Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Już 7 maja ,dzisiaj Harley skończyłby 5 lat. Na 4 urodzinkach planowaliśmy ,rodzinną imprezkę na działce ,ognisko ,bieganko za patyczkiem................. Niestety na działce nie będzie imprezki ,ale będziemy przy tobie........... :cry: Tak bardzo mi żal.Tęsknię.
  2. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    To pożyczysz panienkę , gdybym tak się zdecydowała kiedy na budowę domu ?Latwiej by było zacząć jakby już dołek na fundamenty był. :wink:
  3. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    No niemożliwe , to chyba są takie bardzo malutkie te pieski ze ich nie widac :lol: Pomysłowe te twoje leośki taki sobie bunkier wykopać/czy ty im przypadkiem nie puściłaś 4pancernych?/
  4. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Adda ,to wiewiórki czy lisy jeszcze hodujesz? :o
  5. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Ale malutkie wejście do gawry mają te misiaczki :-?
  6. To patrz ,ale będzie romantyczny portret w deszczu :lol:
  7. Będziemy zaglądać z niecierpliwością :great:
  8. Alicja

    zakoceni.pl

    TOZ raczej to nic nie daje .Moja mama mieszka prawie w centrum miasta i pod jej balkonem pomieszkują koty .Mają tam schronienie ,ciepłe leżanko zimą no i oczywiście jedzenie.Z TOZ-u czasem dostają jakąś marną puszkę bądż suchą karmę ,resztę funduje mama ,jej znajoma, czasem sąsiedzi ,my przyjeżdżając też zawsze staramy się coś dowieść ,do opieki nad nimi dokłada się też wspaniała kobieta ,właścicielka księgarni ,która kupuje karmę sucha ,a i niejednemu bezpańskiemu kotkowi znalazła dom.Jeden z kociaków nawet mieszkał w księgarni,i jak raz zamknęli sklep a on był na spacerze ,to go do niej do domu przywiozła Straż Miejska :D Ale o sterylizacji nie ma co marzyć ,bo trzeba by je wyłapać ,zadomowić i samemu zapłacić.Zresztą nawet biorąc ze schroniska w Rybniku ,to zwierzątka nie są wysterylizowane. :(
  9. Babunia Sarunia jest przesłodka .Bokserki kocham ponad wszystkie psiunki :loveu: Czy można się spodziewać jakieś nowej foteczki :wink:
  10. Oj ślicna :loveu: ,ale chyba troszkę sie nudziła w ten weekend :wink: A gdzie gatki? :o :lol: Nareszcie :klacz: Nandusia :klacz:
  11. Jak pomerda szynką przed ryjkiem to i tak nie bedzie jęzora a wodospad Niagara jak zacznie się ślinic :lol:
  12. Dbsst a fotki Nandy czekają :-? :wink:
  13. Nie , nie Justi mój raczej szczery i nie owija w bawełnę :lol:
  14. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Adda panele ponoć nie zdrowe , może one chcą wymienić na deskę barlinecką :roll: :lol:
  15. Amirek super .I jaki fajny badylek dostał do poogryzania :o On ma ogonek jak śmigiełko :lol:
  16. Siem nie wygłupiam ,rano jak spojrzę w zdrzadełko to czasem nie wiem gdzie uciekac, a jak w nocy leze do kuchni sie napic a u wodopoju jest mój TZ to słyszę : o matko boska , musisz straszyć .Więc coś w tym jest :lol: Gdzie Nanda? :o
  17. Ja jestem gdzieś na 170 str..Tylko sie nie wystrasz :lol:
  18. Fotek nadal nie ma .............. :cry:
  19. Nati ,podziwiam cię za twoją determinację w sprawie poszukiwania hodowcy itd. ,ale jeśli piesek jest OK to rzeczywiście warto. Czy dotarła juz do ciebie ta metryka?
  20. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Już ja widzę co niektórych sąsiadów ,no i larum że niedżwiedzia na smyczy prowadzę .Teraz chodzę z psem mordercą ,więc i tak podlegam cenzurze .Nie ma to jak mieszkać na takim za....u . Ale leosie bardzo mi się podobają ,moja koleżanka z którąchodziłam do LO ma takowego , ale nie wystawiają go bo nie mają ochoty.
  21. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    TYlko że ja mam 4 piętro bez ogródka :roll:
  22. Coś długo was nie było .No a gdzie Amirek? :o
  23. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Leonki prześliczne , a ja mam metraż mieszkania 48m/2/.Szkoda ,Leoś by się nie zmieścił. No to mam tylko Ozzyego. :wink:
  24. Staff-ka , czy można prosić cię o jeszcze trochę tych ,, słodkości". Męska część mojej rodziny też piała z zachwytu oglądając Stasinkę i 3 Staszki . :wink:
  25. No to czekaj siostra ,my jak pójdziemy na wiosenne zakupy to nie wpadniemy do galerii.................. :evil: :lol:
×
×
  • Create New...