jednak to co mnie ciagnie czyli gastronomia i turystyka cala :razz: i ciesze sie ze nieposzlam na jakies inne studia tylko wlasnie te!:multi: coprawda uczyc mi sie nie chce :evil_lol: ale nieszkodzi :eviltong: no wracaj ju ju ju jestem normalna
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kara.']Myślałam o evaxon ale skoro wolisz inną opcję:evil_lol:[/quote] :lol::lol: [quote name='Menrzuś']Efffa to chyba ze śmiechu robi użytek z łazienki :evil_lol:[/quote] :grin: buahahahah dobranoooc:loveu::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Miałem wstawić jakis filmik - oto moje arcydzieło filmowe ..... całe 4 sekundy. Ale ile w nich treści :roll::evil_lol: [FONT=Times New Roman][URL="http://www.youtube.com/v/V8-P4LYOIBY"][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.youtube.com/v/V8-P4LYOIBY[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] Zderzenie się[/SIZE] [/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Oczywiście głośniki są potrzebne[/SIZE][/FONT] :evil_lol:[/FONT][/quote] buahahahahahahahhahaha :roflt::roflt::roflt:nie no wymiekam :roflt::roflt::roflt::roflt: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
no jaaaa gdzie ty bylas jak cie nie bylo :roll::roll: -
mmmmm jaki pycha zieloniusi mleczyk:loveu::loveu::loveu:
-
przyszedłam cie odwiedzic:multi:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
ejjj a co wy jeszcze na tych wakacjach??:razz::razz: -
[quote name='Rinuś'] [B]Brunetka [/B]– udoskonalony model zgorzkniałych [URL="http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Blondynka"][COLOR=#002bb8]blondynek[/COLOR][/URL]. Brunetki są wesołe i posiadają własną osobowość – z czego wynika ich jedyna poważna wada, [I]nieposłuszność[/I]. Jeśli ją wkurzysz, nie zawaha się pozostawić ci pamiątki na twarzy w postaci swych idealnych paluszków odbitych na twym policzku. Niemniej warto ją zakupić, choć trzeba naprawdę mocno sobie na to zasłużyć – brunetki wyróżnia od blondynek wysoki poziom [URL="http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/IQ"][COLOR=#002bb8]IQ[/COLOR][/URL], oscylujący w granicach -200 (wszyscy panowie mogą się już schować!) Gibka brunetka z pewnością dotrzyma ci kroku w podboju przystojnego [URL="http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Mars"][COLOR=#002bb8]Marsa[/COLOR][/URL], choć już innych brunetek – niekoniecznie. Ostrzega się, że w tym modelu okres gwarancji ulega istotnemu skróceniu – istnieje możliwość, że twoja brunetka cię wysiuda i pójdzie do innego – po prostu wymieni cię na lepszy model – [URL="http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/M%C4%99%C5%BCczyzna"][COLOR=#002bb8]mężczyzny[/COLOR][/URL]. Bądź dla niej dobrym właścicielem, bo prawdopodobieństwo utraty wzrasta wraz ze wzrostem zapotrzebowanie na brunetki, a to z kolei wzrasta geometrycznie. Brunetka z założenia nienawidzi blondynek. Mimo, że jest jej lepszą wersją, zazwyczaj ma poważne problemy ze znalezieniem jakiegokolwiek samca, gdyż ten jest już przeważnie zajęty przez blondynkę. Problem ten znika, jeśli brunetka okresowo zmieni kolor włosów na znienawidzony blond. Warto zauważyć, że mimo swego ogromnego intelektu brunetka nie podejmuje tego kroku z własnej inicjatywy - najczęściej postępuje tak pod wpływem telenoweli lub reklamy. Brunetka, która nie ma w domu telewizora i w związku z tym nie potrafi znaleźć partnera życiowego, najczęściej zostaje feministką i straszy po nocach w telewizyjnych teleturniejach.[/quote] :crazyeye:swieta prawda!!:evil_lol:
-
czesc ci :multi::multi::multi::multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc pierniczku :loveu: -
:multi::multi::multi::multi:jestemmmmmmmmmmm alew extra! ciesze sie ze poszlam do tej szkoly:loveu: czas mi tak szybko plynie , wyklady naprawde ciekawe! nawet prawo cywilne:evil_lol: pomimo ze trudne to wciaga:cool3: uchhh jestem spragniona wiedzy chyba:evil_lol: no nie ma co duzo pisac ..jedno jest pewne - szkola ta to strzał w 10!:p no i to tyle co chcialam powiedziec:eviltong::eviltong::eviltong: jutro do pracy :mdleje:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wiem - trochę taki durnowaty jest :evil_lol: A tu mnie ciągle wywala :placz:...ktoś mnie widać nie lubi :shake:[/quote] :razz: a mnie narazie nie wywala :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] biedactwo :shake:...to se włącz skypa :lol: [/quote] nie lubie :roll: zreszta juz działa:eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Ja siedzę na dupsku w domu od dwóch dni :roll: no co Ty nie becz :roll: ja Cię tam lubiam :glaszcze::calus:[/quote] tez bym tak chciała:placz: :loveu: no ale ty nie jestes przytojniakiem:placz::placz::placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']:roll: gdzie byłaś, jak Ciebie nie było aaaa? :roll: lody mi się tu rozpuszczały :roll:[/quote] a bylam to tu to tam zalezy o ktorej godzinie:evil_lol: od okolo 16:30 siedzialam na dupsku w domu :diabloti: [quote name='Iv_']pewnie na tym gygy szalała co jej się naprawiło :cool3: :eviltong:[/quote] niee nikt mnie nie kocha :placz:nikt mnie nie lubi:placz:nikt nie chce ze mna gadu gadu :roll::evil_lol: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Tigra to chyba w poprzednim wcieleniu rybą była :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] buahahahaha calkiem możliwe :lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/372/a1f4e896e54ea9a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/16/67f7b68ae6f24757.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/16/f43afeb37909529c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/378/1d4d89e2483ab50a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/16/d863e6632f008950.jpg[/IMG][/URL]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] prawda taka że EFF mnie nie lubi i tylko by mnie biła :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] srutu tu tu pęczek drutu :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Lody Cia przyniesłam :roll: ooooo maaaaaa [IMG]http://yelims2.free.fr/Faim/Faim13.gif[/IMG] bo mi się roztopią :roll: bierze czy nie.......:cool3:[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
cze romantyki:loveu::loveu::loveu::loveu: