-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='rwpb']Wróciła, wróciła :loveu::loveu::loveu:[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi: ale nadal nie mam sily siedziec na dogo :roll:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
czesc dziewczyny:multi: -
czesc kochani:loveu::loveu::loveu:
-
czesc male duze pieski:multi:
-
:hand::hand::hand::hand:
-
[quote name='Medorowa'] A ja mam bardzo dziwną sytuację życiową:roll: Niby zajebiście, niby bardzo nie zafajnie...:niewiem: Kurde, i nie wiem co mam robić:mdleje: To się wygadoliłam:evil_lol: :roll:[/quote] pamietaj w razie czego pomozemy ci [SIZE=1] bedzie dzidzia bedzie dzidzia:multi::evil_lol:[/SIZE]
-
witajcie wy moje rybki wy wy :loveu::lol!::lol!::lol!::lol!: mam jakies ciezkie dni:roll: nic mi sie nie chce bleeeee mam gigant lenia i wogole jakoas humor malo dopisuje:roll: ale obiecuje ze was wszystkich poodwiedzam dzis albo jutro albo dzis:evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:crazyeye::crazyeye: aż do weekendu? jak Ty to wytrzymasz? :roll::roll: weź sobie ciepłą relaksacyjną kąpiel i zjedz lody :evil_lol::evil_lol: może poprawi Ci się humor ;) no i daj foty Tigry :eviltong::eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] no nie wiem jak ja to wytrzymam :roll: moze brak czasu na co kolwiek sprawi ze zleci szybko:roll: nie chce mi sie:roll: nie mam ochoty nie mam fot :p
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[url]http://images49.fotosik.pl/2/86a78cbeacb09809.jpg[/url] :lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cze kwiatuszku:loveu: -
czesc czołem Aluśka:multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
cze wczasowicze:multi:
-
[COLOR=Olive][/COLOR]ooooo ktos chyba ma kaca:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Medorowa'] Ogólnie cały ten ból (kolczyka w języku) jest przereklamowany:roll::roll::roll:(tffu tfu odpukać):roll: Ale dziś naprawdę napindala, bardzo bym rzekła:razz: A mówiłam wczoraj znajomym, że picie wódki wcale nie ukoi tego bólu, wręcz przeciwnie, znowu zacznę duuuuuuuuuuużżżzzzzo gadać i dzisiaj będzie gorzej - miałam rację:mdleje:;)[/quote] ooo kolca se zrobilas mi chyba juz zarosla dziurka:roll: nie pij jogurtow:shake: i jedz duzo kislu:evil_lol:
-
helołłłłłłłł kochani:multi::multi::multi::multi: nie mialam neta od piatku:roll: znaczy byl tylko u mamy na kompie ale nie mialam czasu zeby tam siedziec:roll: nic mi sie nie chce ....jest strasznie goraco i mnie to wqr.. na maxa bo jak chcialam upal to go nie bylo:roll: teraz sobie siedze i nic nie robie:p nam gigant lenia pojechala bym sobie na zakupy jakies:roll: ale chyba musze poczekac az do weekendu :roll:
-
[url]http://images33.fotosik.pl/353/34b5144e4027e852.jpg[/url] buahahaha Garo jaki uhahany ze Kropka zasypali :evil_lol:
-
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłł :multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
dzieńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńnn dobry bardzoooooo:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
ojaaaa ale fajne pampersy :cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='rwpb']To mogą być bez bikini :loveu: Witamy pourlopowo![/quote] :grin: no przestan:oops::evil_lol: witam:multi: nadal sie nie ogarnelam:roll: nic mi sie nie chce:roll: no znaczy jesc mi sie chce:evil_lol:
-
eeee a po co takie ładne foty tu wlepiasz??:roll:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
cze kwiatek :multi::multi::multi::multi: -
jaaaa cieeeee pies:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::multi::loveu: cze japko:loveu: