-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
[quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']więc go przez pół nocy prowadzaliśmy we dwoje :lol:[/quote] Byliście w stanie? :o[/quote]mieliśmy zajęcie na całego sylwka , a toast był przy psie na podłodze/nie ze względu na nasz stan ale Harleya/ :wink:
-
Foksio mojego wujostwa chorował.Nie pozostały żadne objawy neurologiczne , jedynie chłopak stracił troszkę temperamentu.Zył jeszcze potem ok 8 lat.
-
[quote name='adda'][quote name='asher'][quote name='Wind']Niebieskie i malutkie![/quote] Sa i większe :wink: [/quote] No to kiedyś Irydzio dostał takie (większe) jak Lenka miała cieczkę (żeby chłopak przespał się po paru bezsennych nocach) :roll: Wet powiedział, jedna albo ewentualnie dwie, ale skłaniał się ku jednej. Dałam jedną i pies słaniał się na nogach, bidulec, a ważył wtedy 50 kg, działało całą noc. Ale Bugajski przedawkował :o[/quote]Bugajski mial zafundowany pełny odlot :wink: .Mój śp. boksio strasznie bał się odgłosów sylwestrowych/petardyitp/ dostał 1 na Sylwka i nie zasnął ale odstawiałtaki cyrk / :lol: /nogi jak z waty , a chciał biegać,więc go przez pół nocy prowadzaliśmy we dwoje :lol:
-
:klacz: :klacz: :klacz:
-
[quote name='Dag'][size=7]HALOOOOO!!!!![/size] [color=red][size=7]WROCILAAAM!!!!!!![/size][/color] Nie wiem jeszcze kiedy odbieram swinie, ale juz kombinuje kamerzyste.[/quote][b]Witaj na ojczystej ziemi :terazpol: /[/b]w jaki sposób będziesz rozprowadzać filmik z powitania z Chrumą? :lol: :lol: :lol: /
-
hurrrra Wena wróciła :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='daga10011']:o :o :o znowu nagadaly tyle i wychlaly tyle :o :o :o .Fotencje super-ale gadania za duzo :evilbat: to za Wene :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]za wene :drinking: :drinking: :drinking:
-
[quote name='Agga']Ja ja CI mowie ze tak jest to tak jest :D[/quote]Agga , ona jest taka skromna i się z tobą droczy :wink:
-
[quote name='dbsst']wlasnie przedemna lezy aparat i wiecie co nie ma weny :( cos sie dzieje z moimi pomyslami gdzies mi uciekly :( a tyle ich bylo :( :drinking:[/quote]o bidulko wena cię opuściła :( Wena gdzieżeś ty :evil:
-
ja jezdem i sie stydam że takie gupie zdjęcie było na dogo :oops:
-
Joluś ..........te kolejne miesiące...
-
[quote name='agabass'][quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']he he he he dziex :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: recepta na zdana sesje NIE ZAGLADAC DO KSIAG :) :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]no bo od czytania to się tylko mętlik w głowie robi :wink:[/quote] i tego sie trzymajmy :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] Imprezowania i popijania, a nie wkuwania[/quote]i siedzenia do rana na dogo :wink: :lol: :lol:
-
[quote name='dbsst']he he he he dziex :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: recepta na zdana sesje NIE ZAGLADAC DO KSIAG :) :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]no bo od czytania to się tylko mętlik w głowie robi :wink:
-
[quote name='sayma'][b]Dbsst[/b] [size=6]no to za sesyjkę [/size] :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]no to wypiję z wami :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :beerchug:
-
to ci numerant z Gomeza , małolata na piwo i dziewczyny zaciagać :lol:
-
[quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC'][img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/d1.jpg[/img] Za 3dni Sharon skończy roczek, kurcze ale ten czas szybko przeleciał, ledwo co ostatnio oduczyłam ją sikania w domu a to już rok będzie :wink:[/quote] hahahah super to za 3 dni imprezka urodzinowa :B-fly: :B-fly:[/quote]to zdążycie na jakieś resztki tortu urodzinowego / truskawkowego/ :lol:
-
cudowna fafluniasta Sarunia :calus: , mimika wytrawnej aktorki :lol:
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
Alicja replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='kinia_w']Chciałam zgłosić oficjalną skargę :evil: Najpierw nie umiałam nigdzie znaleźć takiej małej szufelki, w końcu w sklepie dorwałam, potem akurat się złożyło, że cały dzień byłam na uczelni i nie wyprowadzałam psa, a dzisiaj co? Albo się nie załatwia, albo nagle mu odbija i włazi w krzaczory, a ja jak głupia zaiwaniam z szufelką i nic. Grrr, jestem zła ;) Ja też chcę być dumna, no![/quote]no chyba przyjdzie ci wykarczować krzaczory :lol: -
no to trza znieczulić :drinking:
-
[quote name='adda']Ale jak już namoczy to pewnie resztką podleje :lol:[/quote] :o kto go tam wi , ale i tak nie konewka :lol:
-
[quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska']Olcia , toż to totalna sielanka :roll: ale mnie się zachciało takiego łona natury na wyłączność :-?[/quote] a mi sie dzisiaj odechcialo bo przyszedl podatek do zaplacenia od nieruchomosci :o[/quote]e nie przejmuj się to tylko raz w roku :wink:
-
[quote name='adda']Spytałam, on w tym wodopoju moczy korzenie siakiś krzaczorów przed zasadzeniem :D[/quote]a widzisz to jednak nie konewka 8)
-
[quote name='adda']A spytaj :D[/quote]a ty nie możesz ja do twojego mam za daleko a mój nie ma ogródka :lol:
-
[quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']Adda , konewka tak nie wygląda :o więc co ty chciałaś pocisnąć psiakom za bayer :roll:[/quote] No chyba TZ lepiej wie, czym podlewa :lol:[/quote]no nie wiem TZta nie spytam :lol:
-
Olcia , toż to totalna sielanka :roll: ale mnie się zachciało takiego łona natury na wyłączność :-?