Dziennie Missieek zużywa 10 kg suchej karmy, 4 kilogramy makaronu świderki i 5 puszek 1200 g- to same psy , co do kotów nie orientuje się. Psy jedzą każda suchą karmę, jest możliwość zakupu w zaprzyjażnionym sklepie Josere Economy 20 kg za 71 zł, co do puszek- jedzą z Biedronki , czasem kupię w Kauflandzie 3-4 zł za sztukę , na lepsze krucho z pieniędzmi.Chyba lepiej przelać na konto odpadają koszty wysyłki karmy.
Psiaków przybyło , na wątku cisza, to chociaz podniosę, Asior mogłabyś porozmawiać z prezeską KTOZ w sprawie zakupu karmy dla psów Missieek.Potrzeba 300 kg miesiecznie.
Przelewy do lecznicy dotarły. Missieek kilka dni była sama ze zwierzętami wszystkimi, nie miała czasu pisać, myślę ,że niedługo uzupełni wpisy. ma na głowie 12 szczeniąt , które trafiły z matkami ze schroniska + 1 szczeniak z roszczepem wargi, dorosłe psy no i koty dokładnie nie wiem ile. Wiem ,ze do zabiegów docelowo jest 8 suczek. Dziś 2 będą kastrowane , jedna dodatkowo będzie miała usuwany guzek z boku ciała. Kotki domowe wszystkie ma zrobione, w terenie ma jeszcze kilka do zrobienia.
Szczeniaki wczoraj były badane, mikrusy z nich chyba będą, czeka je pierwsze odrobaczenie. Asior czy z innego miejsca w Krakowie nie można odebrać tej karmy, może mógłbym podjechać.
Malawaszka miałem opłacić ogłoszenia bodajże na allegro, narazie pieniądze te przeznaczyłem na karmę dla maluchów i szczeniaka z rozszczepem wargi, i pewnie za niedługo będzie trzeba kupić następny worek.
Gmina Biskupice pod Wieliczka płaci jednorazowo za odłapanie psa 1000 złotych i nic ich więcej nie interesuje. Pewnie pan P. wyciąga podobne kwoty. Według mnie gminą takie utylizatory zwierzat jak komercyjne schroniska są na rękę, płaca raz i problem z głowy.