Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Prosimy O Dom Dla Filipa.
  2. Tez Jestem Ciekaw , Kiedy Havana Znajdzie Staly Dom.
  3. Szczeniaki,a Wlasciwie Juz Mlodziez Czekaja Na Stale Domy.
  4. Missieek jak TAM SKORA KORY , JUZ ZDROWA ?
  5. Ja juz dawno przestałem wierzyc w to ,ze sa dobre schroniska, bo albo liczy sie kasa i biznes,albo chorobliwe zbieractwo zwierzat i gehenna w złych warunkach, jak jest w Mielcu nie wiem ,ale pewnie ta ilosc to forsa, bo gminy placa za kazdego psa.
  6. Fanta jest juz gotowa do adopcji.
  7. Filipek sie przypomina.
  8. Dom dla Kory potrzebny.
  9. Filip juz za dlugo czeka na staly dom.
  10. Moze moglby ktos pomoc w szukaniu domow i oglaszaniu, lub dowiezieniu psiakow do Telewizji, juz troche siedza u Missieek , a zostac na stale nie moga.
  11. Zdjec nie da sie zrobic, wiecej szczegolow zna Missieek.
  12. Maja cos koło 5 tygodni.
  13. Maxa nie było i nie wiadomo jakie sa jego losy.
  14. Missieek tam bywa ,jak moze to zabiera psy i koty na tymczas,jamniczka jest ponoc lysa ma nuzyce.Warunki bez zmian, tyle dobrze ,ze wpuszczaja do schronu i pozwalaja zabierac zwierzaki na tymczas.
  15. W schronisku jest suka ponka ze szczeniakami, lysa jamniczka z nuzyca, mnostwo szczeniakow, podnosze.
  16. Missieek moze dac je do Wyborczej i Filipaka z nimi ?
  17. Jest też Fanta, juz w dobrej formie ,po sterylizacji [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62907[/url] .
  18. Anashar to ja zaproponuje Pusie od Missieek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5892332#post5892332[/url] , niedaleko od Krakowa sterylizacje mozna zrobic , bo jescze nie jest wysterylizowana,odrobaczona,odpchlona.
  19. Podnoszę staruszke na pierwsza strone.
  20. Najlepiej byłoby, zeby Kora miała juz stały dom.
  21. Zdjec nie mam bo nie mozna robic, widziała ja Missieek w sobote, szczeniaki maja ok 4 tygodni.
×
×
  • Create New...