-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Witaj w klubie , ja też mam czasem dziwne relacje z ludżmi przez specyficzny humor.Na szczęście moi znajomi , mąż i rodzice też potraią żartować. :lol: Ale psiny proszę nie porcjować bo kiepsko szyję na maszynie. :oops:
-
Przed wysłaniem bezwzględnie nakarmić :lol:
-
To hip hopa tez słucha? :o Lilith to się ma dobrze z kociakami , nie musi się martwic o reumatyzm na stare lata. :)
-
Leon to cóś to bullik czy nowa wersja ET. A taki był przystojny bez tych ciuchów /oczywiście że pies /
-
No to wyślij paczkę do mnie , będzie OZZY miał kumpla :D Pozdrowionka Ala /gdzies w pobliżu bo też na Śląsku/
-
Mój Ozzy też miał mieć usuwane kły , ale ostatecznie same się rozruszały i wypadły.Wet. podał cenę 20zł od kiełka . Pozdrawiam Ala
-
Staffka ,współczuję , bo wiem co to znaczy sublokator na kanapie ,a ty masz ich tylu .Ja już myślałam o przeprowadzce piętro niżej czyli do pontonu Ozzyego. Alojzyna , przy następnych maluchach musisz się postarać o piętrowe łóżeczka , widać to się malcom marzy . Fajnie mieć więcej niż jedno psiątko , ale u mnie metraż skromny. Kiedyś był królcio , ale odszedł. Ala i Ozzy
-
Jaka cudna przyczyna !
-
Patko , podziwiałam twoje fotki z Białogóry , oprócz tej Super Modelki dostrzegłam jakość twoich zdjęć , masz zacięcie fotograficzne no inie do sie ukryć bdb maszynką do robienia fotek . Lilith jest urocza i widac jak bardzo szczęśliwa. Pozdrowionka
-
Brak mi słów ,kiedy czytam o tym co przytrafiło się Beri . Masz rację , nie pozostaje nic innego jak walczyc , szukac pomocy choćby na końcu świata . Nie będę mówić banałów , pocieszać ,teraz trzeba szukać rozwiązania ,pomocy, zresztą sama wiesz najlepiej . Wyściskaj od Nas psiaczki , ucałuj Księżniczkę . Trzymajcie się Ala i OZZY
-
Przykro ale nadworny jest żonaty i dzieciaty ,ale żona też zakochana w psach /dzieci toże/.Zawsze w lipcu opiekuja się amstaffem siostry Hugusiem.Wrzucę fotke Huga : [img]http://img238.exs.cx/img238/8923/hugo9ib.jpg[/img] [img]http://img238.exs.cx/img238/467/oczyh2db.jpg[/img] [img]http://img238.exs.cx/img238/2350/odpoczynekh8nq.jpg[/img] i coś z serii jajeczek [img]http://img238.exs.cx/img238/4048/w322380kuzb0ma.jpg[/img] Hugo ma 5 lat i jeszcze nie widział się z Ozzym.
-
Patko , narobiłaś mi apetytu na urlop i morze , a jak weszłam na Białogóra fotki , to dopiero się rozkleiłam .Kocham morze , mogę robić kilometry plażą , ale w B. jeszcze nie byłam .W tych stronach to odwiedziłam Jastrzębią Górę ,Trójmiasto /Gdynia Orłowo najczęściej/,Kąty Rybackie . Złośnico , to ta góra Żar obok Bielska B. ,masz rację .Jak już będę wiedziała dokładnie kiedy będę w okolicy to dam znać .Bardzo często bywamy w Lipowej ,tam nadworny fotograf Ozzyego ma domek /pragnę nadmienić że jest zagorzałym fanem bullowatych/. Myślę że nasze chłopaki się polubią . Pozdrawiam Ala i OZZY
-
NO i znów dziewczyny sieją zgorszenie . :D Tam za parawanem pewnie stadko bullków robi obcinkę :o :o :o Ala i OZZY A olejek to byłby potrzebny do smarowania brzuszka. :lol:
-
Świeci zielona ale z łapką było weselej/mogłam se pomachać :D /. Ozzy wbrew pozorom nie je dużo , jest na suchej Bewi Dog i mam obawy że zaczyna mu niesmakować ,bo żeby zjadł muszę mu dosmaczać masełkiem , olejem , mięskiem .Łapek kurzych jeszcze nie dawałam.Rany jestem tak dziś rozkojarzona że znów zeszłam z tematu . Ala i OZZY
