-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
czesc Jabol fajnie ze juz jestes:loveu:
-
aleś sie lotna zrobiła:razz::razz::razz: czesc All:multi: ja juz po pracy :eviltong:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][/FONT]heloł żabko:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::evil_lol: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ta znowu na zakupach była:lol: Efff zakupoholiczko ti ti ti:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] haha no co ? trza sobie jakos urozmaicac tydzien :loveu: [quote name='Medorowa']Ty moja zakupoholiczko:loveu::loveu:[/quote] ja ja jaaaaaa:loveu: [quote name='Rinuś'][B][I]cześć parówko :loveu: ale w tych fotoblogach xzrobiło się ubogo jak zabrali galerie do innych działów :shake:[/I][/B][/quote] ze coo?? ja nic nie wiem nie wiem o co ci chodzi hahaha u mnie ubogo bo fot mam malo nikt mnie nie odwiedza a aparata mam w naprawie :lol: [quote name='zuzolandia'][URL]http://images26.fotosik.pl/243/79c9463230f6d602.jpg[/URL] una tu raczej na zgnito zielono wyglundo hihihihihihihihi witaj mła ukochana zakupoholiczko hihihihihihih..........wrocona juzem na kffilke....[/quote] hahaha czeeeeee wroconaaaa:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejo Eff widziałam mokra Tigre................ i zakupki pewnie wyprzedaże napadłaś??? [/B][/COLOR][/quote] helołł hehe tak pol na pol tylko spodnie byly z wyprzedaży reszta niestety nie:shake:
-
[url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABA3-1.jpg[/url] hahaha odpoczynek najlepszy:lol::evil_lol: cze :multi::loveu:
-
[quote name='Medorowa']Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi dobra kobieto Twe dobre wskazówki:loveu: [B]buahahaha wolala bym w pieniądzach :roll:[/B] Eeee, ja tam w sumie jadę głównie dla psa, bo jeszcze nad morzem nie był:oops:buhahahaaa:evil_lol: Ja się nie liczę:roll:...:evil_lol: [/quote] hahaha no ale fajnie jest gdzies cos zjesc :lol: zreszta w jastarni extra molo i piekne zachody słonca na nim:loveu: i serferzy przystojniaki:loveu: hyhyhy
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Jak na Hel to tylko Kuźnica :p witoj Medoreczkowa :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kuźnica oboj jastarni i fakt w kużnicy tez jest plaza dla psów ale o 21 miasto "umiera" nie ma co ta robic prawde mowiac:roll:
-
[quote name='Medorowa']No ja chcę iść na dzienne i akurat w tej szkole mam czas do 28 lipca:roll: [B]ja ide do prywatnej na zaoczne bo na dzienne mnie nie stac a na Uniwerku jest do bani ten kierunek :roll: [/B] A jak tam "reagują" na psy??:razz: [/quote] tak" hauu hauu":lol: sporo ludzi widzialam tam z psami w miejscu gdzie ja leze zawsze psow nie ma bo to niedaleko plazy strzeżonej ale kawalek dalej (pod koniec jastarni, blizej Juraty) jest wyznaczona plaza wlasnie dla wlascicieli i ich psow.
-
ja tez chce na taka fajna wycieczke do lasuuu:placz:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Salsa zawsze pała wielką miłością wiec przywykłam do bycia brudną :evil_lol: [COLOR=Black]hahahaha to choo do nas[/COLOR] zakupoholiczka zaszalała ;) śliczne przyodzienia i torba :crazyeye::loveu: [COLOR=Black]fenkjuu[/COLOR] idąc na zakupy zawsze omijam miejsca gdzie wiszą torby...co jak co...ale toreb mogłabym mieć tysiące :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Black]a ja wrecz przeciwnie bo wiem ze i tak zadna mi sie nie spodoba:lol: co do toreb jestem strasznie wybredna :shake: malo ktora mi sie podoba[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:no poka te zakupki :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no to oo taka jedna ciemno brązowa luzna opadająco - odsłaniająca jedno ramie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/312/aeaaecb3ae36d593.jpg[/IMG][/URL] taka zwykla niebiesciuchna koszuleczka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/311/8b739a0224ed484b.jpg[/IMG][/URL] czarna torba [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/243/79c9463230f6d602.jpg[/IMG][/URL] boxerka granatowa(zeszłozakupowa) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/312/ca30e9787ece72b1.jpg[/IMG][/URL] szare spodnie z materiału :loveu: szkoda ze nie widac jakie sa ładne [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/243/9899d3c6ebbb9c76.jpg[/IMG][/URL] [quote name='agbar']cze EFFFFFFFFFFFFFF:loveu: Widzialam taplaczka blotniaczka:evil_lol::loveu:[/quote] cze Aggggggggggg i co i cooo podobał sieee?? [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]psy mokre z krótką sierścią to jeszcze nie taka tragedia :evil_lol::evil_lol: witam :multi::multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] haha chyba ze te mokre nagle nie pałają wielka miłością hehehe czeeee
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc czołem kluchy z rosołem:multi: -
cze Dilerka:loveu::loveu::loveu:
-
Alu ale sie z ciebie zrobil robolog:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Medorowa']:loveu::loveu::loveu:Cudownie:multi:[/quote] :lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i jest mokra Tigra :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]taka jaką ją koffamy ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a przynajmniej ja koffam :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahaha nie wiem czy bys ja tak kochala jak bys z nia taka mokra obcowała [quote name='Medorowa']A ja kocham i mokrą i suchą:loveu::loveu::loveu: Dostanę teraz nagrodę:diabloti:[/quote] buahahaha a co chcesz dostac?? [quote name='Alicja'][COLOR=Red]:razz:[/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:jaka kibić ;)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images31.fotosik.pl/307/27568405dcbe9bc9.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Eff :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze A.:multi: a ja se byłam na zakupach i se bluzeczke kupilam... a reszte kupil mi TZt ha ha haaa
-
fjuu fjuuuu ja papiery do szkoly skladam pod koniec sierpnia:roll: do Jastarni:loveu: haha 2 rok z rzędu ale uwielbiam tam jezdzic:loveu: bez psa ...za to z TZtem:lol: i moze z zaprzyjaźnionym małżeństwem :roll:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/310/310ec101aedfd05c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/310/f794510f2feab88c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/242/a01907eb80fcfaaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/310/6a074ed767ae143a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/242/55da782d43e01ad0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Medorowa']Wstałaś??:roll:[/quote] nooo juz daaawno... znaczy po 12 trzydzieści :razz: i popacz mam foty dla ciebie:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/242/7821003eaee26003.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/310/3c039232ef437d74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/310/a0dc110f79974381.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/241/0dd802b9586d09d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/242/e8f1b42f24e8904a.jpg[/IMG][/URL]
-
cze All:multi: wpadłąm na kafff i ciachhh:diabloti:
- 78403 replies
-
dzień Ci dobry:loveu::loveu:
-
[quote name='Medorowa'] Witajcie kochani:loveu: Na dworze gorąco, przyjemnie, aż chce się żyć. W tym miesiącu postaram się kupić aparat, bo w przyszłym wybywamy nad morze ( o ile dostanę urlop :flaming::flaming:), no i przydałyby się zdjęcia:siara: Tylko, że mój zabytkowy komputer i tak nie zgrywa żadnych zdjęć z żadnego aparatu, o czym mogłam się przekonać niejednokrotnie:grins::grins:[/quote] fjuu fjuu a gdzie to kolezanka sie wybiera nad to morze :diabloti: haa ja tez jade w przyszlym miechu:loveu: urlopu mam tylko 4 dni:roll: wiec L4 musze wziasc znowu:evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[url]http://img234.imageshack.us/img234/7875/dsc08515uo0.jpg[/url] ooo żabka:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: czeeee:multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[url]http://img386.imageshack.us/img386/8821/img3365vb4.jpg[/url] o w morde jAakie bajeranckie ucho :mdleje::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu juuuuuuuuuuuuuuuu to jo:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] łaaaaaaaaaa jak strasznieeeee:roll::evil_lol: