-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Effciu:loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc apeluniu :loveu::multi::evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No i sprawdziło się stwierdzenie jaki Pan taki pies:evil_lol: cześć Eff:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu:goopia baba:loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie machaj tak tymi ręcami bo wiatr robisz:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [/CENTER] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dlatemu że piesków nie wolno dusić :razz::razz:....no nie ślimtaj :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] achaaaaaaaa no jus nie będe:roll::roll::roll:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] cześć:) na czym?:razz: [/B][/COLOR][/quote] głupie pytanie:roll: na haku:diabloti: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: żeby się garba dorobić :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :splat: a no taaak
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
czeee przyszłam se zawiesić oko :p:p:p:p -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Witam porannie i pomykam do pracy :angryy: czyli ZNIKAM na cały dzień :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alu po co tyle pracujesz:roll::roll::roll::roll:
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to przyniosłam rozgrzewające kakao :) [IMG]http://mycuisine.blox.pl/resource/kawapiernikowa.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :mdleje: i sie usliniłam do pasa :roll: cze japkowa:multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/CENTER] -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jbk']A ja nie wiem, jaki był! :obrazic:[/quote] twoja strata :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: cze kwiatuszku:loveu: -
[url]http://images6.fotosik.pl/324/3528b1bce62ad6c8.jpg[/url] achhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ja tez chce sie z nim tak porzucać liśćmi .....
-
[quote name='Medorowa']Effunia a czego ty się na trawie tarzasz:hmmmm: :roll: [URL]http://images33.fotosik.pl/402/aff7c15184949cde.jpg[/URL][/quote] Tigra mnie wywalila:roll::placz:
-
[url]http://images49.fotosik.pl/29/2823153f76bc913a.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:jak słonecznie
- 78403 replies
-
[quote name='Matusz']????????????:diabloti::eviltong:[/quote] ????????????:razz::diabloti:
-
[quote name='rwpb'] [URL]http://images30.fotosik.pl/294/4f708f2a749e0ce1.jpg[/URL] - zając? Z takim wielkim kijem na takiego malutkiego piesa :mad: [/quote] echeee takiego se spotkałam dzisiaj :eviltong: :cool1:pfff malutkiegooo [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] polemizował bym :diabloti: o już ostatnie?:shake:[/B][/COLOR][/quote] :placz::obrazic: tak ostatnie na ktorych jestem ja:eviltong:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ojaaaa ale fajnego kurczaczka mają :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']aaaaaaaaaaaa.....wszystko rozumiem :p[/quote] hyhyhy choo do mnie na foty :D -
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:Effunia ...nie duś Tigerki ;) [URL]http://images50.fotosik.pl/29/ecbc4111f007c67c.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] dlaczemu Aluuu :(???
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']no to melduj :razz:[/quote] no wiesz... to co zawsze.... życie :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to musiało się cUś stać :shake:.......:evil_lol:[/quote] noo stanęło stanęło :roll::roll::roll: -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]w zasadzie nie mam pojęcia [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] [SIZE=7]:laugh2_2:([/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=7][COLOR=Olive][B]:laugh2_2:)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] bo juz mi sie nie chce:roll:
-
[quote name='Matusz']mnie też :diabloti:[/quote] mnie chyba bardziej :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/29/9f4aef8e4790f922.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/29/ca0417f9d0c07c75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/29/2c32720ecc68a06f.jpg[/IMG][/URL] i to ostatnie wspolne foteczki :)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/29/81717d6eef2f1887.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/294/e522c2514a17da9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/397/57260ff2084892c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/294/9a1a86f6fe42a518.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/29/39c6eb18793a1f0a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]haaa.... Tigra Cie sprowadziła na ziemie !!! :):):) przez to że ją tak drażniłaś tym patykiem :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] noooo musze przyznać ze oberwałam od niej :roll: mam siniaka na żebrach ... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/29/a003dcb4ca3bd592.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/402/aff7c15184949cde.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/397/d6ef96d6e03dfbf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/ecbc4111f007c67c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/29/908aa0439738d62b.jpg[/IMG][/URL]