-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
gratulacje:loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Hej Ewunia:loveu: Dzisiaj nie narzekasz? :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie :grins: bo jutro mam urlopa:eviltong:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/251/42691f5f3864d4ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/212/908bbf25c51c3287.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/212/de25da10f0e470e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/251/7970283b3de5def7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/213/0289713d28c3f509.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Pppppfffff[/B][/COLOR][/FONT]:obrazic:[/quote] no juu soorkaaa:roll: hoo foty sa:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/212/2eaeefb76106425c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/213/a5c1f0506f1f47a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/213/b774cc3ebb0c5074.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/212/25717e79c74d8077.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/213/6a0acab859ade372.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejka............nie mam wielokrotnego cycataaaa:loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] czuje sie wyróżniona:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
czesc :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
bosz.... ale tu ziewająco :mdleje: berek:multi: -
łał łał piekny szkrab:loveu: kiedy dostane koperte??:roll: mam mi gdzies zagineła:roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER]aj jaj jaj mały zboczuszek:biggrina::lol!::errrr:[/CENTER] -
czeee wrocona z czerwono niebieskiej polski:multi::multi::multi::multi:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:drinka::drinka::drinka:przyszłam na bibke -
[URL]http://images6.fotosik.pl/191/7a49e96a054dd976.jpg[/URL] ooo ale muchomor czerwony wielki:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
[quote name='Medorowa']Ja chciałm tylko powiedzieć, że to chore dogo mnie nie wpuszcza, dżapuszkowa, nawet na pierwszą stronę;):roll::roll::roll: I w ogóle chyba [B]się zakochałam[/B], choć obiecałam sobie po ostatnim związku, ze nigdy więcej:evil_lol::loveu: Pracuję i.......... pracuję i już mi się nie chce:shake::roll::roll::roll: Tęsknię za Wami:loveu:naprawdę ...:roll::roll::roll:[/quote] jak ostatnio to powiedzialm to zostalam prawie schłostana:roll::roll::roll: hoo Madź na urlopa:multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:zimno ....................[/B][/COLOR][/FONT][/quote] gdzie ci cimno??:niewiem: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a masz fotki górskiego oka??? :roll: wogóle daj jakieś na czasie a nie zimowe z Bożego narodzenia tu wstawiasz... foch zajedwabisty :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buehehehehe :eviltong: foch najlepszy hehehe [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ile śniegu :) ale w sumie mamy wiosnę więc sio mi jeszcze z tym śniegiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć EFF :loveu::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] ojj kiedy to wiosenny snieg:roll: siemmmm [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]fajne góry fajne... ale ciągle ten sam biały śnieg :cool3: dawa nam tu zdjęcia piesa!! :cool3: :diabloti: [/B][/COLOR][/quote] o masz piesa daje mowią ze chca kota kota daje mowia ze chca rsola rosola daje mowia ze żółfia by zobaczyly żółf pokazany to sie zachciewa widoczkow daje widoczki a te marudza ze zimna i chca znowu piesa :mdleje: zara:diabloti: [quote name='Jagoda*']Górskie powietrze Ci służy...:lol: [URL]http://images30.fotosik.pl/212/eff32d2ee650b6e7.jpg[/URL] Przypomniałam sobie te górecki nase, hej...![/quote] ochh serioo:cool3: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Byłam, foty obejrzałam, zmarzłam:roll: ide........[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sioo:eviltong: [quote name='Fuga***']witajcie, jakkoś mi umknęła wasza galeria, a szkoda, bo super! pozdrawiam ![/quote] wiotoj i zapraszam ponownie:multi: zaraz piesa wlepie [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]jejku Eff widziałam jak się fochasz:razz: jakieś buty do biegania:razz::razz: i w lecie pokazujesz zimę??:crazyeye: brrrrrrrrrrr ide stąd [/B][/COLOR][/quote] hej hejjjj sie focham słodko ...praffdaaa??? uchh biega sie w nich nieziemsko:evil_lol: lato??... czy ja o czyms nie wiem:hmmmm: no soo ty wracaj tu natychmiast!!!! jestem wrocona z pracy ( juz dawno) i sie URLOPUJE:loveu::multi:
-
[URL]http://images28.fotosik.pl/212/dc529def20d0bbb7.jpg[/URL] run Ozzy run!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol::evil_lol: hej hej All:multi:
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/212/6e692b9d6be1a417.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/e9fda37fcfb2159c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/211/c426c998c0afc159.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/250/1ec6ddd072095531.jpg[/IMG][/URL] i Ewusia z foszkiem:grins::grins::grins: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/250/2c4091dcbc631366.jpg[/IMG][/URL] dobra nie mecze was juz dzisiaj górami:diabloti:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/250/4b3fb61c3cc29642.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/f133fd0cce618862.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/250/f959e6b86cf4ba90.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/5f790edd3a8a6f6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/211/afa95f01b536532b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/e69bab7168ca46b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/a5b7296c1d54477d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/212/2802da999a372dc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/250/dc5a3f027be11826.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/211/e9a8b6654147481d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/3aa552cba2071ea9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/211/bdf3ea666db5297a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/bea9bee08e782d54.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/a98c8635702767cf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/72ac908d9d57ea98.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/36e330a944757b64.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/250/90864a833801c0dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/211/518a1c8f982c121b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/212/7fe569befa5f34e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/bbeb810daeb18bc4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a jak oska buduje gniazdko .....widziałaś :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] to z dziurkami?? a to nie jakies suchy kwiat??:razz::razz::razz::diabloti::evil_lol:
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/3969b6c0fa964f1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/bedcdcee8e10ac3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/212/b432748e974ce696.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/250/9aa85ce2bf9b0d9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/250/f7e9b64fd47ab4bb.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/b3c145c0c023649d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/383a761ed64aaaab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/212/f9a0a45ea39b6b45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/8c27330d105ae784.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/212/d94e05de6e108e8a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/c09ea2ca6d58db40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/211/c3f74db89bdc01a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/211/c4d6e14358c42ea6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/211/cc40138284de11be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/249/fa3077ecad503629.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam propozycję ....weź ty se lepij do taśki pepegi :razz::razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: qrde grunt zebym nie przesadziła z piwem:grin: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no tera to ja już nikaj nie dojda... zaś zaliczyłam Góry :mdleje: widziałam snieg i zimno mi sie zrobiło brrrrrrrrrrrrrrrr [/B][/COLOR][/FONT][/quote] pomysl ze ja bylamw wiosennej kurtce a pod nia krótki rekawek :roll:dopiero jak zeszlismy z morskiego oka zalozylam bluze:evil_lol: :evil_lol: hoo idziemy dalej:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/250/1b5fd4c93f0c7902.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/211/a62ef477197da06b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/250/5a96295852e73c98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/e4f18bce55294066.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/250/d56a929caa818176.jpg[/IMG][/URL]