-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/hiker.gif[/IMG][/quote] buahahahah ale fajny plecaczek masz Alu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bossszzz jakie brutalne powitanie.....biedna Żonkilowa....co ona ci zrobiła ze tak od razu z baśki ją na dzien dobry:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo piernika nie dala pomimo ze obiecywała:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Znowu pchałas paluchy gdzie nie trzeba i popsułas ......psujo jedna:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ju działa:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=DarkGreen][B]A kuku:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] co mi tu kukasz:cool1::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/281/56620a15fc283630.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/373/8685c5af0d35eacd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/281/d84203ac5f1b4a8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/281/27e0a7d296c39515.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/16/65f61df68f387090.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Uznam że to było przejęzyczenie:roll:[/B][/COLOR][/FONT] :kaffee_2::loveu:[/quote] no takk takkk przejezyczenie:razz::razz::razz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
eee ale gaduły z was:roll::roll::roll: a mi gygy nie działa:placz::placz::placz::placz: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc czołem :multi::multi::multi: -
[quote name='Rinuś'][URL]http://images44.fotosik.pl/16/87957e39e5f6816e.jpg[/URL] [B][I]tutaj wyszła na takiego spaślunka :evil_lol: idę spać :diabloti:[/I][/B][/quote] pffff a ić [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]a tu zaś znowu o procentach :evil_lol: cze Efff :multi: fajnego banerasa macie:) śliczna jesienna Tigierka :loveu: jakby do harcerzy należała, to już by miała sprawność jakąś wodniacką :evil_lol: [URL]http://images44.fotosik.pl/16/87957e39e5f6816e.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/quote] jakich procentach ??? cze Baś:multi: nooo wiemm:loveu: hyhyhy [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzień doberek EFFciu :) :multi::multi::loveu: oglądnęłam zdjęcia Tigrusi :loveu::loveu: to mi się podoba :) [URL]http://images47.fotosik.pl/16/6f3890b9eff24f91.jpg[/URL] ślicznotka :):) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] czeeeeeeeeeeeeeeeeeee domyslam sie:eviltong: mnie tez hyhyhy [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem o so choo :niewiem: lepiej czy mam cie dalej żałować??? i powiedz no mi ty dziewczynko... skąd ja mam te rogi??? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja o co cho tez nie bardzo załuj załuj :razz: przyda sie na zapas:evil_lol: które??:razz: jupi jupi weekend :multi: jupi jupi jutro 11 h w szkole :multi::mdleje:
-
Manuela raz poprosze ..... tfuuu to znaczy kaffe :razz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Miło mi się z Tobą gadało Effcia :loveu:, tak inteligentnie sobie pogwarzyłyśmy :evil_lol: o ważnych i mniej ważnych sprawach ;) Pora na mnie już do łóżka, dalej wyleżeć tą grypę, może w końcu ode mnie się odczepi :roll: Spokojnej nocy Eva ;) i snów samych przyjemnych :multi:[/quote] ochhh ze mna zawsze sie miło gada:loveu::loveu::evil_lol: tobie tez spokojnej :loveu: [quote name='Iv_']Z Tobą Menrzuś, też się miło gadało, mimo że w sumie mało gadało :roll:, bo jakoś zaraz się zapowietrzyłeś na wejściu, a w ogóle to późno przyszedłeś, więc nie zdąrzyłeś pogadać, jakoś tak noooo :roll: Spokojnej nocy i kolorowych snów :loveu:[/quote] :grin: [quote name='Iv_']:-o ale jesteś mało wymagająca co do tych lodów :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :evil_lol: no ja to skromna dziołszka i naprawde mało wymagam:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']bo nie ma czego zazdrościć :roll: a może poszukaj dobrze w zamrażalniku :hmmmm: to może coś wygrzebiesz, a jak nie to do nocnego sklepu musisz drałować :roll: oj nie zazdroszczę zimną nocą po lody lecieć :roll:, mnie by się nie chciało, nawet po waniliowe :roll:[/quote] no tez tego nie robie:diabloti: ale ja chce takie co sa w wielkim chrupiącym wafelku bita smietana owocami polewami orzeszkami i z wszystkim z czym moga byc lody :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']dzidzi też nie będzie :roll:, ani dziecka, ani bobasa, ani malucha, ani brzdąca itd :roll: No to miej te lody, na co czekasz :-o :roll:[/quote] aaa to ci nie zazdroszcze ten grypy:roll: no musiala bym pojsc do sklepu:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Ano nie będzie didi :roll:, ja już mam i to dużą :evil_lol: Jesooooooo lody i lody :roll: to zjedz je w końcu i mnie nie draźnij :shake: :eviltong: :evil_lol:[/quote] a dzidzia bedzie?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no ale nie mam ich :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Jaką dzieciową grypę? :roll: żołądkową grypę, a ona jest ta wersja dla dorosłych :roll: O wszystkim tylko nieeeee o jeeeeedzeniuuuuuuuu :shake: :roll: :roll:[/quote] aaa czyli didi nie bedzie?:roll::roll::roll::roll: to moze ooo :hmmmm: oooo :hmmmm: o nie wiem czym bo mam ochote na te gigant lody :roll: -
