Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Nandusia jest suuuuuuuuuuuuuper ! Wszystkie boksery są debeściarskie i naj naj naj......... Mam w serbuchu pewnego debesciaka więc wiem............ :fadein:
  2. A siostrzyczki Pola i Penny to zawsze takie zgodne? :o Ale ta fryzura.............Marta pamiętaj przy okazji ...... :wink: Penny ma extra błysk w oku :wink:
  3. Szpileczka jest prześliczna , :loveu: Gdyby żył mój kochany Harley z pewnością by się zakochał :calus: Bokserki to debeściaki :wink:
  4. Wszystkie rozkoszne , ale mnie to najbardziej od początku za serducho to łapie Brysia, całuśne dziewczątka :iloveyou: :buzi:
  5. A może to nie Stefan a fotograf się golizny zawstydził :oops: No a teraz patrzeć jak nam Alfa w koronkowych rękawiczkach wyskoczy do foty :lol:
  6. Już mi się wyswietliły fotki .Stefek- i ty sobie tak dasz :lol: Teraz czekam na zdjęcia w garniturze :lol:
  7. Stefek mi się nie wyświetla! :o Stronka tez nieczynna :roll:
  8. No nie pisz tak , przecież to śliczne pysio. :baby: Powodzenia z ucholkami .
  9. Drago jest prześliczny. :iloveyou: Te cudowne oczka , jeszcze różowe poduchy :angel: Będzie z niego przystojniak :wink:
  10. Marto ,ale ja mam krótsza sierść na głowie niż psiuniek :oops: no tylko że teraz trudno mi się wycofać no i byłoby nie honorowo :wink: ,więc podejmuję wyzwanie . Marto , do dzieła :lol:
  11. Alicja

    Opole 2005

    Duża buśka dla Cukierka :buzi:
  12. Alicja

    Tuffi Boy Buteo

    Życzymy bullątkom DUŻŻŻŻO zdrówka :D , i całej gromadce powodzenia .Musi być dobrze , przy tak kochającej pańci . A nagrody za grzeczne zachowanko u weta były? :wink: Czy będzie jakieś zdjątko Nygusika z bullkami?
  13. Fotki boskie :lol: A który fryzjer robi takie fryzury ?może skorzystam :lol:
  14. Alicja

    zakoceni.pl

    Prześliczne te wasze kociaki ,jak się kiedyś dostanę na emeryturę to sobie do domu przytaszczę kota/ :D / Chwilowo to przysłowiowego kota dostaję w pracy :wink: Wygłaskajcie wasze kociaki od cioci Alicji
  15. Alicja

    Tuffi Boy Buteo

    Gratulki z okazji 7 miesięcznicy urodzin :D Chłopak rośnie na schwał , a co do podnoszenia łapy przy siku to Ozzy już podnosi i czesto sobie podlewa przednią :oops: ./może liczy na to że podrośnie?/
  16. Mój ast tez ma tatuaż w pachwinie .Jak byl mały to mogłam go przeczytac teraz ma 8 msc i pozostały jedynie nieregularnie rozrzucone kropki , mozna sobie dobierac ich uklad ,przesuwac skórkę i i tak nic sie nie da przeczytać,poza tym zmienil mu sie pigment skóry na brzuchu i pachwinie wiec tlo sie wtapia we wzor.Po rodowod idę za 2 msc ale nie kazali przyprowadzać psa.
  17. Co z sunią? Jakie wyniki po usunieciu nowotworu? Jak sie czuje?
  18. Czy ktoś może podać namiary na bdb weta na prowincji Śląska tj okolice Rybnik -Żory?
  19. No nie zauważyłaś Tufi że te pieski na linkach wiszą :lol: Super fotki , jeszcze bardziej superowe psiuńki. :D
  20. Patka , Lilus jest cudowna nawet jak śpi :buzi: No i ta poza , pysio na poduszce , ciałko przykryte /sama skromność/. Ozzy też włazi do łóżka ale pcha się prosto na poduszkę , a mi zostaje ,,jasiek,, , poza tym to jego pozy są delikatnie mówiąc nieskromne. :lol:
  21. Nie wydaje mi się , aby ktokolwiek był upoważniony do tego aby cię oceniać a co dopiero osądzać .Przecież to co przydarzyło się Wam ,a konkretnie Bigosikowi , mogło spotkać każdego.Najważniejsze jest to że nadal pozostajecie w kontakcie , a szczegóły umowy nikogo nie powinne obchodzić a w szczególności tego ,,miłego ,, czepielskiego. A Bigos i tak jest piękny. :iloveyou:
  22. My z Ozzinkiem też cały czas trzymamy łapki /na zmiane bo do pracy trzeba/ :kciuki: .Musi być dobrze. :wink:
  23. A któż się ośmieli powiedzieć ze nie są rozkoszne :evil: One sa cudowne , a to różowe wnętrze /widać prawie żołądeczek/ :lol:
  24. Tufi , jak ze zdrówkiem u dziewczynki?
  25. Sarunia i Agatka obie słodkie i jaka komitywa :buzi:
×
×
  • Create New...