-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Wpadłam nacieszyć oko na zakoconych :D Gośka zdjęcia są super , zwierzaczki przesliczne. :calus: Adda , jak już TZ się zgodził :wink: , to na co czekasz :-? ,kociaki do adopcji prześliczne .Kocurek norweski rewelacyjny , koteczka subtelniejsza .Adda :D
-
[quote name='Justi0022']przy tej stafce to dosyć, że mogli ukraść to i jeszcze do walk suczka mogła się przydać :evilbat:[/quote]wiesz ja też zaraz o tym pomyślałam :evilbat: ,bądż o rozrodzie ,sunia jest piękna . Jakiś czas temu ok.2 miesięcy ginęły yorki ,teraz w ciągu kilku dni kilka Astów , ale większośc się znalazła ,oprócz Xandi. Jest mi tak potwornie przykro tym bardziej ze sama mam ASTa i wiem ze one strasznie przezywają rozstanie /zresztą jak kazdy inny/a ci którzy je kradną ......szkoda gadać .Ja Ozzyego pilnuję jak oka w głowie a małpiszon potrafi bawić się ze mną w berka i zwiewa jak go wołam ,więc go spuszczam ze smyczy tylko wtedy gdy jesteśmy na zamkniętym terenie. Staffka napisała że może program puszczą dziś , ale obiecywali wczoraj ,ja rozesłałam wici wśród znajomych z różnych miast ,bo nie wiadomo gdzie suńka teraz jest. Pilnujmy nasze psiaczki!!!!!!!!!!!
-
Wind , fotki super.Skacząca Majka przy twoim TZcie to pchełka :lol: :drinking: 100 stronka
-
Kajka polująca na koszaty :angel:
-
Raptus-chłopak na schwał :D rasowy Dogomaniak :lol:
-
BBBBBBBBBBBBBBuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubbbbb bbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuua a aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry:
-
[quote name='Justi0022']To znaczy, że będzie w Faktach?[/quote]tak Staff-ka pisała .Ale proszę zajżyjcie na bullowate jest topik ,,Zaginęłą...''w przyklejonych
-
no super :angel: galeria kwitnie :angel: Sarunia fajnie na łapcię patrzy :P Proszę o fotkę dbsst w kaftaniku :lol:
-
Dziewczyny dzisiaj o 19.00 na TVN w wiadomościach będzie o kradzieżach psów .Piszę to dlatego ze p.Kasi z hodowli Staff-ka zginęła z ogrodu sunia Astka /było to w niedzielę/.Na bullowatych jest topik na temat zajżyjci .PROSZĘ.
-
Co za impre szykujecie? :o Truskaweczki są S u p e r :angel: Wczoraj wróciłam padnięta ze szkółki młodego o 23.30 ,padnięta na maxa :evil: /komersik się udał/ Dzisiaj ja idę na imprezkę ,,pracową'',koleżanka odchodzi na zasłużoną emeryturę :drinking: Jutro będę odrabiać zaległości na dogo :evil:
-
[quote name='asher'][quote name='Olcia']Asher wypluj to :evil:[/quote] tfu! [size=6]tfu!!![/size] [size=7]tfuuuu!!!!!![/size] Usatysfakjonowana? 8)[/quote]poplułaś mi monitor :evil: :lol: :lol:
-
no kamulec mi z serca spadł :D hurrrrra dbsst ŻYJE :angel: :angel: :angel: :angel: :lol: a teraz spadam do szkółki co by pomóc przy komersie mojego dużego syna :lol:
-
[quote name='Wind'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wind']Nic z tego :evil: Colgate, siusiu i spac, a nie sabotowac fotki :lol:[/quote]tak wcześnie :o[/quote] O taaak ... na to nigdy nie jest ZA WCZESNIE :lol:[/quote]ale jakby była jeszcze jakaś ładna foteczka to łatwiej byłoby zasnąć :wink:
-
[quote name='Wind']Nic z tego :evil: Colgate, siusiu i spac, a nie sabotowac fotki :lol:[/quote]tak wcześnie :o
-
[quote name='adda']A nie mówiłam :D Do cyrku z nim :lol:[/quote]a może on z Julinka pochodzi :-?
-
[quote name='LAZY'][quote name='Agga']ale macie fantastyk pomysł :lol:[/quote] Ty sie nie smiej tylko wdrazaj pomysl w zycie![/quote]załóż Klub Senioritek/ :lol: /
-
[quote name='Wind'][quote name='LAZY']WIND a czemu tylko jedna????[/quote] [b]LAZY,[/b] Bo zdecydowanie bardziej mi do twarzy z drugiej strony obiektywu 8) :D[/quote]oj ,chyba nie masz racji :wink: :lol:z obu dobrze :wink:
-
[quote name='LAZY']WIND a czemu tylko jedna????[/quote]jedna WIND czy jedna fota :roll:
-
[quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia']bo ja już zmęczona :oops: i chyba interpretuje jak mi się pomyśli, a nie jak jest napisane :oops:[/quote]głodnemu chleb na myśli :wink: :lol:[/quote] To samo miałam napisać :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Agga'][quote name='Linka']buuuu :cry: nie ma ksiącia na białym rumaku?? :cry:[/quote] no włąsnie nie ma....chyba Sare do klubu seniora zapisze :lol:[/quote]to i do chóru zapisz ,u nas takie seniorki śpiewają w chórze :wink:
-
[quote name='Olcia']bo ja już zmęczona :oops: i chyba interpretuje jak mi się pomyśli, a nie jak jest napisane :oops:[/quote]głodnemu chleb na myśli :wink: :lol:
-
[quote name='dbsst']wlasnie dlaczegoo m :evil: ini[/quote]bo w maxi by się nie zmieściło :lol: :lol: :lol: :lol: no fotki są z telefoniku :wink: Wind-SUPER :wink:
-
[quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']a tak swoją drogą biedna choinka :D[/quote] W zeszłym roku nie miałam, bo Ironek był malutki, wolałam nie ryzykować :lol:[/quote] pewnie by się dołączył do lenki do cyca a to już podbiegało by prawie pod kazirodzstwo :D[/quote]Olcia Adda pisze o choince :lol: :lol: :lol: :lol:
-
No to trzymaj się , będzie dobrze :kciuki: Szpilcia ukochaj pańcię i nyny :sleep2:
-
[quote name='adda'][quote name='Olcia']kryj kryj :lol: , przecie ja na leosia niedługo będę polować[/quote] Jeśli będą maluszki to na gwiazdkę :lol:[/quote]o to będą dzieciątka pod choinkę/lwiątka :lol: /