-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Rozumiem.....idą święta więc kręcą Cię orzeszki:evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] błehehehe nooo :diabloti::evil_lol: -
[quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic] [/FONT][/B][/COLOR][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jak bede miała raka płuc to przyjde do Ciebie:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] od marysi??:roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nieeeee lepiej nie bo mnie jeszcze w jakis ciemny kąt zawleczesz i mnie zpejczykujesz:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: no co ty mnie jabłuszka nie kręcą :roll: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] I co mi smrodzisz?:nonono2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Masz pejczyka?:crazyeye: Poka?!:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool3: noo baaa jasne ze mam :cool3: chooo to ci pokażę :D -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Maryśko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER]:smokin::smokin::smokin: [/CENTER]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Szuka pejczyka do kompletu:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:dam mu swojego :evil_lol: -
[quote name='Basia&Safi']zimowa tiaaaa :) jak u was słoneczkoooo :)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a kto powiedzial ze zima musi byc biała :eviltong:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja tam nie wiem.....ja bym się bała:roll: On ma takie rózowe futrzane kajdanki:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::multi::multi::multi::multi: gdzie on gdzie :D -
czesc cytrynko :loveu:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
e.v.a replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[url]http://img58.imageshack.us/img58/8255/dscf3822be9.jpg[/url] :loveu:boski malec:loveu: -
wpadłam na kafff:p:p:p
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tak publicznie:crazyeye:........zaraz przyjdzie Menrzuś i Cię zaaresztuje:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol: sie nie boje :eviltong: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/40/72deeca93c6ac6a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/40/14cdf0eaa3550ae8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/40/ae27554d0f210d22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/304/79d2ac4ce5fcfaa6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/305/08923eaef180d263.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :multi::loveu: Tigra kula kuleczkę :smile: czyżby w bilard uczyła się grać albo w polo? ;-) :cool3::cool3:[/B][/FONT][/COLOR]=[/quote] hejkaaaa:multi: w kulki gra :razz: [quote name='jbk'] NIEEEE! Niechby spadło duuuużo śniegu, bo białaski kochają :smile:[/quote] :crazyeye:wariatka:evil_lol: [quote name='apple'] [CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bryyyyyyyyyyyy:loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][URL]http://images25.fotosik.pl/304/c48c8885d1980e97.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] dobry:loveu: [quote name='jbk']Pozazdrościłam Ci i też pizzę zjadłam ;)[/quote] :lol::evil_lol: ojj ja dzis mam ochote na tort czekoladowy :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/305/e00cdb1a6a47a634.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/40/ab3b3d331df9bf50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/305/85430016e6017e0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/40/5a3123ceb349c887.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/304/7d1a35fe08919641.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER]:loveu:dzień :loveu:do:loveu: bry :loveu: [/CENTER]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
machuu machuu :bye::bye: -
[quote name='rwpb']Ładne lato macie tej zimy :lol:[/quote] :lol::lol::lol: oby tak zostalo :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To znaczy, że jest luzik z podskokiem? :razz:[/quote] tak :p:cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']aż tak? :razz:[/quote] nie no nie przesadzajmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nareszcie :multi: :cunao:[/quote] :loveu::multi::multi::multi::multi::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']I co.....złapałaś? :razz: :multi:[/quote] yes :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Masz już tą pizzę :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz w brzuszku :cool3::cool3::cool3::cool3:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:..pizza.....mniammmmm tysz lubiam ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] z tuńczykiem i ananasem :p:p:p:p:p:p:pmmmmmmmmmmmm
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]powycieraj :razz::razz:....bo zaplamisz podłogę ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:okej :eviltong: umieram z głodu :placz: a pizza dopiero za pol godziny bedzie:placz:
- 78403 replies