-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no wiesz nigdy nic nie wiadomo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: uciekam spać bo Tigra znów z kijem na mnie leci :crazyeye: ja chyba coś sobie u niej naskrobałam :roll: tylko nie wiem co :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie nie uciekaj czekajjj łejjjtttt [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/16/cfe80c510ec4a9f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/279/359b224f682c0ac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/373/585997907a11f89e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/16/a687b1be6f490cd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/16/0278d625982ee015.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']ryk-cyk i w 15 minut obiad załatwisz - 45 minut będziesz miała na poszukiwanie ciacha :evil_lol:[/quote] :grin: oooo cholera zapomnialam o ciachu :splat: ejjj czekaj przeciez ja na diecie jestem:razz: znaczy miałam byc... od poniedziałku :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']...i z termosików do dwojaczków - łycha i do boju :diabloti:[/quote] :grin: wez no sobie nie żartuj ze mnie :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To trzeba będzie z termosikami na zajęcia chodzic :shake::evil_lol:[/quote] buahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']...ale nic nie wpisałem, bo nie było czemu pocieszać - same przyjemności teraz będą. Tylko się zastanawiam ile Ty jesz, że godzina Ci nie starczy :hmmmm: :evil_lol:[/quote] no widze ze nic nie napisales :obrazic: no z jedzeniem chodzilo mi o cos takiego obiadowego :evil_lol: a z tego co kojaze ta ulice to ona taka nijaka chyba jesli chodzi o restauracje tanie i szybkie:evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: no masz na pocieszenie u mła fotaski :loveu:sces :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: :loveu: :loveu: fenkju Aluu
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to będzie się wpasowywał między dwie stołowe nogi :evil_lol: Byłem :p[/quote] :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to idemmm:multi: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']dawaj foty[/quote] ooo wlasnime dawaj foty piernikow:diabloti::diabloti::diabloti::multi::multi::multi::multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No co? Wietrzył sobie brodawkę :evil_lol: Ciekawie się wpasował między te dwie stolikowe nogi :lol:[/quote] hyhyhy no jeszcze troszke podrosnie i sie nie zmiesci :evil_lol::evil_lol: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/476c1cec2404726d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/7041a640ab81686f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/16/7624506e4a5e84f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/16/a7f1301c7a7fe070.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/16/46cfd593b5e1b697.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/16db64a44c88e6f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/38328b12cb25141a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/373/be2794b47a3b6331.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/279/f6f5d5d570b69857.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/6018979bc1d90ea2.jpg[/IMG][/URL]
-
dlaczemu dłubiesz Ozziemu patykiem w zębach ??:roll::roll:[FONT=Arial][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :roll: a Effunia to z czego tak się cieszy :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo uwielbiam byc męczona:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] zaraz was pomęczę fotami :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zajrzę napewno, ale teraz na spacerek śmigamy ;)[/quote] czeeeeeekammmmmmmm [url]http://img440.imageshack.us/img440/2193/obraz199wu1.jpg[/url] buahahahahaha :grin: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A Ty znowu swoje :evil_lol:.....nawet nieźle Ci to wychodzi :razz:[/quote] ty lepiej idz do mojego blozka i mnie pociesz:razz: -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie załamuj się :calus: wierzę że nie będzie tak źle[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oj bedzie bedzie:roll:.... tymbardziej ze mniedzy mna a TZtem nie uklada sie super ...a teraz jeszcze weekendy odpadna :roll: a gdzie ja wsrod pierwszaków bede szukac kolejnej milosci ??:razz::razz::razz::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/a8b69bbbd02a220a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/372/46efcb86afa2617d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/af0696d4564f450e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/fd8c19063a70a728.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/15/c874e05f919d2ba2.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Medorowa']Doberek robaczki Wy młe:loveu::loveu: Nie mam w ogóle weny do siedzenia na dogo, w ogóle do przesiadywania przed kompem:roll: Szkoła się zaczęła, a poza tym moje życie jest teraz tak zakręcone, jak, jak... jak ruski słoik:evil_lol: Ale przynajmniej ciekawe;)[/quote] goopia krowa:placz::placz::placz::placz: ja cierpie a ty sie krecisz jak słoik:placz: tee maleńka ty zaocznie sie uczysz:razz:??
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale się pasie ta Twoja laleczka :loveu::loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/372/d0b007b870f45232.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: bo ona za kosiarke robi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jestem załamana:placz: wlasnie sie dowiedzialam ze zajecia bede miala na innej ulcy niz myslalam :placz: dopiero 2 rok przechodzi docelowo do szkoly (do budynku glownego):placz: bede z samymi pierwszakami:placz: ale to jeszcze nic:placz: zobaczylam pla zajec:placz: jak zaczne o 8 to koncze o 19:placz: sobota i niedziela:placz: ( dobrze ze nie co tydzien:roll:) w tym jedna godzinna przerwa na obiad:roll: gdzie ja qr.. zjem obiad w ciagu godziny :mdleje: :placz: chu.. na maxa:placz: ja juz nie chce byc stjudentką:placz: a teraz pocieszajcie mnie pocieszajcie!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Czułem, że będzie następny odcinek z cyklu "Dialogi na cztery nogi" i się nie pomyliłem :evil_lol:[/quote] ojeja jeja :obrazic: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Własnie że tak....zobacz juz chrupie podłoga:roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] sama chrupiesz:roll::roll::roll::roll: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A tulenie?:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tuluje tuluje tuluje :loveu::roll::roll::roll:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pożałuj mnie........zmęczyłam się:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] żałuje żałuje żałuje:roll::roll::roll::roll:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/fd9b0b9dad3c2e7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/280/9ca95617f81f8e2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/16387177c46777d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/15/6a4443f5d02b1b37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/279/8d69301c5d6c83f8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale ci wyszło.......normalnie mnie zaskoczyłas........jaka kreatywność no no no:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Effa to na pewno ty?:cool3::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] 8-)8-)8-)8-)ma sie ten talent [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/f6e98f5215d435fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/d0b007b870f45232.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/3222c48bff9681ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/94dc5ee3a0076b25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/6ec12849372a3625.jpg[/IMG][/URL]