Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. [quote name='Therion']U missiek sa takie szczeniaki z Ol, pilnie poszukuja domow [url]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/2007/03/szczeniaki-czekaja-na-dom.html[/url] .[/QUOTE], suczki beda docelowo malutkie, jeszcze cale stado szczeniakow w schronie w OL , czeka.
  2. U misseik sa takie szczeniaki z Ol, pilnie poszukuja domow [url]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/2007/03/szczeniaki-czekaja-na-dom.html[/url] .
  3. Juz zaczynam watpic ,ze znajdzie dom.
  4. To jej zdjecie [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/8913/havana25cl8.jpg[/IMG]
  5. Moze Havana od Missiek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27400&page=49&highlight=Po%C5%82amana+Havana[/url], dla tego pana.
  6. ArthroBlock firmy Olimp ma Glukozamine,Chondroityne i Msm( wzmania sciegna i miesnie ), w aptece z tyłu Almy, dawna Krakchemia kupowałem to za 33 zł, wystarczyło na miesiac kuracji.
  7. Moze znowu ja umiescic na allegro ?
  8. Dzis mała miała wizyte weta kontrolna ,zeby sprawdzic czy wszystko ok.
  9. Misiek pod Olkuszem ma na tymczasie 10 kg suczke i 2 małe pinczerowate suczki szczeniaki.
  10. Nanami moze wyciagnelabys z tamtad jakiegos psa ?
  11. W schronie w OL jest jamnik szorstkowlosy, husky, bokser , dwie bernardynowate suki i cała masa mixów, 2 amstafy.
  12. Dalej Havana szuka domu stałego,najlepiej z dyzym ogrodem, ostatnio dolaczyly do niej 4 nowe tymczasowe psy.
  13. Jak w tytule brakuje jeszcze 850 zł na zaplate dlugu w hotelu,prosimy o pomoc.
  14. W OL sa jeszcze bokser, husky,jamnik szorstkowłosy, rotek, wczoraj Missiek zabrała 4 psy 2 szczeniaki i 2 dorosłe do siebie na tymczas, do tego dorzuciła sobie 5 kotów.
  15. Missiek z mama wyciagneła wczoraj z OL 5 kotow i 4 psy-2 szczeniaki suczki beda male , 1 dorosla suczke ok 10 kg, i doroslego zaglodzonego psa ok 12 kg, jakby bylo wiecej chetnych na szczeniaki to dajcie znac.
  16. Frotka tez tam była ( jest czlonkiem TOZ), i TV Krakow, i nic.
  17. Aga-ta o amstafce i pitbulu napisz do Doddy ,moze znalazła by im domy.
  18. Ulka ja juz straciłem nadzieje na to ,ze w OL cos sie zmieni, stare ,chore i słabe psy sa zagryzane lub usmiercane.Pozozstaje tylko wyciagac jak najwiecej psow ,tylko ,ze wiele osob z dogo nie ma tam wstepu.
  19. Jak wyglada sytuacja w OL , w jakim stanie sa psy ?
  20. Napisz do Bea moze mialaby kogos chetnego.
  21. Wyglada na to ,ze w OL dalej katuja zwierzeta i najgorsze ,ze nic im zrobic nie mozna.
  22. Havana nadal szuka stałego domu, szkoda ,ze wszyscy ktorzy kiedys krzyczeli by ja zabrac z OL, teraz nawet tu nie zagladna, nie mowie juz o pomocy Missiek w utrzymaniu Havany. To spory pies ,wiec utrzymanie jej wymaga nakladow finansowych.
×
×
  • Create New...