-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witam wszystkich nie cytuje :angryy: wchodzę ledwo ledo naprawde trzeba mieć dużo :mad::mad::mad: cierpliwości coby tu wejść [/B][/COLOR][/quote] :roll:a skad ty to wszystko wiesz????:razz::razz::razz::razz::evil_lol:
-
appelka po 1 - juz mozesz wrocic:roll: po 2 - a wlasnie ze Ala ma mnie bronic:eviltong: Alu no wlasnie ty to mnie rozumiesz:loveu::loveu::loveu: Rinka jak ci kijem zaraz walne:mad::diabloti: czeeeeee yyyyyyyyyyyyyyy głowa mnie boli:mdleje: mnie wiem czy to cisnienie?? czy wczorajsze picie:niewiem:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Hmmmmmmmmmm... Haluny będziesz zbierać? :evil_lol:[/quote] buahahahahha lepiej nie bo appelka i bez tego rodzaju grzybow jest ......:roll: cze robaczku:loveu: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Uuuuuu no tak........taką informację o mnie warto powtórzyć 3 razy:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :diabloti:siooooooooooooooooooooooooooo
-
a moze na nastepne wakacje wezmiecie mnie ze soba??:roll: pobawie sie z Dilkiem i w ogóle:roll:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='groszek83']Pizza z jajkiem:eating:[/quote] bleeeeeeeeeeeeeeeeee ejjj co z tym żarciem?? :roll:głodna jestem -
jak bys chciała widedziec to juz jestem:multi::multi::multi::multi:
-
wpadłam na gołąbka :multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
mały biedny Argonek :shake::shake::shake::shake: buziole od Tigry i tarmoszonko od ciotecyki Ewecyki:loveu: -
wrrrrrrrrrrrrr nadal nie dziala wielokrotne cytowanie:placz::placz::placz: idzie sie załamac :angryy::mad: witam wszystkich odwiedzajacych :loveu: rwpb bierz piff i chooo:multi: basia jeszcze nie wiem co bede robic :eviltong: żółty gilku poprsotu czesc:loveu: jabolowa tyy tyyy pozłacana dziubeńko ti ti ti :loveu:
-
wrrrrrrrrrrrrr nadal nie dziala wielokrotne cytowanie:placz::placz::placz: idzie sie załamac :angryy::mad: witam wszystkich odwiedzajacych :loveu: rwpb bierz piff i chooo:multi: basia jeszcze nie wiem co bede robic :eviltong: żółty gilku poprsotu czesc:loveu: jabolowa tyy tyyy pozłacana dziubeńko ti ti ti :loveu:
-
wrrrrrrrrrrrrr nadal nie dziala wielokrotne cytowanie:placz::placz::placz: idzie sie załamac :angryy::mad: witam wszystkich odwiedzajacych :loveu: rwpb bierz piff i chooo:multi: basia jeszcze nie wiem co bede robic :eviltong: żółty gilku poprsotu czesc:loveu: jabolowa tyy tyyy pozłacana dziubeńko ti ti ti :loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:no taaa a Effka nawet u mojej sis rozrabia:diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :hmmmm::hmmmm::hmmmm: :niewiem: -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]nie działa mi wielokrotne cytowanie witaj niechwalipieto[/B][/COLOR]:razz::diabloti:[/quote] nikomu nie działa :multi:
-
cze laska :multi::multi::multi:
-
[quote name='Medorowa']:roll::roll::roll:Nie mogę, yo muszą być ode mnie:roll:[/quote] no to ci proponuje kupic ciasto francuskie ( takie mrożone) nutelle lub jakas marmolade ( co tam lubisz) i kroisz ciasto w kwadraciki ,kladziesz na jednym kwadraciku nadzienie drugim przykrywasz, dobrze sklejasz , smarujesz bialkiem posypujesz cukrem wkladach na chwil pare do piecyka i sa pycha ciacha :p
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Noooo :roll: nie kcesz:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no kcemsz kcemsz :loveu:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Musze......w koncu ktoś tu bierze ze mnie przykład....wiec swiecę dobrym przykładem:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ty nie swiec tak intensywnie bo cie sroka porwie:diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No i co jeszcze....nie przesadzaj:roll: Conajwyżej mogę ci :kiss_2:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] ze co ze mnie cmoknąć ???
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ty zazdroźniona jestes O!:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ze niby o co? o twoje głupomówstwo?:roll: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie przeczę:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ufff dobrze ze zdajesz sobie z tego sprawe :))
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojjjj ty mój gupecku:loveu:......normalnie co ja bym bez ciebie zrobiła w tej robocie:roll:.......chyba bym musiała zapierniczać:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu:widzisz.... powinnas mi dziekowac na kolanach:razz::razz:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No widzę że ty tez swojego nosa tutaj nie pożałujesz:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] a no nie:diabloti::diabloti::diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Po temu że ja mam wyłączność na słowotworzenie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] a to ci ładnie wyszło zaczy to słowotworzenie:roll:........jeszcze trochę i pobijesz mistrzynię:roll: [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green].......czyli mnie:p............[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ale jeszcze troche musiała byś pocwiczyć oczywiście:p....czyli się znaczy że nie mogę do tego dopuścić i już tak mówię i tak ma byc .....no O!:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ty jakas popiergłówkowana jestes jabkowa:roll: