No a cóż ci po rozpaczy , przecież trzeba się cieszyć z tego co się ma /co pozostało :lol: /.Poza tym zawsze sobie mozna wytłumaczyć że : cos było brzydkie ,stare , niemodne , nielubiane itp itd...No a pieski .....takie niewinne, kochane , rozbrajające....jak popatrzą tymi maślanymi oczkami. :evil:
Co do remontów to jeszcze można odliczyć od podatku :D