-
Kasiain , te 4 łapki Ozzyego są ok , w lodówce mam na stanie 2 świńskie ale wcale nie jest mi przyjemnie kiedy mi mryga ta zielona żarówa , no ale jak się A. nade mną nie zlituje to będę musiała to ścierpieć . A łapki Ozzyego są de best . Ala
-
1. Ozzy próbuje wykusić od córki naszych przyjaciół grzanki /w końcu jak się idzie z wizytą to magli by poczęstować . 2.Zazdrościmy wakacji w Białogórze , nam w tym roku pozostaje Lipowa k. Żywca lub Międzybrodzie , z obu miejsc widać górę Żar 3.Nad morze jeżdzimy do Sarbinowa . 4.Cudnie wyglądacie razem . 5.Ciekawe czy nasze dziecko polubi wodę / bo pić to pije ale idzie o pluskanie . 6.Nadal nie mam moich łapek Pozdrawiam Ala i OZZY
-
Łazi te moje Ego po forum łapy i posty gubi , daty zmienia :o .No ale napisałam jeszcze raz do A , może odzyskam co moje/?/. Jako dziecko tez bardzo rozrabiałam , ale teraz to juz jestem stateczna osobą /bywa że mam śmieszne pomysły / i staram się być grzeczna :lol: taka grzeczna jak Ozzy na tym zdjęciu pt,,Pjosze,, [img]http://img30.exs.cx/img30/6287/pjosze2li.jpg[/img] pozdrowionka
-
Jak znam życie to operacja wyjdzie jakieś kilka setek , ale jak nie ma innego wyjścia ....no to trudno . Wiem ile kosztuje leczenie chorego psiaka ,ale chyba nie ma takich pieniedzy których nie można wydac żeby uratować tego kogo kochamy .Może to trochę zle zabrzmiało ale nie potrafię tego wyrazić inaczej , w czasie kiedy ratowaliśmy Harleya byłam gotowa oddać wszystko żeby tylko był... Jest to trudne .Najważniejsze że jest nadzieja iszansa na wyzdrowienie . Wyściskaj od nas psiaki . Ala i OZZY
-
Tufi , trzymaj się musi być dobrze . Ja wiem ,że to może brzmi banalnie , ale zawsze trzeba mieć nadzieję . Jak choruje nasz zwierzaczek to tak jak dziecko i tak jak o potomstwo martwimy się i troszczymy . Będziemy za was nadal trzymac łapki . Ala i OZZY
-
Draka dziewczyny cud , Lukier - która mu się oprze. Wróciła moja tożsamość , ale nie pościki i łapki / !/ To znowu ja Ala i OZZY
-
A mi zginęły moje pościki i łapka /!/ :cry: po zmianie nicku przez Admina/ na moją prośbę/
-
Tufi , będziemy z Ozzym trzymać łapy i kciuki ,żeby jutro wszystko się udało i Beri była zdrowa .Wiem jak bardzo się o nią boisz ,znam to uczucie , przeżyłam to sama tylko że moje Serdeńko nie miało szczęścia ,ale życzę wam z całego serca powodzenia i jutro wiele wiele siły . Pozdrawiam Ala i OZZY
-
Amfi to jak już będzie tak daleko to Ozzy poprosi Miśka o korepetycje/ na razie to była gra wstępna /.Ryjki cudowne , jęzorki też .Kasę na szkolenie odłożyłam to może psu się przyda ta cyfrówka/?/ .Zrobię mu galerię suczek . Pozdrawiam Ala i OZZY
-
A myślałam że ktoś mnie podbuduje i powie : daj se babo spokój z panelami , tyle roboty i ten bałagan , a sprzatanie wcale nie lepsze .A taka cyfrówka czysta robota , ładne fotki ....itd itp . Pozdrawiam Ala i OZZY
-
Nie wie co robić bo nie oglądał zdjęć z serii jajeczka i kokoszki , Ozzy zaraz wiedział co i jak po sesji w necie na dogomanii . A ja nie mam żadnych nowych zdjęć :cry: No i co tu wybrać panele do pokoju syna czy cyfrówkę ./?/ Pozdrawiam Ala i Ozzy /Narozrabiałam trochę z nickiem i mi się posiały moje pościki /