[quote name='Rinuś'][B][I]chibbbaaa yo...od patrzenia na foty :diabloti:[/I][/B][/quote] to patrzaj tym drugim nie bolącym:diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']To fajnie, ze Tobie chociaż dobrze, jak mnie nie jest dobrze, z przyczyny bo jest mi niedobrze :roll:, to grypa a nie ciąża na pewno! :roll: Nie mów mi o jedzeniu :shake:, ani o żadnych lodach bo zaraz będzie bleeeeeeeeeee:shake: :roll: :roll:[/quote] no mi dobrze ale nie tak dobrze dobrze tylko dobrze mi fa so la si do do dupy miec grype dzieciową:roll: a o czym moge mowic? [quote name='Menrzuś']Kiedy indziej :razz: tzn ani troszkę :eviltong: (napewno nie chucham na te Twoje lody :evil_lol:) [/quote] :placz::placz::placz::placz: no wiem ze nie chuchasz na lody moje bo ich nie mam jeszcze :roll: ale tatar mam w lodówce:evil_lol: -
[quote name='Rinuś'][B][I]ojj to masz stare wiadomości :evil_lol: co najmniej o 2 lata masz za stare :evil_lol:[/I][/B] [B][I]już niedługo oczko :diabloti:[/I][/B][/quote] oczko to cie chyba boli
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No maaaaasz :multi:.....ale nagrody nie dostaniesz, bo nic nie mam :shake: a ja ni chu-chu :shake::diabloti:[/quote] :placz::placz::placz::placz::placz: na co chuchasz? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']a mnie nie jest dobrze, bo jest mi niedobrze i wcale sie nie przejadłam, ani nie przepiłam :shake: ani sokami ani colą, mam grypę żołądkową :roll:, a herbatka musi mi wchodzić, nawet jak sama nie chodzi to ją musze wlewać, coby się nie odwodnić na amen :roll: Może i nie ładnie ale czasem trzeba sobie echhhhnąć :roll: jak tak bardzo mocno sie chce :p No to ja zrozumiałam pierwsze i ostatnie słowo hurrrrrraaaaaaa :multi: :diabloti:[/quote] a mnie jest dobrze szkoda ze tobie tak nie jeste moze to ciaza a nie grypa:diabloti: chce czy nie chce zjadla bym jakies mega lody :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Biedactwo :glaszcze: tyleś wzięła na barki :shake: :eviltong:[/quote] echhh noo strasznie duzoo ale ciesze sie ze to doceniasz -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Czy to jest mój pokoik? :crazyeye: Co tu sie porobiło - Hydepark? :crazyeye: :evil_lol:[/quote] nooo wreszcie jestes :roll::roll::roll: znowu musze zabawiac towarzystwo :roll: coja wodzirej ???:roll: -
[quote name='Rinuś'][B][I]hahaha kto Ci to powiedział ? :cool3::cool3::cool3:[/I][/B][/quote] ja to wiem tak od samej siebie:evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']:roll: ja za dużo dzisiaj gadam w ogóle tutaj. Takiej ilości słów chyba jeszcze tu nie napisałam od początku mojego pisania na tym wątku, co dzisiaj uczyniłam, tzn nabazgrałam :roll: I w zasadzie nie wiem czy to dobrze, czy źle :roll:, bo jak ten wątek nie służy go gadania? takiego namiętnego gadania jakie ja dziś uprawiam :roll: Echhhhhhhhhhh zaechhhhammmm sobie tak jak Jabłkowa :roll: bo sama nie wiem czego nie wiem, czy ewentualnie wiedziałam ale nie wiedząc, że o tym wiem tak sobie teraz mówię, a raczej zastanawiam się :hmmmm: No zobaczymy jak Ty ze mną się będziesz dogadywać :evil_lol:, czy wszystko rozumiesz co ja tu mówię, tzn piszę na klawiaszach co to niby są klawiaturką, jak sama tam wyżej wspominałaś :diabloti:[/quote] gadaj gadaj co to za rożnica czy dobrze czy nie dobrze znaczy mi jest dobrze dawno nie bylo mi nie dobrze niedobrze mi jak sie przejem :roll: albo przepije.. a przepijam zazwyczaj coca cola albo sokami bo herbata mi nie wchodzi bo chodzic nie umie wlewa sie czasami ale nie sama :shake:nie echaj jak japkowa bo tak nie ladnie :roll: ja tez nie wiem o czym wiem bo zazwyczaj nic nie wiem :roll: ale nieszkodzi mi w sumie malo rzeczy szkodzi :roll: a czy to wazne zeby rozumiec wszystko? przecie do dogadania sie wystarczy zrozumiec pierwsze i ostatnie slowo :roll: -
[quote name='Rinuś'][B][I]gdzie?to ja też przyjdę :diabloti:[/I][/B][/quote] ty jestes nie letnia :cool1:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']do tej pory nie wiedziałam, że słyniesz z takich rozmów, ale teraz już wiem :evil_lol: , ale i chyba ze skrótów myślowych chyba też :hmmmm: bo to "inteligent rozów" tak zabrzmiało tajemniczo :cool1:, ale jako że ja inetligentna istota to sobie pomyślałam, że nie chodzi Ci o jakieś np, rozy czyli róże :eviltong: po głębszym zastanowieniu udało mi się rozszyfrować całą tą Twoją wypowiedź i muszę stwierdzić, że nadajesz sie do rozmów ze mną, tylko nie wiem czy powiesz to samo o mnie, tzn że ja nadaję sie do rozmów z Tobą hmmmmm :roll:, bo ja jeszcze tu nie słynę z rozmów-żadnych :shake: w sumie :roll:[/quote] buahahahaha sie mi troszke przejęzyczyło znaczy przepaluszkowało na klawiszach zwanych klawiaturą :evil_lol: wiesz mysle ze po pewnym czasie rozmowy ze mna sama zobaczysz ze ja sie z kazdym dogadam:cool1: a z appelka to najlepieej sie dogaduje :roll::evil_lol: