Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Menrzuś']no to kto ma tu za flądrę robić? :diabloti:[/quote] za fladre nikt:diabloti: mały moze robic za wieloryba :grin: i zjadac plankton
  2. [quote name='Menrzuś']boszsz....ale maruda :shake: dobra - kupię sól morską :eviltong:[/quote] no ale... echhh no a żyjątka morskie?:roll:tez musza byc:razz:
  3. [quote name='zuzolandia']powiem ci ze lolek to sqrw... jakich malo:razz: wiec tv niekoniecznie klamie hihihihihhi ale tak powaznie to u mnie w bloku sa 3 sztuki........agresywne jak cholera..... moj kuzyn ma 2 sztuki...agresywne jak choleraa.... [B] byla tesciowa miala sztuk 1 i tez agresor jak cholera....ale to zapewne odziedziczyl po niej hihihihhihihihihihihihi[/B] ......[/quote] buahahahahahhaa :grin: nie no jamnik to jamnik strasznie trudny pies:roll: jak musialam wychodzic z Lolkiem przez tydzien to zanim odbylam 1 spacer przez 15 min siedzialam na przeciw niego i blagalam zeby wyszedl z wlasnej woli bo dupek warczal i pokazywal zeby jak sie zblizalam do niego ze smycza :evil_lol: pomimo ze zna mnie 2 lata i bardzo lubi:roll: ale potem juz byl kochanym loleczkiem i lezal dogory kołami :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/246/b7c67862b4b9eff5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/317/e8a8df0792d6d322.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/245/8958ce0d7ea4a2fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/246/0f52047a5296c6e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/246/39e6354d826ea196.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/318/71096a2570878673.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Menrzuś']soli jodowanej mam pełno :eviltong:[/quote] łeee ale to nie to samo:shake:
  5. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]jeszcze nie zzielenialy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] ale slodkawa woń zgnilizny jest juz wyczuwalna :diabloti:
  6. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images26.fotosik.pl/246/eddd8ada9273041c.jpg[/URL] jamnior ..........najgrozniejsza rasa wedlug naszej TV ;-) ihhiihihihihiiihhihihihihii[/quote] powiem ci ze lolek to sqrw... jakich malo:razz: kiedys wujek wracajac w nocy z pracy schylil sie nad nim i zostal ugryziony :evil_lol: lolek to niezly agresor:roll: tylko mojego taty sie boi :grin: moj tata wystarczy ze powie Lolek na swoje miejsce i jamnika na kanapie juz nie ma :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/f7ebb284ea8510af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/246/b334b27cd3b5bf4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/245/16d584b315a3f4ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/317/05a805613d931cad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/245/c0a6257dba4d38c2.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Menrzuś']niech wie, że nad morzem mieszka :p:evil_lol:[/quote] hahaha a co morska wode w wiadrze przyniesiesz?:diabloti:
  8. [quote name='Menrzuś'] to co to będzie jak w wannie wyląduje? :razz:[/quote] no co ty :crazyeye: chcesz go na otwarte morze wrzucać ?????:crazyeye:
  9. [quote name='zuzolandia'] hmmm.....o ruinach mowilam..sa jeszcze zamki w całosci...mroczne bunkry....tajemnicze lasy.....i [B]SKLEPYYYY Z CIUCHAMI ..:diabloti:[/B] [/quote] nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee :crazyeye:no nie mowwwww:crazyeye:wez mnie do siebie:placz::placz::placz::placz::placz::evil_lol:
  10. [quote name='Vectra']witaj wieczorową porą cukiereczku :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] no witaj landrynko:loveu::loveu::loveu: Tigra & Lolek z komórki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/91e5385a921eab8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/317/808908bd9f5159e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/318/6edd6c9eff3ce8d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/246/eddd8ada9273041c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/245/6b73e3ab449d230a.jpg[/IMG][/URL]
  11. [url]http://img293.imageshack.us/img293/7645/img3475ac1.jpg[/url] buahahahah ale ma basen wypas:evil_lol:
  12. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images26.fotosik.pl/246/5db8d84ffb41f0a8.jpg[/URL] a jednak cuda sie zdarzaja hihihihihihihih pozdrowionka ruinkowa babeczko;-)[/quote] hahaha czesc podróżniczko :loveu:
  13. qrcze bidny psiaczek napewno znajdzie szybko domek trzymam kciukasy! cholera ze tez TZ calymi dniami pracuje :mad: on tak by chciał stafika :shake:
  14. [quote name='Medorowa']Ale czyścioszek:loveu:::loveu:[/quote] :loveu: [quote name='agbar']O ja ciem...Tigra chodzi po wodzie:roll::evil_lol:[/quote] bo to dżizas:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. witaj Eff przybyłam cie ja odwiedzic tak jak ty to czynisz:loveu:
  16. [quote name='Medorowa']Gdzie mnie nogi zaniosą;):grins:[/quote] czyli pewnie nie daleko :grin:
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a tą co tak wyrzuciło w powietrze? :crazyeye::crazyeye: [URL]http://images33.fotosik.pl/316/7706cccd0709738e.jpg[/URL] dobre zdjecie ....... baaa najlepsze :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] haha bo tam taka trampolina była :eviltong:
  18. [quote name='jonQuilla'] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dobra uwaga[/B][/COLOR][/FONT][/quote] najleosza:cool1::cool1::cool1::cool1::diabloti:
  19. [quote name='agbar']myslisz ze cudak zjada Diliemu poduszke:crazyeye:o kutfa..to jeszcze mnie w nocy zezre:crazyeye::diabloti:[/quote] nbo a nie jest tak??:niewiem:
  20. [quote name='agbar']tak se tylko jeszcze powiem: niech mi ktos probuje wmowic ze nie ma roznicy pomiedzy zdjeciami robionym np.hybryda i lustrem.....bo moze ja slepata jestem i blondi ale ja roznice widze....:cool1:[/quote] jasne ze jest róznica z hybrydy na fotach poduszka była cała :roll::roll::roll::evil_lol:
  21. [quote name='Medorowa'] W końcu łikend:mdleje: Boshhe, jak ja kocham piątki po osiemnastej:loveu::loveu::roll: Tiri ririri idę se poszaleć:Cool!::evilbat:[/quote] gdzie leziesz???:razz::razz::razz:
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/317/7443bbc7daf89692.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/246/5db8d84ffb41f0a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/317/5a71676a5e760794.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/317/fe07e1f5d1f796ec.jpg[/IMG][/URL]
  23. e.v.a

    Brutus i Salma ;)

    witaj śniąca o cudownych istotach :loveu::diabloti:
  24. ooo jaki ładny Dilusiek ti ti ti ti :loveu::loveu: cze Agg:multi:
×
×
  • Create New...