-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Asiu , zajrzę tutaj bazarek na TTB [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249611-Express-%C5%9Awi%C4%85teczny-T-SHIRTY-SZANSA-TTB-na-krakowskie-bullowate-do-22-12-13r!?p=21674744#post21674744[/url]
- 78403 replies
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']..ja mam tylko nadzieję, że rzeczywiscie wsio idzie ku lepszemu...:) pzdr.[/QUOTE] jak tylko się dowiem to napiszę , póki co nawet nie mam możliwości jechać ,z Sosnowcem bezpośredniego połączenia nie mam , poza tym nie wiem nawet gdzie ten szpital tam , w Sosnowcu byłam 2 x w życiu , z 30 lat temu i w lipcu na komisji , no i doba za krótka , lekarze , rehabilitacja , no i najważniejsza mama teraz , bo muszę jej pomóc , no a 16 stycznia ja sie kładę do szpitala i nie wiem kiedy wyjdę na świat -
[quote name='Asiaczek']Tak, rozłożenie kolorów i płci - wręcz idealne:) Teraz tylko obserwować i wybierac:) Zdjęcia będa nie wczesniej jak środa/czwartek... pzdr.[/QUOTE] wiedziałam :) Na fotaski spokojnie poczekam :) , dziś na 12.30 na rehabilitację znów lecę , póki co boli bardziej niż przed :D , doba mi się skurczyła ...
-
Super :cool2: , ze już są i chyba zadowolona jesteś z płci i kolorków :) teraz czekam na fotaski jak maleństwa wyglądają :loveu:
-
:loveu: [url]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1003940_602064976507776_1037009527_n.jpg[/url]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Znalazłam na reklamówkach w Biedronce przepis na gęsinę faszerowaną kaszą i grzybami , jak będziesz chciała to albo ci napiszę albo weź reklamówkę tą najgrubszą z ekspresem do kawy na przedzie :) o ta pierwsza [url]http://biedronka.aktualnagazetka.pl/biedronka-Gazetka-do-24-12[/url] i jeszcze tu masz z sosem sliwkowym [url]http://www.biedronka.pl/przepisy/[/url] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Co do gęsiny to pytałam mamy jak tata robił ( takie dania to była jego działka , niestety ) i wg tego co mówiła , co kojarzy to z przepisów na necie ten by pasował ( do pieczenia gęsi mamy taką żeliwną wielką brytfannę ) [URL]http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/ges/pieczona_ges/przepis.html[/URL] Kurde , ile te meble tam były ? z półtora roku chyba , bo to jak ostatnio byłam to zabierać mieli :hmmmm: a jednak Policja musiała , fajnie ... A odnowione chociaż ? Dzwoniłam w piątek ale zajęte miałaś :) -
Zdrówka życzymy solenizantce :loveu: Pozdrowionka z Ozzulkowa :)
-
Dzięki za odwiedzinki :loveu: zaglądam tu , ale póki co nie wyrabiam się czasowo , chciałam dać jakieś foty Ozzyego , aby było znów normalnie , ale nie wiem kiedy to zrobię praktycznie co 2 dzień a czasem częściej , jestem u mamy , na dodatek swoje sprawy ogarniam , no i zapisana byłam na rehabilitację kręgosłupa na 14 kwietnia i dziś zadzwonili , że mogę zacząć od jutra , więc znów 2 godzinki zabrane , ale zdązę z rehabilitacją przed operacją nogi , to też duży plus , więc już pokornie znoszę to czasem miłe czasem nie , niespodziewajki dziś byłam ,,u Taty ,, , minął miesiąc od śmierci ... dopiero miesiąc a tak jakby wieczność ...
