Ja juz dawno przestałem wierzyc w to ,ze sa dobre schroniska, bo albo liczy sie kasa i biznes,albo chorobliwe zbieractwo zwierzat i gehenna w złych warunkach, jak jest w Mielcu nie wiem ,ale pewnie ta ilosc to forsa, bo gminy placa za kazdego psa.
Missieek tam bywa ,jak moze to zabiera psy i koty na tymczas,jamniczka jest ponoc lysa ma nuzyce.Warunki bez zmian, tyle dobrze ,ze wpuszczaja do schronu i pozwalaja zabierac zwierzaki na tymczas.
Anashar to ja zaproponuje Pusie od Missieek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5892332#post5892332[/url] , niedaleko od Krakowa sterylizacje mozna zrobic , bo jescze nie jest wysterylizowana,odrobaczona,odpchlona.