Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='dbsst']dzis to ja sie do zartow nie nadaje :( ale jak humor mi wroci to sie odgryze ;)[/quote]dbsst a masz już humorek :roll:
  2. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='malawaszka']bo JA młoda jestem :evilbat: :evil_lol:[/quote] Oj, wiem dziecko :roll:[/quote]oj Adda ależ ty demoralizujesz młodzież :evil: :lol: :lol: :lol:
  3. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']nie ale takie busy z wawki do poznania[/quote]no napewno na kołach :wink:[/quote] he he ale na jakich kolach ;)[/quote]no chyba nie drewnianych :-? Nie mogłaś to do jakich Katowic , albo i bliżej na te kursa się zapisać a nie mi tam po Poznaniu sie będzie szlajać :-?[/quote] hihihi wyszukaj mi kurs kolo Rybnika albo w Rybniku to i Ciebie odwiedze :D[/quote]a to kursów ci u nas dostatek ,tylko na jaki chcesz przyjechać to wynańdę :wink: i koniecznie odwiedzinki :angel:
  4. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']nie ale takie busy z wawki do poznania[/quote]no napewno na kołach :wink:[/quote] he he ale na jakich kolach ;)[/quote]no chyba nie drewnianych :-? Nie mogłaś to do jakich Katowic , albo i bliżej na te kursa się zapisać a nie mi tam po Poznaniu sie będzie szlajać :-?
  5. [quote name='adda'][quote name='Wind']W Klubie znalazlam klatke :o Taka do ktorej wchodza, co bardziej roztanczone dziewoje i podryguja w rytm miksowanej muzyki[/quote] Ale o co chodzi? Że niby mogą te lustra pobić i dlatego z nimi do klatki :-? :D [quote]Wszedzie byly lustra. Odbijaja wszystko i kazdego ... doslownie nie mozna sie polapac co jest jeszcze wolna przestrzenia, a gdzie mozna przyrabac glowa ;)[/quote] No to nie chciałabym się tam znaleźć po pijaku :roll: Jeszcze fotki!!![/quote]Adda czy ty aby nie zaczniesz szukać tego klubu co by sprawdzić to ,,naocznie'' :-? Wind fotki super :wink:
  6. [quote name='dbsst']nie ale takie busy z wawki do poznania[/quote]no napewno na kołach :wink:
  7. Leja to ma krzepę :wink:
  8. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='malawaszka'][quote name='adda'][quote name='malawaszka']i szybciej będą odrastały :lol:[/quote] Ze strachu to stają a nie odrastają :roll:[/quote] :o pierwsze słyszę, żeby ze strachu stawały :o[/quote]bo to malawaszka o włosach mowa :wink: /ze strachu dęba stają/
  9. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'] Kara ja tyz o 6 wstalam ;) :D[/quote] Mi się godziny popieprzyły i zamiast o 7.30 wstałam o 6 :wink: To zerkłąm na minute na DGM, wyszłam z psami i dalej na godzine spać :lol:[/quote]to masz fajnie bo jak ja zerkam na dogo to mi z 2 godzin nie schodzi :roll:
  10. [quote name='dbsst']ja nie dosc ze wstalam to wrocilam z roboty i juz zdazylam sie pogryzc z TZ :evil:[/quote]no cóż ty taka agresywna z samego rana :o
  11. [quote name='daga10011']:lol: :lol: :lol: mi chodzilo o dlugodystansowosc z TZ :lol: .On chyba jakis idealny jest :lol: ala-czy twoj konik po szkoleniu tez pada na ryjek????????? :lol:[/quote]Daga , ani TZ idealny ani ja , więc jakoś nam leci drogą kompromisów , dogadywań ,poza tym mamy podobne charaktery/przed ślubem znaliśmy się 8lat :lol: :lol: :lol: :lol: /i właściwie dobrze nam razem :D co do Rumaka to po szkoleniu pada na twarz , 2 godziny śpi a potem rzuca się w wir zabawy a nas na kolana :lol:
