Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Czy Afn z funduszu boksery w potrzebie nie moglby pomoc ? Jest tam spora kwota, a wkoncu Morda jest mixem boksera.
  2. Dakota do góry,prosimy o pomoc w szukaniu jej domu.
  3. Podnosze Filipa.
  4. Zupełny zastój. nikt nie dzwoni w sprawie adopcji suczek.
  5. W Olkuszu jest suka pona ze szczeniakami.
  6. Kora bardzo potrzebuje stałego domu.
  7. Podnosimy do góry i szukamy nowych domow.
  8. Filipek do góry, Missieek moze go dac do wyborczej.
  9. Fanta to bardzo sympatyczny pies.
  10. Podnosze Pusie, mikro piesek czeka na dom.
  11. Jak tak dalej pojdzie , to kolejnych kilka miesiecy beda siedziec u Missieek , narazie cisza w sprawie domow.
  12. Podnosze Kore, skora jeszcze nie do konca wyleczona,ale nowy dom jak najbardziej wskazany.
  13. Niedługo minie rok odkad jest u Missieek.
  14. Podnosze suczki sa odrobaczone , odpchlone, maja komplet szczepien.
  15. Kora nadal czeka na stały dom, Ulka czy ich ogloszenie na allegro jest aktualne ?
  16. Może psiaki Missieek by sie załapały, bo cała ich 9 siedzi na tymczasie, a domow zupełny brak......
  17. Fanta dalej czeka u Missieek na dom.
  18. Podnosze Filipa.
  19. Dziwne ,ze nikt nie chce takiej kieszonkowej suczki.
  20. Szkoda ,ze to tak daleko. moze jednego podenco wzialbym na przechowanie.
  21. Psa Mozna Zabrac Do Anglii, Tylko To Koszt Około 400 Zł-czip,pazport,szczepienie Na Wscieklizne I Badanie Przeciwciał,i Zajmuje To Okolo 7 Miesiecy,szkoda Ze Wczesniej O Tym Nie Pomysleli. Ona Taka Pudlowata Jest?
×
×
  • Create New...