-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
cze Bzyczki:loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/167ee3cac3126502.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/251/059b9c2cee371ca7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/251/d6ea3e32d2d908ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/250/f2ccbcbc839ab161.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/250/51860bc2141198a0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/b7005045369a36c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/251/3e56231c1022d9a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/ee89dd1887f1a2d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/250/0473a9d05dbaf2ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/d36f08baa67245f1.jpg[/IMG][/URL]
-
cze pracusiu :loveu::loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/250/a82325c25b64a6e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/77c49f1fe157ba72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/251/bb53c5a3837884f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/b1dff006def30208.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/251/809a3b169613872f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:smoczysko [URL]http://images33.fotosik.pl/323/9fd337950564f183.jpg[/URL] byłam TU:p [/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze byjąca tu :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/b6438c5684240f30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/251/e967a619f65574b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/250/069fe05a06555314.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/250/e12543791d026118.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/250/95db8543bf657180.jpg[/IMG][/URL]
-
wpadłam na przywitanko :multi:
-
cze arystokraty:multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
czesc misie pysie:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
e.v.a replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
cze Rybkooo:diabloti: -
cze laskaaa:multi::multi::multi::multi::multi:
-
czesz Jagódkiii:loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
czesc jamniory i inne stwory:multi: -
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]dzień dobry !!! :multi::loveu::multi: rudzielce!:loveu: [/B][/COLOR][/quote] oo cze rudzielce:multi: [quote name='zuzolandia'][URL]http://images33.fotosik.pl/323/08ed354ae84655a7.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:...na pierwszy rzut okiem ...notabene uposledzonym :diabloti:...wydawalo mi siem ze to Tigra :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee weeekendowoooooooooooo![/quote] buahahahah ale przecie Tigra czorna nmie jest:roll: helołłłłłłłłłłłłłł [quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed]hejka jakie fajne foty zooowe i macie foczki?? myśmy w Opolu mieli 3.............. została 1 bo ....."fajni" ludzie podkarmiali je kamieniami monetami i ......... kotwicami z drutu:-(:mad::mad::mad:[/COLOR][/B][/quote] wiem ze fajne bo moje :loveu: no mamy ich troszke nie wiem ile ale wiecej niz 3:razz: głupie ludzie:roll: jutro was poodwiedzam bo dzis juz nie mam sił:mdleje: byłam se na piffku jednym drugim itd :razz: a jutro o 8 rano mam jazdy :mdleje:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Ty też masz smooooka w swojej galerii :roll::roll: to jest niesprawiedliwe :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] mammm:grins: [quote name='Medorowa']Widziałam foke... widziałam jaszczura:grins: To baj:hand:[/quote] fjuuu fjuuu to zeż sie nawidziała:razz: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ooooo jakie ładne foty u ciebie:crazyeye: Czeee Efff:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] eee czy ladne to nie wiem ale sporo ichhh:p [quote name='AlKil'][URL]http://images31.fotosik.pl/322/976b51fe21e82489.jpg[/URL] coś Ci Tigrunia zdziwaczała....:crazyeye: hello!:lol:[/quote] hahahahah ona jest jak kameleon :eviltong: [quote name='Cimi']Jaki pan taki kram :diabloti: :lol:[/quote] :cool1:a kysz :diabloti: [quote name='rwpb'][URL]http://images31.fotosik.pl/322/9792b558ae12d337.jpg[/URL] - Co się stało, takie wypryski na całym piesu? To nie jest zaraźliwe? A jak aparata? Naprawione już?[/quote] hehehehehe pryszczyki jej wyskoczyły:grins:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/322/483a89f672ebc79b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/323/9fd337950564f183.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/250/9c36209cce6e6902.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/322/9792b558ae12d337.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/251/2c8245c40cfa00a9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/315/7620d0a35bc5c03d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/315/c777bffd93ae7ca9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/315/35700f1ee9c33341.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/322/976b51fe21e82489.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/315/a855ea56248dcd30.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/323/8da1cea44675b242.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/315/f5785480a9c0a924.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/250/558a18ea895ef1d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/322/d9f5c7d9ed771e14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/250/646baedfb022ff73.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/250/353931ca5dac9110.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/315/671466e00ae42801.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/251/bbd9ef0d3af4e969.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/249/304badef85a5794c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/323/42a57198f8ec796c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/315/21871dd0a8171e4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/250/d0d652c8d0cf0131.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/249/e765a33e9c56e793.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/323/c7d9eb4e955e65f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/323/f7fb21dc3747e1f3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/323/08ed354ae84655a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/249/6e573a55c5bcf6cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/250/b487be8ff2716c45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/322/80c94ede5866a375.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/250/eb41e9fe4faf30ec.jpg[/IMG][/URL]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
cze żółty gilku:multi: [url]http://img136.imageshack.us/img136/5667/dsc08633dy7.jpg[/url] powiedz koledze zeby papier toaletowy kupił:roll: [url]http://img99.imageshack.us/img99/7918/dsc08662rs5.jpg[/url] buahahahahah wygladasz jak bys sikała :lol: -
cze wammm:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: