-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dogadza Pawciowi :p [COLOR=Black]pffff Pafciowi to ja tez dogodzic moge :roll::roll::loveu::evil_lol:[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] pabianicka króffka ćliczna :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: to byczek Aluuu [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/b8e6bfb5b4116403.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/b1694480a34ba55d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/9ef0a849f39860b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/280/5e8744fd3dbfb902.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/f0a1a23058ba861d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]miałam dziś spagetti :p...ale zdradzę tajemnicę .... najlepsiejsze spagetti robi Klocusiowa :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :siara: klockowa where are youuuuu:diabloti::diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/371/4f127ad9cf72d133.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/b5148c7b1636964f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/15/89fc7cb17a74282e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/15/c63e2a6f697c79bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/279/c8485a31c832ddc6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-454.gif[/IMG][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:czółko się jej spociło [URL]http://images44.fotosik.pl/15/38bf69bfa7677313.jpg[/URL] tak mi źle tak mi źle tak mi szaro ..kazdy dzień ciągnie się jak makaron :evil_lol::evil_lol:tak śpiewali w Wojnie domowej :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo biegała :loveu: ooo zjadła bym sobie makaron:evil_lol:
-
a ja juz po pracy :siara: i po kaff :siara: i po obiedzie :siara:
-
[quote name='apple']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]lepiej nie tak mocno bo jeszcze przycisnę za mocno i mnie twój TZ pogoni że przeze mnie masz zdziwione oczy:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] aaa tam kit z TZtem dawaj maleńka:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Taaaaaaaaaaaaaajuż to widzę.........psuja:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pffffffffff sama jestes psuja:roll: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]no tak teraz poznaje:icon_roc:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Rinuś'][B][I]Czytam i nie mogę Was ogarnąć :shake:[/I][/B][/quote] :roll::roll::roll::roll:a co tu do ogarniecia:niewiem:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Samo się nie popsuje chyba ze mu pomożesz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja nie pomagam ono tak samo :roll: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Aaaaaaaaa Effa:splat::evil_lol: No to trzeba było tak od razu a nie rebusami mnie tu[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taaak to ja ja ja ja jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Prawie? Prawie robi wielką róznicę....więc kto tam?:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mózgojad :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahha no to co histeryzujesz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no bo wieczorem bede gadac :roll::roll::roll:a jak sie wieczorem popsuje?? -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojjjj moja ty bidulko oć utulkam :glaszcze: Mam patysia i nikomu nie oddam:evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/371/6df161d8d15849eb.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] tulaj appelka tulajj tulaj mocno:placz::placz::placz::placz::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/38bf69bfa7677313.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/3678f924cd43860f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/15/b3ce68c82f34e8b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/fe7085c996003ed2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/280/cda2b4caaa995142.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie wiem......Tigra?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]:loveu: [FONT=Century Gothic][/FONT][/quote] yyyyy...prawie:roll:
-
[CENTER]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::hand: [/CENTER]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]hiiiiihihiihihihihi Effa nie moze gadać:turn-l:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz moge:eviltong: ale i tak nie mam z kim:roll: -
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:zgadnij ktoo toooo
-
hej hejjj zgadnij kto cie przyszedl odwiedzic:loveu::loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/b315d2419e19792d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/279/7127d45afa946801.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/15/162409eb710579c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/33984b39b4a790c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/15/370e766208185ced.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='rwpb']Ja jej już to mówiłem ploszem pani. Ale ona nie słuchała. [B]a kyszz:diabloti:[/B] Zdastwujtie rebiata, kak wasze zdarowie?[/quote] :roll: yyy ze tak pomwiem ruskiego zaczne sie uczyc od pazdziernika dopiero [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]ona znów dała nura :crazyeye:[/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive] [URL]http://images35.fotosik.pl/15/3ff55a4ea88c36b1.jpg[/URL] [URL]http://images30.fotosik.pl/280/3e4ebfe98fd5c432.jpg[/URL] ale panieneczka tutaj ładnie wyszła :cool3::loveu: czesc :multi::loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] no dała :eviltong: :loveu:zawsze ladnie wychodzi czeeee:multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poszlim..... zrobił siq pod hydrantem ... i odeszlim :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qpa była trochu dalej :evil_lol: [COLOR=Black]bueheheheheh bravooo bravoooo[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spasiba :evil_lol: oczień haraszo ....[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Blue][B]Всё по-ст'арому.;)[/B][/COLOR][/quote] blablabka [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Efff:loveu: Po ruskiemu u ciebie gadają.......nic nie kumam:shake::roll: [COLOR=Black] ja tez:roll:[/COLOR] Co ona taka rozdziabiona:roll: [URL]http://images48.fotosik.pl/15/5d09a692eb519f14.jpg[/URL] [COLOR=Black]bo kamienia miala [/COLOR] I ten powalajacy uśmiech:loveu:Ona się do mnie tak śmieje [URL]http://images28.fotosik.pl/280/1c74d1869d4e7867.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] chyba z ciebie:loveu: jestem wykonczona:placz: nie mam na nic sily zle sie czuje ...chyba cos znowu z cisnieniem mam , kolano boli caly dzien:placz: ooo tak mi zleee tak nie dobrze :placz: to by bylo na tyle:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/dc6d999a2644a32a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/6df161d8d15849eb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/3f87dcec2709a1ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/465c8cfc6d5f3f12.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/15/bbc490cc4e99d6ae.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
heloł:p:p:p gadu mi nie dziala :roll: sie popsuło czy cooo??? -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] dzisiaj idę na 11 i wyjdę później bo będziemy robić remanent :roll: ciekawe ile zajmie... bleee :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] o masz... jednego dnia jeszcze dobrze nie przepracowala a juz marudzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czeeeeeeeeeeee:multi: -
dżem dobry :multi::multi::multi::multi::multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Widać tak już ta przeciwna pć jest - wszystkie przyjemnostki dla siebie :shake: :evil_lol:[/quote] lajf is brutal:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: