Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Straz dla Zwierzat ponoc go odwiedza,ale nie znam szczegółow.
  2. Madzia juz ponad poltora roku siedzi w schronisku.
  3. Ruda podrzucam na pierwsza strone.
  4. Jak nie pani Jolanta, to moze jej sasiadka Agnieszka by pomogła,ma 2 grenlandy z ktorymi biega.Moge podac jej nr telefonu na priv.
  5. Erka dobrze ,ze rana czerwona to znaczy sie goi przez ziarninowanie, powoli wypełni sie tkanka i zamknie.
  6. Skarpeta Borysa nazywa sie "Katowany Borys ", mozesz dopisac ze na hotelpod wieliczka. Na poczatku tyle osob interesowalo sie jego losem, a teraz cisza.
  7. Hawana juz dosyc długo czeka w domu tymczasowym na dom stały, gdyby nie pomoc Missiek nie było by Havany...
  8. Beatka wielkie dzięki za wsparcie Borysa, bo dług w hotelu pewnie spory, no i szuka ciagle domu.
  9. Ruda vel Tiffany nadal poszukuje domu stałego, najlepiej u osoby , która duzo czasu spedza w domu, suczka jest piekna ruda wiewiorą.
  10. Pieniadze mozna przeznaczyc na inne kieleckie psy, tych tam nie brakuje lub na sterylki suczek.
  11. Podnosze Havane , nikt do niej nie zaglada, a dom nadal poszukiwany, nie moze zostac na stale u Missiek.
  12. Napiszcie do Camary. moze miałaby jakis dom dla niego.
  13. Super ,ze wszystko zaczeło sie jakos układac.
  14. Podnosze Thore na góre, tyle moge pomoc.
  15. Erka wpłacam dzis 50 zł na Thore i jej dzieci., na konto AFN.
  16. najlepszy byłby dla nich dom tymczasowy, jesli szczeniaki maja 3-4 mies, to niedługo moze miec cieczke, moze zastrzyk narazie jej dac, no i najwazniejsze to leczenie.
  17. Byc moze , ktos bedzie dzwonił w sprawie Havany, dałem namiary na Missiek,ale to nic pewnego bo nie wiadomo , kogo wybiora jesli sie zdecyduja, u Missiek są 3 suczki.Havana ma komplet szczepien, jest wysterylizowana i zupełnie zdrowa.
  18. Chyba zaden, no ta starsza pani to całkiem odpada, Gdańsk daleko, co bedzie jak nie dogada sie z dziecmi ?
  19. Skonsultujcie go u dr Orła w Krakvecie, jest bardzo dobrym chirurgiem, i pewnie cena byłaby o 2/3 nizsza, jesli z nim porozmaiwacie , to i po zabiegu mogłby pewnie jakis czas zostac, cena jest kosmiczna ,ale Klinika w Myslenicach słynie z takich cen.
  20. Missiek mam cos na aukcje na hotel Borysa, moze tez sie cos dołoze tylko musisz po to podjechac do mnie.
  21. Missiek ma kilka małych suczek na tymczasie, Missiek napisz cos o tym domu dla rudej, jest czy nie ?
×
×
  • Create New...