  12. Siostra , twoje 2 pannice można oglądać na okrągło ,cudnie im tak razem.Mam nadzieję że Nandusia doceni wkrótce że ma siostrzyczkę ,bo jak widzę idzie ku dobremu :angel:
  13. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']eche, sporty ekstremalne :evil:[/quote] A Ty im skrzydła ucinasz :lol:[/quote]nie , ukręcam doopy :lol:
  14. [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia']NO mnie pani w szkole uczyła , że nigdy nie zaczyna się zdania od "a więc", a początek lekcji zawsze wyglądał tak: "no więc moje dzieci dzisiaj zaczniemy od......"[/quote]no Olcia przecie ja napisałam ze po polskiemu :evil:[/quote] wybacz :oops:[/quote]wybaczam :calus:
  15. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']nogi mam łyse :lol: a na głowe nie lezą ino po tych łysych nogach się wspinały :evil: [/quote] Znaczy trenują skałki :lol:[/quote]eche, sporty ekstremalne :evil:
  16. [quote name='Olcia']NO mnie pani w szkole uczyła , że nigdy nie zaczyna się zdania od "a więc", a początek lekcji zawsze wyglądał tak: "no więc moje dzieci dzisiaj zaczniemy od......"[/quote]no Olcia przecie ja napisałam ze po polskiemu :evil:
  17. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']normalnie Adda ja Ci dzisiaj chyba pokarzę wyjście z dogo TY TY Polonistko jedna :lol: spać a sio a sio, czepia się dzisiaj biednej Olci jak rzep psiego ogona :evil:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To idę [size=1]spać[/size] :evilbat:[/quote] [b]DOBRANOC[/b] :lol:[/quote]o :o uciokła :wink:
  18. [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']nie za stara ,jak nie sklonowana to ma rodziców więc dzieckiem jest się do końca życia :wink:[/quote] Yhyyyyyyyy..........[/quote]nie mówi się Yhyyyyyyy , bo to nie po polskiemu tylko NO :lol:
  19. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    /[quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']Adda MY tzn Ja i Ozzy ,jego psikam po grzbiecie a siebie po nogawkach , bo na mnie tysz lezą :evil:[/quote] Ogol się, podobno działa :lol: :lol: :lol:[/quote]nogi mam łyse :lol: a na głowe nie lezą ino po tych łysych nogach się wspinały :evil: /a no głowie to mam krótkie i będe miała jeszcze krótsze :wink:
  20. [quote name='daga10011']no wiem :lol: .ale dla mnie to niewyobrazalna rocznica :oops:[/quote]no wiesz ja już mam 20 lat + vat 22%, więc jakoś to przeleciało :wink:
  21. [quote name='adda'][quote name='Olcia']no co chcecie przecie dzieci teraz BEZSTRESOWO się chowa :lol:[/quote] Ale Ty chyba trochę za stara jesteś? :o :evilbat: :lol:[/quote]nie za stara ,jak nie sklonowana to ma rodziców więc dzieckiem jest się do końca życia :wink:
  22. [quote name='agabass']Byliśmy dziś na spacerku z baskami- jutro historia z wyprawy. Pozdrawiam[/quote]czekamy na fotki :wink: a jutro już za 20 minut :angel:
  23. [quote name='daga10011']20 :o :o :o :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]Daga , ale to dopiero za rok :wink: :lol:
  24. [quote name='Olcia']ja na tatusia źle nigdy w zyciu, mógł se nie wychowywać coory która leci do tatusia tupnie nóżką i tatuś daje co coora chce :lol:[/quote]no jak to tak :evil: tupać na tatusia , rodzicielstwo stresować :wink:
  25. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    Adda MY tzn Ja i Ozzy ,jego psikam po grzbiecie a siebie po nogawkach , bo na mnie tysz lezą :evil:
×
×
  • Create New...