- 78403 replies
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie , trzymajcie ....przynoszą skutek , ale długo będzie potrzebne to trzymanie :kciuki: -
.............. :glaszcze:
-
Trzymamy :kciuki: maluchy przesłodkie :loveu:
-
Cudowny kalendarz :cool2:
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
tym bardziej powinnaś wykastrować , nie zastanawiałabym się ... pożałowałam że tego nie zrobiłam jak umarł Harley -
[quote name='3 x']ha to nie jego mam porównywac do Freda a Ciebie ruszyłaś głową - powinnam to docenić :evil_lol:[/QUOTE] :lol::lol::lol:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Alicja replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
jest cudowny :loveu: -
i my zaciskamy łapki :kciuki:
-
[quote name='Asiaczek']U Vectry? Pewnie przez moja nieobecnośc na DGM cos mi prz3epadlo. Ide zaraz tam poczytac:smile: pzdr.[/QUOTE] przecie u Ciebie pisała [quote name='Vectra']to Asiu , będziemy razem przeć ;)[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Cd. LECZYŁ CZY OKALECZYŁ? Prezes Związku Kynologicznego jest oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami. Warszawska prokuratura oskarżyła Jana G., prezesa Związku Kynologicznego w Polsce, o obcinanie psom uszu i ogonów. Od 1 stycznia 2012 r. jest to wyraźnie zakazane w ustawie o ochronie zwierząt. Wczoraj przed Sądem Rejonowym dla Warszawy – Pragi-Południe odbyła się już dziewiąta rozprawa w tej sprawie. Zarzuty dotyczą obcięcia uszu dogowi niemieckiemu w 2010 r., kiedy przepisy były ogólniejsze. Nie wymieniały bowiem wprost tzw. kopiowania, zakazując okaleczania zwierzęcia z wyjątkiem przypadków ratowania życia lub zdrowia. Jan G., weterynarz, nie zaprzecza, że w swojej praktyce zajmował się kopiowaniem, ale tłumaczył postępowanie koniecznością ratowania zdrowia psów. Co innego jednak wynika z opinii biegłych. Twierdzą, że kopiowanie jest zabiegiem estetycznym, a nie leczniczym. Pełnomocnik oskarżonego uznał takie wyjaśnienia za zbyt ogólne, a sąd odroczył rozprawę do stycznia. Za znęcanie się nad zwierzętami grozi pozbawienie wolności do dwóch lat. Weterynarz może też utracić prawo wykonywania zawodu. Kopiowanie do niedawna było uznawane za dodające urody psom niektórych ras. W ostatnich latach międzynarodowa organizacja kynologiczna FCI przestała uznawać za „wzorce rasy" czworonogi z przyciętymi uszami. Również Związek Kynologiczny w Polsce zabronił wystawiania psów kopiowanych (ale tylko tych urodzonych po 1 stycznia 2012 r.). [URL]http://prawo.rp.pl/artykul/757715,1068650-Znecanie-sie-nad-zwierzetami-a-obcinanie-psom-uszu-i-ogonow.html[/URL][/QUOTE] bosh ....w dupach się poprzewracało ... inni mordują, głodzą i dostają 3 miesiące albo wcale .... paranoja
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=arial]Niunieczku , dołaczył do Was Tysio Justynki [/FONT] [FONT=arial] [/FONT] -
Justynko , tak bardzo mi przykro i smutno z powodu odejścia Tyśka ... nigdy go nie zapomnę ... [CENTER]Tysio ... [COLOR=#000080][FONT=arial][B][IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/rozne/inay430h.gif[/IMG][/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER]
-
[quote name='Asiaczek']Nic o tym ni ewiedziałam... Jutro (czwartek, 28.11.2013 godz. 14:30 sala 537 P10) przed Sądem Rejonowym Warszawa-Praga Płd (ul. Terespolska 15a) prawdopodobnie ostatnia już odsłona procesu przeciwko Janowi Gajewskiemu, Prezesowi Związku Kynologicznego w Polsce, oskarżonemu o znęcanie się nad zwierzętami (sygn. akt III K 267/12) Oskarżony jest lekarzem weterynarii, międzynarodowym sędzią kynologicznym, wieloletnim członkiem władz ZKwP, a prezesem został wybrany w 2013 r., już w trakcie trwania procesu, pomimo powszechnej w Związku wiedzy, że ciążą na nim zarzuty z art. 35 ustawy o ochronie zwierząt! Fundacja IUS ANIMALIA jest oskarżycielem posiłkowym w sprawie. Rozprawa jest jawna. Pzdr.[/QUOTE] to widac poprzednie po cichu musiały się odbywać bo nic na ten temat mi nie wiadomo No to będzie wesoło i u Vectry i u Ciebie ;)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Sorrki, ale nie czuję się upoważniona pisać tutaj co i jak. Zostawmy to Tengusi. A na razie trzymajmy za nią mocno kciuki![/QUOTE] dokładnie ...napisze Tengusia , jak wróci do zdrowia , a wróci na pewno , innej opcji nie ma :kciuki: trzymajmy zatem wszyscy z całych sił i przesyłajmy pozytywne myśli , bo one teraz bardzo ważne -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Napisz , MUSI napisać :kciuki: