-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='dealer'] jak nie to sam sie obsłużę...:diabloti: [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/184549.jpg[/IMG][/quote] hehe mozna sie domyslec ze chodzi mu o lodowke:D
-
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: ide sie zamknac w szafie :roll:
-
[quote name='PiotrekJ']Zależy do kogo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
-
[quote name='PiotrekJ']A Ty się lepiej już nie odzywaj :mad: :mad: :evil_lol: ...[/quote] jaa??? a czy ja cos mowilam??:siara:
-
[quote name='PiotrekJ']Czyli Fionka mnie nie lubi? :shake: :-( :placz:[/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: haaa wydało sie :evil_lol:
-
[quote name='Iza i Fidel']Moj to nawet swoja miske odda bez gadania :evil_lol:[/quote] moja liczy na to ze jak sie bierze jej miske to po to zeby dolożyć papu hehe naiwna:evil_lol: :lol:
-
[quote name='PiotrekJ'] :roflt::roflt::roflt: ... Tigra, jeszcze buty Pańci zjedz, wszystkie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ojj co to to nie:mad:
-
[quote name='PiotrekJ']A wcale że nie :shake: ... Fionka jest moja ... No i czasem Agaty :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] ty pilnuj lepiej Loca :eviltong: a nie przywłaszczasz sobie Fioneczke :diabloti:
-
pchiii wypraszam sobie Tigrusia ma własne klapeczki do zabawy :mad: szkoda ze ja teraz nie mam w czym chodzic:placz:
-
[quote name='PiotrekJ']To dla mnie, to dla mnie :multi: :multi: :multi: ... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] chciał bys chciał bys :eviltong: to dla wszystkich :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='madzia18sosnowiec']haha i sie wydało kto ma w domu jakie zabawki :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :sg168:[/quote] biedny Loco pewnie kamieniami sie w domu bawi:shake:
-
[quote name='PiotrekJ']Dla Ciebie ten drugi jest, bardziej obśliniony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] hurejjjjjj dostalam obsliniony patyczek :roll: dobre i to ..:razz:
-
[quote name='PiotrekJ']Dla Tigry, a nie dla Ciebie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :placz: dla Tigruni to wszystko a dla Ewusi:-( nawet patyczka od Locusia nie dostalam:angryy:
-
[quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_CCCCCCCC006.jpg[/IMG][/quote] ło jeziu to dla mnie patyczek:oops: :loveu: :evil_lol:
-
Ewelino w jakim programie robisz banerki?? sa naprawde super :)
-
[quote name='PiotrekJ']A mówią że Boksery to psy obronne :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] hehe pewnie staja w obronie swojej miski:eviltong:
-
[quote name='dealer']błagam pozwólcie mi wejść na łóżko.... [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/184554.jpg[/IMG][/quote] :crazyeye: buahahahhahahhahahhahhahhahaha:roflt: :roflt: :roflt:
-
no tak szukajcie a znajdziecie....:roll: a ja nie moge znalesc :placz: a tak poza tym to Loco to klucha byla niezla a moja Tigra:roll: szkoda gadac cieniutki makaronik raczej przypominala i przypomina... bleeee ja chce kluche :placz:
-
dokladnie rehabilitacja na 1 miejscu ... Ryba ja mam nadzieje ze sie zrehabilitujetroszke szybciej:crazyeye: nooo chyba ze jakiegos przystojniaka mi przysla:razz:
-
[quote name='Aganiok']biedak, za duży jest zeby się gdzieś skutecznie schować :D a na poważnie, to uważajcie na kolanka. MOja torpeda kiedyś załatwiła kolano mojej Mamie, skończyło się na gipsie i przerwie w życiorysie zawodowym na kilka miesięcy ;)[/quote] aaaaaaaaaaaaa nie strasz mnie :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: wszystko tylko ni ekolanko :placz: :placz: :placz: dzisiaj mialam 1 rehabilitacje niestety kolano nie goi sie tak szybko jak powinno i jesli po 2 tygodniach rehabilitacji nie bedzie widocznych zmian to zamieszkam w szpitalu :-( . narazie moje ferie sie przedluzyly o 2 tygi .....gdyby chociaz jakiegos przystojnego rehabilitanta mi dali tobym z chcecia chodzila do szpitala :evil_lol: no ale niestety :angryy: tak dobrze to ja nie mam ;( upsss:oops: ale si erozpisalam ni ena temat :oops: wybaczcie pozdrowionka :)
-
:evil_lol: noo jak dobrze pojdzie to juz pod koniec lutego bede wychodzic z Tigierka na spacery ...teraz jedyny spacer to jest od klatki do autka jak jedziemy do weta :( Ryba.... psychicznie to ona mnie wykancza a nie pomaga:lol: zreszta fizycznie tez:mad:
-
spacerowe fotki :jumpie: takie sa najlepsze juz nie moge sie doczekac kiedy Tigra bedzie miec taka sesje:)
-
[quote name='dealer'] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/184571.jpg[/IMG] [/quote] buahahaha jaka minka :roflt: a jakie dluuuuugie łapki:lol: :cool2:
-
[quote name='Cimi'] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/1475/30011zm3qx.gif[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/2513/30zm8ir.gif[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4710/30011zm8oh.gif[/IMG] [/quote] pies cyrkowy:cool3: :sweetCyb: tez kazalam swojej suczce tak skakac jak bylam mala:evil_lol: hehe nieraz ją przepychalam przez kulko na chama:oops:
-
[quote name='żabka'] [IMG]http://www.kogielmogiel.pl/adpics/43dba77fcaa42b0c20b1c0491.jpg[/IMG] [/quote] ale bobas z mamuska w pseeczki:cool3: fajniusie