Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. japkowa we no se neta spraw w domu:razz::razz::razz:
  2. [quote name='agbar'] [CENTER]Mały chłopczyk w czasie kąpieli ogląda swojego siusiaka: - Mamo, czy ja mam tam mózg? - Jeszcze nie, kochanie.[/CENTER] :diabloti:[/quote] buahahahahah :grin: cze Dilerka:multi:
  3. słyszałam ze tu pały jakies sa:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:wiec se przyszłam popatrzeć :diabloti::evil_lol:
  4. :calus:czeeeeeeesc
  5. [url]http://img253.imageshack.us/img253/4284/img0814tw5.jpg[/url] ooo jak słodko:loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  7. [quote name='bonita']:roll:[B][I][COLOR=blue]No byłam se w domku, się muszę poskarżyć, że notorycznie nie mam neta:shake:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Witaj Ewcia:multi:[/COLOR][/I][/B][/quote] to ty musisz dom zmienić:roll::roll: :loveu:
  8. [quote name='zuzolandia']moje łocy swicom w nocy hiihhiihih ;-)[/quote] :lol::lol::lol: wszystko okejjj???????? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/16/014b7d6934f19952.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/16/b14e295ace6363b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/16/6d3ab88f7cd53145.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/16/f659a5190e3dbc48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/280/90dd9a9a724b3c46.jpg[/IMG][/URL] dogobranoc
  9. ejjjjjjj nooooo byłam tuuuuuuuu:obrazic:
  10. [quote name='agbar']stamtad:grins:[/quote] ale mnie tam nie było:roll:
  11. [quote name='agbar']zeby Effa miala o co pytac:diabloti:[/quote] ale skad on mnie znał??:roll:
  12. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]nooo.. my tak cały rok możemy :evil_lol: siedzieć nad morzem i się obijać :diabloti: [/COLOR][/B][B][/B][B][/B][/quote] bez sensu :obrazic:
  13. [quote name='rwpb']Zaoczni uczą się za ładne oczy :evil_lol: Ewa masz ładne oczy?[/quote] :roll: szkoda ze w tej szkole tak nie jest .... jak by bylo miala bym same piatki:evil_lol: [quote name='zuzolandia']ladne oczy masz... komu je dasz.... takie ładne oczy ... takie ladne oczy....[/quote] masz nikomu masz masz :eviltong::eviltong::eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/372/17d0c3451750f0d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/378/cb51fdc5bb168309.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/16/90c35fb4085945b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/373/2401b3bb30bf06da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/281/83d6fad76a112b48.jpg[/IMG][/URL]
  14. eee po co ktos tam tyle kamieniów napoukładał???:roll::roll::roll::roll:
  15. oo jak slicznie jesiennie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]a co ty myślałaś? że jak? zaoczni uczą sie całe soboty i niedziele ja to wiem:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] no to cooo :obrazic: :eviltong: i ja juz tez:evil_lol: [quote name='zuzolandia'][URL]http://images38.fotosik.pl/16/d4dd296cf4b5ad2a.jpg[/URL] ale moo wielkiee dziurkii w nosieee hihihihihhihihihi siemka marudooo.........zycie to nie je bajka...nauka tym bardzi;-)))[/quote] heheheh zeby lepiej gile spływały :evil_lol: eee ja nie marudze:eviltong:
  17. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cóż za odkrywczość:multi::diabloti::evil_lol: Moja mordeńka........ale bym wytarmosiła te zapiaszczone fafulki:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images31.fotosik.pl/373/dfc0762b1bef780d.jpg[/URL][/quote] :lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/281/6b902f5caf260504.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/16/f67199f7e2b02d8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/16/e4ee45f16efd6b7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/281/dbb2aa73cf975297.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/280/b747da5752570856.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Boszzz siem zafstydałam:oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie wstydaj sie :razz::razz::razz:
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No patrzaj jak niewiele ci do szczęścia trzeba............jede lubis i już:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :lol::lol::lol: ty to potrafisz uszczesliwic czlowieka... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/373/dfc0762b1bef780d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/16/f03eec8cd20f46b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/16/7ae56f7e10b42d8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/16/d4dd296cf4b5ad2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/281/ed6f6034fd62156d.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No przeca mówie i nie przeczę.......nie mam odwagi:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu:i za to cie KM:loveu:
  21. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Lubis lubis.......bos ty mój lubiś jest:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] lubisieeeeee:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]znajomo ten tego no -ynetygentny:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sie wieee8-)
  23. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Widzem po usmiechu:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: ze co taki tego no uroczy:D?
  24. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ju wybaczam ci tą chwilową niepoczytalność:roll:.....w koncu każdy ma czasem gorsze dni:roll: ju jestem:multi: mam godzinke i 15 min ..................i do domu:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uffff :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: juz sie przestraszylam ze ty mnie nie tego no jus nie lubis :roll::roll::roll: oja oja ale fajnie a ja juz dawno w domu:evil_lol:
×
×
  • Create New...