Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Ja i moi znajomi wpłacamy tutaj www.schronisko.alpha.pl
  2. Ja zagladam, Missiek moze Afn troche by dolozyl do tego hotelu,poszukam cos na aukcje.
  3. 1 % podatku mozna przeznaczyc na rzecz Fundacji Ostatnia Szansa p. Bozeny Wahl, ktora utrzymuje pod Rawa Mazowiecka schronisko z z ok 750 psami.
  4. Spora kwota sie uzbierała,Missiek postaram sie cos dorzucic.
  5. Najgorsze co mozecie teraz zrobic to tam dzwonic, juz tak bywalo i psy znikaly, musi tam pojechac ktos, kogo nie znaja i wziasc na siebie psa, wiele osob z dogo nie ma tam wstepu i lepiej pisac na priv bo moga to czytac.
  6. Najlepszym okulista jest dr Garncarz w Warszawie i u niego powinniscie to skonsultować,co dalej z tym robic.
  7. Havana ciagle szuka stałego domu.
  8. Missiek czy cos sie zmienilo u Havany , czy dalej jest u Was ?
  9. Nuzyca nie jest zarazliwa, atakuje psy oslabione , niedozywione itp, nie wiem jak ona przezyje porod w tamtyh warunkach.
  10. Jutro bede dzwonił to sie umowimy na ogladanie Reksa.
  11. Missiek moze nowe plakaty dla Havany by sie przydały ?
  12. Juz miałem nadzieje ,że sie uda. Biedna Tessy tak długo walczyła z choroba.
  13. Po cichu licze,ze moze jednak ja wezma na stałe,ale narazie nic o tym nie mowia, zobaczymy jak bedzie.Poki co trzeba szukac domu.
  14. Tak Missiek sunia zostaje u P. Danuty, były dzis na wizycie , została odrobaczona i odpchlona-była jedna tłusta pchła prawie jak pół Norki.Norka bardzo grzeczna i cichutka, taki kieszonkowy piesek. A wogóle to bardzo mnie dzis wzruszył widok P. Danuty z mała na rekach, łza sie w oku kreci.....Taki szczesliwy finał, i wcale sie nie zdziwiłem ,ze juz zostanie na stałe ,do towarzystwa miec bedzie kota i pudliczke, ponoc juz sie lubia.
  15. Własnie miałem napisac o dobce ,ale widze ,ze Karusia juz mnie ubiegla.Koszty sterylizacji i ew.leczenia pokryja tymczasowi opiekunowie, w ciazy chyba nie jest , jesli juz to w bardzo wczesnej.Dziewczyny ,moze zbierajcie fundusze na ew. 2 tyg. przechowania jej w hotelu jak opiekunowie beda musieli wyjechac.Mysle ,ze pod obecna opieka krzywda jej sie nie stanie, tylko domu trzeba szukac.
  16. Na bazarku jest aukcja przedmiotow na hotel Borysa.
  17. Państwo wiedza o wizycie,sam pan jedzie z wetka, ponoc juz sie lepiej zachowuje dobka,o sterylizacji tez maja rozmawiac.
  18. Dziś na wizycie domowej u suczki bedzie moja znajoma lek.wet.,jest sasiadka w Krakowie państwa ,którzy sie nia opiekują. Sprawdzi co z ta ewntualna ciaza i w jakim jest stanie.
  19. Karusia dziekuje za zainteresowanie i pomoc, widze ,ze szybko dzialasz, ja bym jej szukal domu stalego lub choc tymczasu.
  20. Missiek wybrala najlepszy dom dla Rudej, suczka ma charakterek, jest ładniutka, ale nie wiadomo jakby dogadała sie z dzieckiem. Ruda powodzenia w nowym domu.
  21. Havana w dalszym ciagu czeka na stały dom u Missiek.
  22. Missiek powinna cos wiedziec, ale narazie nic nie pisze.Podejrzewam ,ze dalej jest w hotelu, i strzch myślec jaki ma dług.
  23. Rozmawiałem dzis z Missiek, Ruda ma dom w Wieliczce, znalazła go dzieki allegro, trzymajcie kciuki,żeby tam została juz na stałe.
  24. W której czesci huty jest, moze mogólbym go czasem "doglądnąć"
×
×
  • Create New...