Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. boże Sarcia tak tęskni za ,,księciem z bajki'' ,że aż sie miętko na serduszku robi :iloveyou:
  2. [quote name='sayma']a u mnie pada i pada nawet z psiuniem na dwór nie moge wyjść :roll: :([/quote]a u nas popadało i już nie pada :wink:
  3. asher, będziemy trzymać kciuki,musi być dobrze :kciuki:
  4. no to kamorek z serca mi spadł , bo was tak długo nie było :wink: oby tak dalej i do przodu :kciuki:
  5. a kysz debeściarski TZcie od kompa, :evil: ,my chcemy fotki zapychacza :wink:
  6. [quote name='malawaszka']Bolut już dwa razy szczuplejszy niż jak był jak go przywiozłam :lol:[/quote]zagłodzić chcesz bidulka :roll:
  7. [quote name='Koma']a taki stateczny i porządny facet... :evilbat: nigdy bym nie pomyślała... :lol:[/quote]nie sądz ludzi po pozorach :lol:
  8. a to My w wersji mini [img]http://img256.echo.cx/img256/4729/0505261524389vv.jpg[/img] [img]http://img256.echo.cx/img256/3346/0505261525176os.jpg[/img] :wink:
  9. [quote name='adda'][quote name='Koma']no faktycznie, dwie dziurki... aha i jak pisałam [b]na różnych wysokościach[/b] :lol:[/quote] No to wszystko jasne :lol:[/quote]nic dodać nic ująć po prostu fajny sąsiad :wink:
  10. Berciku :roll: co u ciebie :kciuki:
  11. [quote name='adda'][quote name='tajdzi'] :roll: :evil:[/quote] Biustonosza tysz ni mosz? :o[/quote]no mina coś nietęga więc kto wie :roll:
  12. [quote name='tajdzi']u mnie leje a zaraz wychodzę (mam nadzieję) Nie mam kurtki, bluzy, parasolki...tylko białą prawie przeźroczystą bluzeczkę Nie będę miała nic do ukrycia jak wyjdę na dwór :oops: :roll:[/quote]czyli będzie miss mokrego podkoszulka :wink:
  13. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']Adda nas po prostu kokietuje :wink:[/quote] He he, bo ja lubię baaaaby 8)[/quote]chopy tu tysz bywają :lol:
  14. [quote name='adda'][quote name='Koma']tak się teraz zastanawiam czy te otwory to faktycznie dla psa :hmmmm: ale jak nie to po co??[/quote] Może sąsiad jak jest drinknięty to sika przez nie :-?[/quote]Adda ja tysz o tym pomyślałam , ale ze oni wespół z psem siusiają :lol: :lol: :lol:
  15. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Wind'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='adda'][quote name='Olcia']no tak przecież TY zimną w futryny od dzwi się nie mieścisz GRUBASIE :D[/quote] Hi hi, może i się mieszczę, ale parę kilo więcej jest :oops:[/quote]chciałabym to zobaczyć :o bo tak nie uwierzę :roll:[/quote] [b]Alicjo,[/b] Absolutnie nie wierz! Z tymi kilogramami to kant gigant! Wiem co mowie! 8)[/quote]mi to też zapachniało kancikiem :lol: Adda nas po prostu kokietuje :wink:
  16. [quote name='dbsst']o jak fajnie ze juz wieczor :roll: 8)[/quote]jakoś strasznie szybko minął mi dzień :o :lol: :lol: :lol:
  17. [quote name='dbsst']ale fajnie u mnie wlasnie pada :D :angel:[/quote]a u mnie NIE :angel: :angel: :lol: :lol:
  18. sąsiad ma pewnie zwichrowane lornetki :o
  19. [quote name='dbsst']dzis bede malo przy kompie :( laptop zostaje dzis w pracy :([/quote]a moze wyślij TZta po mięsko :lol:
  20. [quote name='Koma']hahaha to mięciutko ma chłopak!! :D a jaką kochę zajada :) nie no chłopak ma dobrze, na kołderce z taką pysznością, jeszcze sobie powyglądać może... e no toż to luksus ;)[/quote]kocha cielęca :D ,a z powyglądaniem to kiepsko bo balkon betonowy :evilbat: tylko takie 2 małe luki po bokach i trochę przy podłodze :evil:
  21. [quote name='Koma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Koma']a najgorzej żeby jakieś foty znależć :evilbat: tu jest tak- 1 zdjęcie, 5 stron komentarzy (nie zawsze na temat :lol:)[/quote]chciałaś napisać najczęściej nie na temat :lol: :lol: :lol: :lol: a fotka dla podtrzymania działalności galerii :wink:[/quote] dokładnie :lol: galeria Szpili to drugie Off-topic :D :D[/quote]ale jakże zywy :lol:
  22. [quote name='Koma']a najgorzej żeby jakieś foty znależć :evilbat: tu jest tak- 1 zdjęcie, 5 stron komentarzy (nie zawsze na temat :lol:)[/quote]chciałaś napisać najczęściej nie na temat :lol: :lol: :lol: :lol: a fotka dla podtrzymania działalności galerii :wink:
  23. no to Ozzy na balkonie [img]http://img300.echo.cx/img300/9021/0505291032079mb.jpg[/img] [img]http://img300.echo.cx/img300/5096/0505291018232tr.jpg[/img] [img]http://img300.echo.cx/img300/5056/balkon29kf.jpg[/img] :wink:
  24. [quote name='Koma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Koma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Koma']Ja to już wogóle połapać się nie mogę! GADUŁY :evilbat:[/quote]no bo się opuściłaś w bytności i potem nie wyrabiasz :lol:[/quote] to cały dzień trzeba by siedzieć :evilbat: a ja nie mam nieograniczonego czasu przy kompie no właśnie nie wyrabiam, bo zawsze jak wejde na Szpilową galerię to nie wiem o czym mowa... a ile stron do nadrobienia, że hoho :roll:[/quote]ja mam taki sposób ze notuję nr sr ostatniej :lol: ,mozesz jeszcze sobie streszczenia pisać :lol: /żartowałam :oops: /[/quote] haha też dobry sposób bo ja zanim odkopie strone którą ostatnio czytałam to Wy już kolejne dwie dopiszecie :lol: i jak tu się połapać?? :-?[/quote]no to fakt :lol: też czasami nie wiem gdzie co było :lol:
  25. [quote name='Koma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Koma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Koma']Nie ma pasztetu :( Ale będzie napewno kiedyś tam... :-? A Komka własnie cichaczem wlazła mi na poduszke :evilbat:[/quote]no przecież rano miejsce psa jest na poduszce :wink:[/quote] tak, w nocy koło mnie na łóżku a rano na poduszcze :lol: teraz też wyleguje się u mnie na łóżku, tyle ze już pościelonym :D[/quote]przecież za dnia łóżko nie może się marnować :D[/quote] tysz prawda :D ale znając życie zaraz wyemigruje na balkon :lol: jakiś kocyk musze jej wynieść :D[/quote]mój ma kołderkę /taką z dziecinnego łóżeczka :wink:
×
×
  • Create New...