600 psow to wysłał P na tamten świat i spalił w piecu. Myśle ,ze trzeba intensywnie rozpropagpwac plakaty o tej umieralni w Olkuszu, niech społeczeństwo wieco tam sie dzieje. Jak pisałem wczesniej w Krakowei i okolicach Olkusz teraz kojarzy sie jednoznacznie -z mordowaniem psow.Panie burmistrzu jesli pan to czyta , to gratuluje-pod pana skrzydłami, sami wyrobiliscie sobie taka marke .....