Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Czy ktos pyta o Duszke ?
  2. Bernardynka do Missieek ma juz dom.
  3. Jest chyba jakies forum belgów, ktorzy im pomagaja , wiem ,ze trzymamli u mojej znajomej psy po przejsciach. Moze oni by pomogli.
  4. Podnosze na góre, moze jednak ktos go wezmie.
  5. Malawszka ,moze by je tak na watek krakowski wkleic ? Masienka tak z tego miejsca o ktorym myslisz.
  6. Śliczne kluski, te kolorowe pewnie szybko znajda domy.
  7. Sunia juz po sterylizacji.
  8. Zdaje sie, ze Okami juz w nowym domu od dzis.
  9. Wczoraj kastrowane byly kocur i kotka.
  10. Biszkoptowa Norka od Missieek ma dom.
  11. Taka mała i filuterna, szkoda ,ze nikt jej nie wypatrzył do tej pory.
  12. Mniwe sie kojarza z Missieek i Malawaszka.
  13. Podobno dalej psy sa tam przyjmowane , jak to w koncu jest ? Widze ,ze bezprawie w Olkuszu jest jak najbardziej pozadane przez wladze miasta.
  14. Zdecydowanie jednak nie polecam kup-jako dodatkow smakowych ( nawet jesli nie zarobaczona ).Kupa to kupa, jesli juz ma sie do czegos przydac to np jako nawoz dla roslinek.
  15. Zdjecia czesci sa w moim podpisie -zwierzaki do adopcji.
  16. U Missieek jest kilkanascie psów ( dokladnie nie pametem 15-17)do tego 8 , 3 tyg szczeniakow z matka, wszystkie z OL. Nie ukrywam ,ze bylo by miło , gdyby kiedys znalazlo sie miejsce w programie dla ktoregos z nich.
  17. Czy ktos podjalby sie wydrukowania i rozpropagowania ulotek informacyjnych na terenie Olkusza ,o tej mordowni, mysle ze za mało ludzi wie o tej sytuacji.Wybory niedlugo, niech spolecznosc Olkusza wie , jaka maja wladze.
  18. Dodam,ze Barsa dostała gratisowa wizyte w salonie pieknosci, jak dojdzie do siebie po zabiegu zrobia ja na bostwo.
  19. 600 psow to wysłał P na tamten świat i spalił w piecu. Myśle ,ze trzeba intensywnie rozpropagpwac plakaty o tej umieralni w Olkuszu, niech społeczeństwo wieco tam sie dzieje. Jak pisałem wczesniej w Krakowei i okolicach Olkusz teraz kojarzy sie jednoznacznie -z mordowaniem psow.Panie burmistrzu jesli pan to czyta , to gratuluje-pod pana skrzydłami, sami wyrobiliscie sobie taka marke .....
  20. Tak wsparcie bedzie z fundacji.
  21. Kupa konia nie jest szczegolnie grozna , no chyba ,ze zarobaczony kon, to tak.
  22. Przyłacze sie do dyskusji o gazach i zapachach, moja jest u mnie pół roku i szczesliwie ani razu jej sie nie zdazyło puscic "baka". Ze wsi dziewczyna pochodzi to ma pewnie twardy zoladek. Za to uwielbia sie rano wymiziac , jak pan przed wyjsciem do pracy wypryskany Kevinem Klainem albo Dolce -Gabana , no i pachnie sobie pieska. a Najlepsza perfuma to kopa ludzka, jakby sie tylko udalo na spacerze znalezc i wytytlac.
×
×
  • Create New...