-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
qrde... strasznie podoba mi sie twoj koc:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A ja wciąż czekam - I NIC!:mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]\ ja czekam krócej niz ty i tez nic:roll::roll::roll: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeee Efff:loveu: A ja tak niesmialo zapytam:roll: Co ty robiłaś na tych kochanicach[/B][/COLOR][/FONT]:roll::diabloti:[/quote] no jak coo?? ogladałam filma:razz: czeeeeee:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [URL]http://images24.fotosik.pl/226/e87f50819dc4f7fe.jpg[/URL] :roll::roll: bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee [/B][COLOR=Black]no cooooo??[/COLOR][B] witanko Effo, wpadłam se pod Twą nieobecność... jako BEZROBOTNA :diabloti: ale mam czasu- ulala :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :obrazic: cię nie lubie:placz: czesc [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Effuś :multi: myślisz że nie :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hej hejjjj no niee [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: Effa nie słuchaj ....ona kłamczuszka ....wiecznie woła ze nie ma czasu :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja nie lubie kłamczuchajków:shake: biedny Pawcio marnuje sie przy niej:shake:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Hihihihihihihi Efffa cudowna jesteś:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER]:B-fly:wiem wiem:B-fly: [/CENTER]
-
[url]http://images6.fotosik.pl/210/d7df6cf35ddcf3d6.jpg[/url] piękności :iloveyou: siemano Madź:multi:
-
[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]P.S. Nigdy nie słuchaj co mówi Japkowa odnosnie wagi, to ze ja chcę schudnąc nie oznacza że inni tez muszą;), czy źle wygladają. Kazdy jest jaki jest( i bardzo dobrze nie możemy być tacy sami) i nie wyglad a piekno wewnetrzne się liczy;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oo a ja juz od 2 tygodni sie odchudzam naczy zaczynam :multi:znaczy mam zamiar:evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][/FONT]a ja sie przyszłam na super extra mega foteczki:multi: -
iść ciągle iść w strone słońńńńcaaaaaa
-
nie lubie cie za to ze twoje piesy tak pieknie pozują :placz::placz::placz::placz::placz: :obrazic:
-
:mdleje: slodziusia na maxa jest ta kruszynka:loveu:
-
[B] :multi::multi::multi::multi::multi: juupiiiiiiii wrocila kicia:loveu: [/B]
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie współczuj mi... nie lubie jak ktoś sie lituje nademną z tego powodu :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oki oki juz nie bede:p do nóżek ci w tych butkach:loveu:
-
[url]http://images6.fotosik.pl/209/a0d5111998f529f4.jpg[/url] :evil_lol: super spodnie:razz::razz: ale bidna dziewczynka:shake: butki ortopedyczne musi nosic:shake::shake:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] pycha [URL]http://images31.fotosik.pl/278/0919369444eb61a8.jpg[/URL] cze Effuś :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie wiem bo Tigra nie chce sie dzielic:roll::shake::shake::shake::shake: czesc Aluś:multi::multi::multi:
-
dzien dobry Ci Alu:multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][/FONT]czesc łancuszku:multi::multi::multi::multi: -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jaki malutki patyczek [/quote] [quote name='kwiatek82']Uu Tigerka znalazla malutki patyczek Witamy z rana ![/quote] no mały mały kiedys "mniejsze" bywały czesc dziołchy:multi: [quote name='Kate I Luka']Hej Ewciu Byłam, widziałam. Zwierzyniec Ci się powiększył, ale kiedy Ty masz czas na karmienie tej bandy zwierza ??? PS Buziaki dla Gasiowej ulubienicy Tigruni [/quote] Kasieńka z Gasiem:loveu: witamy was zguby haha jedzenie z armaty wyrzucam :evil_lol: buziaaaakiiiiii [quote name='zuzolandia'][URL]http://images23.fotosik.pl/224/78d893138cfacfdf.jpg[/URL] no chlopie glowa muru nie przebijesz hihihihihiih witankoo zooomaniaczko;-)[/quote] buahahahahah hejkaaaaaa [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jest Tigrusia dobrze że nie za kratkami jak tamte zwierzaki z Zoo smacznego patykowania [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no jest jest haha musze pomyslec nad tym :P [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Widziałam Korniczkę Hej Effcia[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hej hejjjjj a ja wczoraj byłam na kochanicach króla w kinie i przyznac ze film PIEKNY wiec polecam :p
-
hejka Gasiule:loveu::loveu::loveu::loveu: ojjj dawno was nie bylo :mad::mad::mad: Gaś jak zwykle piekny:loveu::loveu::loveu:
-
halooo Imbirkiiii:roll:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Oto Sharki, który myśli, że jest kotem(nawet reaguje na kici kici :evil_lol:)i jego kocia kolezanka :) http://i31.tinypic.com/9a7ric.jpg buahahahhaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale extra:multi::lol: siemanko:loveu: -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/226/5565f51c3aa64ef8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/226/519d08e3dd938fa1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/278/c5fa8f5335c3d0c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/278/1fc0ce245be92350.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/226/c27294a98ea2e85a.jpg[/IMG][/URL]
-
takie Tigrowe foty [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/278/0919369444eb61a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/279/3f594b7befe0d150.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/226/366eef7ab0c0a02d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/226/025e1d80f13547b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/225/cf0ce55031237850.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://images34.fotosik.pl/278/2a719ad3fc3e2a8f.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc Alcia:multi:
- 78403 replies
-
[CENTER]:hand::hand::hand::hand::hand: [/CENTER]