Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. Alu a nie bo ja bardziej :roll: appelka.... co masz do mojej róż pidżamki :diabloti: Rinuś cena jak cena kurtki za 5pln niestety nie kupisz:evil_lol: nic mi sie nie chce.... nic nic nic zupelnie nicccc jest mi zleee oł jeee oł jeeeee
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/19/ab3e55d818852ff0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/19/bc873c627a03f107.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/283/94c8499a99d478c8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/379/d055da8de49f2888.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/19/100ecdd2acf0956d.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/19/55e67c7c36316179.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/19/6852daf9b463da14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/19/192c106ed46be628.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/378/0b4787547278195d.jpg[/IMG][/URL] [FONT=&quot][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/19/c03a55b4f47cd75f.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
  4. [quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz:też nie chcę fana kurtałka ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja nie chce bardziej:placz::placz::placz: wiem :D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/19/c5473b67fa0264f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/379/17a0d3dffe59845e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/19/d2ba61dc1e9ff430.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/19/0758ea9a2a68de43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/19/68a7af67266de532.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz:też jutro do pracy .......:-( poka co kupiłas :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :placz::placz::placz: ja nie ceeee:placz::placz::placz: kupiłam se kurtkę o taka [url]http://allegro.pl/item451941170_stradivarius_100_skora_naturalna_kurtka_czarna_xs.html#gallery[/url] i granatową koszule z długim rekawem - ale fote moge dac jutro bo mi sie nie chce teraz robic :p
  6. [url]http://images49.fotosik.pl/19/572019ad5df152a3.jpg[/url] o qrka wodna :evil_lol: myslalam ze to Ozzy :grin:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no co :roll:...gołąbek to ... drób :grins: w sam raz na niedzielny obiad :p [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no wiemm wiemm ale ja tez mialam gołąbki :roll:
  8. [SIZE=6][COLOR=Magenta][B] stooo lat stooo lat [/B][/COLOR][/SIZE] :drink1:
  9. Alu mnie tez zaraz trafi :placz: nadal nie moge cytowac wielokrotnie:angryy: w sosie to tylko gołąbki były :evil_lol: rwpb :placz:no mam ich wiecej mam ale teraz nie ladnie wygladaja i musialam je lekko skrócić :roll: a ja byłam na zakupach :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: i jutro do pracy :placz:
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/283/5c1e04fc7bdc447b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/378/69ea40063bf3e472.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/19/e3108ab3e62ff559.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/378/d72fa173cd25987f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/379/82842a2762ce42e9.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/384/bb29c8d3fbb8f083.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/19/d0d9141aebe94cd8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/19/bedd1648f93ffc6a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/19/3911f849b16954f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/384/b09e2c2f85777157.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/19/afe2146896dcbab0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/284/201de5ad22365195.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/379/78dab1f144439660.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/19/3d703f4fbef57400.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/19/f0503b02b45ce70a.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/19/f0f3435b80333778.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/19/0a168d5b3f5023da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/384/4c565ae880115790.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/379/4c50f141feb93e1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/283/ac26b26a70b53368.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='rwpb']apple już się nie bój. Będziemy Ciebie bronić. Jabłuszko, jabłuszko, Jabłuszko pełne snów! Biere piff i jedziemy. Byliśmy już w Gdańsku, to i do Was zawitamy :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: czesc chłopaki :multi: czesc cała reszto ktora mnie nie odwiedza:placz::placz::placz: daje Tigre i spadam na zakuoy :eviltong: bylam wczoraj ale kupilam tylko nowa zabawke dla Tigry:roll: no i zdazyla juz ja zniszczyc:evil_lol: fotkow troszke mam ze spaceru wczorajszego troche bo złamal nam sie paznokiec i musialysmy wracac:roll: P.s- moj paznokiec :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/284/62298b01153ae5c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/19/38496efdfdd8c625.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/282/d70dbbf5038710f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/19/6a1691bd0c4d8ae6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/384/7436d94475ef4370.jpg[/IMG][/URL]
  15. fjuu fjuuuu ter to ty jakas inna odmiana żóltego gilka jestes:roll::roll::roll: [url]http://img231.imageshack.us/img231/9515/dsc00665hh6.jpg[/url] błehehehehehe rozbrajaja mnie takie pozy :evil_lol: czeeeeeeeeeeeee:loveu:
  16. [url]http://images45.fotosik.pl/19/3b27769043066a14.jpg[/url] aaaaaaaaaaaa boskie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: czesc ALcia:multi:
  17. uchhh ciesze sie ze coraz lepiej:multi::multi::multi:
  18. boszzz... czy to caly czas ten sam kłokodylek??:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: czeee:loveu:
  19. wpadłam na obiada:multi: ale widze ze tu tez gołębie :roll:
  20. czesc Zuzeczki pipeczki:evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi:
  21. czesc japcokowa ty moja japkowa królewno :loveu::loveu::loveu:
  22. kolorowe listkii mmmmmmmmmm:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. dobry dzien :multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...