[quote name='Therion']U missiek sa takie szczeniaki z Ol, pilnie poszukuja domow [url]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/2007/03/szczeniaki-czekaja-na-dom.html[/url] .[/QUOTE], suczki beda docelowo malutkie, jeszcze cale stado szczeniakow w schronie w OL , czeka.
ArthroBlock firmy Olimp ma Glukozamine,Chondroityne i Msm( wzmania sciegna i miesnie ), w aptece z tyłu Almy, dawna Krakchemia kupowałem to za 33 zł, wystarczyło na miesiac kuracji.
W OL sa jeszcze bokser, husky,jamnik szorstkowłosy, rotek, wczoraj Missiek zabrała 4 psy 2 szczeniaki i 2 dorosłe do siebie na tymczas, do tego dorzuciła sobie 5 kotów.
Missiek z mama wyciagneła wczoraj z OL 5 kotow i 4 psy-2 szczeniaki suczki beda male , 1 dorosla suczke ok 10 kg, i doroslego zaglodzonego psa ok 12 kg, jakby bylo wiecej chetnych na szczeniaki to dajcie znac.
Ulka ja juz straciłem nadzieje na to ,ze w OL cos sie zmieni, stare ,chore i słabe psy sa zagryzane lub usmiercane.Pozozstaje tylko wyciagac jak najwiecej psow ,tylko ,ze wiele osob z dogo nie ma tam wstepu.
Havana nadal szuka stałego domu, szkoda ,ze wszyscy ktorzy kiedys krzyczeli by ja zabrac z OL, teraz nawet tu nie zagladna, nie mowie juz o pomocy Missiek w utrzymaniu Havany. To spory pies ,wiec utrzymanie jej wymaga nakladow finansowych.