-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
no to w górę serca dziewczyny :drinking: :drinking: :drinking: za rok będzie 20 to zrobimy bibę :wink:
-
a my od kleszczy mamy czeski specyfik Petosan i robale jak wejdą na piecha to chodzą jak na spacerniaku ogłupiałe ale się nie wbijają :angel:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Alicja replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no jak słodko wyglądają obok siebie , i ten jęzorek.... :wink:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Olcia one sobie kopią jak w powiedzonku ,,kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada '' :wink:
-
[quote name='Agga'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Agga'][quote name='dbsst'] hihihihihi to teraz musisz mnie zlapac w ten kafftanik latwo sie nie oddam ;)[/quote] ahahha dbsst kochana nie chowaj sie :lol:[/quote]dbsst uciokła , jak nic :wink:[/quote] uuuu a taka twardzielke zgrywała :lol:[/quote]taaa twardzielka jak nikogo na dogo nie ma :lol:
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst'] hihihihihi to teraz musisz mnie zlapac w ten kafftanik latwo sie nie oddam ;)[/quote] ahahha dbsst kochana nie chowaj sie :lol:[/quote]dbsst uciokła , jak nic :wink:
-
[quote name='daga10011']gratulacje dla TZ czy raczej dla ciebie :lol: :lol: :lol: .a ja zaraz na PT spadam-a chyba bedzie lalo-do imprezki przylacze sie pozniej :P Duzo zdrowka i wielu nastepnych rocznic :D[/quote]no tak my juz po szkoleniu , a tu cisza .To sama se chlapnę :drinking:
-
[quote name='Dag']jak ona by piknie na roznie wygladala... :eating:[/quote]Dag no ty łobuzie :evil:
-
[quote name='dbsst'][quote name='agabass']dzięki dzięki taka to morda słodka MOJA[/quote] co Ty gadasz jaka Twoja ta morda jest [b]MOJA[/b][/quote]Gomez jest boski , ale już nie wiem czyj on :o kociaki -słodziaki :angel:
-
Ruskie opanowały działkę na dobre :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='dbsst']daga :o tak wczesnie poszlas spac :o Ala tak pozno wpadlas :( ja nie mieczak ja zmeczony zyciem czlowek ;)[/quote]ale już jestem z powrotem :wink: obiadek gotowy, no to teraz na rocznicową flaszencję zapraszam.W górę serca i za cierpliwość TZta :wink: :drinking: :drinking: :drinking:
-
C U D O ! C U D O ! C u d o ! :angel: i więcej fotek :angel:
-
Śpiochy a ja dostałam klawiaturkę pod paluszki :cry: :cry: :cry: :cry: i sama tu ezdem :cry: :cry: :cry: :cry:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Weron_ciau']dlatego ma taka figure... 8)[/quote] hehehe nio trwaw wcina mleko daje tylko nie jest w ciapki ta moja sezonowa krowa ;)[/quote]tysz chce taką krówke ,a bede se dzis zachciewna a zaraz lece od kompa bo Kuba wrócił :evil: Komu pożyczyć 15latka/i 9msc/na jakis czas np na wakacje :roll:[/quote] hihi do mnie przyslij juz ja mu dam szkole ;) przetrwania ;) odechce mu sie mame z pokoju wywalac ;) jak zabawa z okazji EMERYTURKI kolezanki emeryturki o ktorej ja marze :D[/quote]zabawa przednia napiszę jak wrócę do klawiatury bo teraz szlaban :evil:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Weron_ciau']dlatego ma taka figure... 8)[/quote] hehehe nio trwaw wcina mleko daje tylko nie jest w ciapki ta moja sezonowa krowa ;)[/quote]tysz chce taką krówke ,a bede se dzis zachciewna a zaraz lece od kompa bo Kuba wrócił :evil: Komu pożyczyć 15latka/i 9msc/na jakis czas np na wakacje :roll:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst']ko ko ko jeZdem ;) [b]ja kce niebieski w lapeCki kaftanik ja kce[/b] :D :angel: ale Sarunia jest kozaka :D[/quote] kaftanik czeka moja droga...[/quote] hihihihihi to teraz musisz mnie zlapac w ten kafftanik latwo sie nie oddam ;)[/quote]Agga , łapaj dbsst bo chcemy fotki w kaftanku :wink:[/quote] ale dzis po drodze do bydgoszczy widzialam kosa mikre niebieska w kwaitki stokrotki ale tak czadowa ze ja kce taki kwiatowy mochod teraz[/quote]rany boskie jaka ty dziecko zachciewna jezdeś :roll:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Szpila dumna ze ma taką pańcię :wink:[/quote] hihihihi moja mordenia do cmokania :D[/quote]dasz se tysz cmoknąć :wink:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Agga'][quote name='dbsst']ko ko ko jeZdem ;) [b]ja kce niebieski w lapeCki kaftanik ja kce[/b] :D :angel: ale Sarunia jest kozaka :D[/quote] kaftanik czeka moja droga...[/quote] hihihihihi to teraz musisz mnie zlapac w ten kafftanik latwo sie nie oddam ;)[/quote]Agga , łapaj dbsst bo chcemy fotki w kaftanku :wink:
-
Szpila dumna ze ma taką pańcię :wink:
-
no to nie plagiać tylko wymyśliwuj :lol:
-
Ale się Jura odchudziła z futra na lato :wink: W schronisku w Rybniku sa 2 siberiany/www.schroniskowrybniku.webpark.pl/piękne :(
-
[quote name='dbsst']nie wyobrazam sobie sytuacji jak ktos ukradlby mi Szpile ja bym sie chyba z rozpaczy zachlastala. mam wiesci udla mi sie dzis z promotorem spotkac i mam temat :D[/quote]no to pisiaj , pisiaj :lol:
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Alicja replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Kurcze ale macie fajnie :wink: .Ozzy zazwyczaj załatwia sie w takiej wysokiej trawie ze tylko po lince można trafić na psa , albo na nasypie kolejowym :o .No i szukaj tam koopy :roll: Największe szanse mają ci co schodza z nasypu by na skróty przejść przez tory /po prostu sa szybciorkiem na dole :lol: /a to przecież niebezpieczne. Po Harleyu sprzątałam nad morzem w Rowach ,ale tam koszy było pod dostatkiem /tylo ze zwykłych na smieci/ -
[quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']Adda , czyli norweskie rodzeństwo wedruje do ciebie :wink:[/quote] Jak dobrze pójdzie... Podobał mi się kiedyś taki schroniskowiec (chyba też Poświata wklejała), ale uciekł mi sprzed nosa natychmiast :roll:[/quote]no to :kciuki: za pomyślność :wink:
-
Adda , czyli norweskie rodzeństwo wedruje do ciebie :wink: